Apraksts

''Veselības centrs 4'' estētiskās medicīnas klīnikās pieejamas injekcijas dažādu estētisku problēmu risināšanai, arī ginekoloģiskās injekcijas.

Botulīna toksīna injekcijas

Efektīvs līdzeklis pret grumbām un mīmikas krunciņām

Indikācijas: sejas dinamisku mīmikas krunciņu korekcija; plaukstu un padušu hiperhidroze (pastiprināta svīšana)

Kontrindikācijas: paaugstināta jutība pret aktīvo vielu vai jebkuru no palīgvielām; vispārēji muskuļu aktivitātes traucējumi; infekcija injekcijas vietā; medikamentu, kas ietekmē neiromuskulāro pārvadi, lietošana; grūtniecība, laktācija; onkoloģiskas slimības; nekontrolētas un/vai nekompensētas sistēmiskas slimības

Procedūra:

Mīmikas krunciņu korekcija. Problēmzonās tiek veiktas intramuskulāras A tipa botulīna toksīna injekcijas. Maksimālā pēc injekciju iedarbība ir pēc 2 nedēļām. Efekts saglabājas aptuveni 4 mēnešus (iespējamas variācijas atkarībā no pacienta individuālas atbildes reakcijas).

Biežāk apstrādājamās zonas:

 • virsdegunes grumbas (vertikālās grumbas starp uzacīm)
 • vārnu kājiņas (acu sānu kaktiņu grumbas)
 • pieres horizontālās grumbas
 • deguna sānu virsmas slīpās grumbas

Hiperhidrozes korekcija. Pirms procedūras intradermālu injekciju vietu noteikšanai, tiek veikts joda-cietes tests. Maksimālā pēc injekciju iedarbība ir pēc 2 nedēļām. Efekts saglabājas aptuveni 6-9-12 mēnešus (iespējamas variācijas atkarībā no pacienta individuālas atbildes reakcijas). Nākamā injekcija veicama, kad sviedru sekrēcija normalizējusies, bet ne ātrāk kā pēc 3 mēnešiem.

Produkti:

 • Vistabel® botulīna toksīns
 • Dysport® botulīna toksīns

 

Hialuronskābes pildvielu injekcijas

Efektīvs līdzeklis grumbu un krunciņu izlīdzināšanā

Indikācijas: grumbu aizpildīšana; sejas ovāla korekcija; audu apjoma atjaunošana vai palielināšana

Kontrindikācijas: paaugstināta jutība vai alerģija pret aktīvo vielu vai jebkuru no palīgvielām; infekcija vai aktīvas dermatozes injekcijas vietā; grūtniecība, laktācija; tendence uz hipertrofiskām rētām vai keloīdiem; onkoloģiskas slimības; nekontrolētas un/vai nekompensētas sistēmiskas slimības

Procedūra: atkarībā no apstrādājamās zonas un vēlamā rezultāta tiek veiktas mīksto audu pildvielu intradermālas, subdermālas vai supraperiostālas injekcijas. Vienu nedēļu pēc injekcijām tiek izvērtēts rezultāts, nepieciešamības gadījumā tiek veikta korekcija. Rezultāts saglabājas aptuveni 6-9 mēnešus, atkarībā no pacienta individuālas atbildes reakcijas un izmantojamās pildvielas.

Produkti:

 • Juvederm®
 • Mesofiller®
 • Neauvia®

 

Mesofiller® injekcijas

Mesofiller® injekcija ir procedūra, kuras laikā vidējos un dziļos dermas slāņos ievada hialuronskābi, tādejādi piepildot grumbu, kas iekritušo grumbas ādu paceļ uz augšu un izlīdzina to. Mesofiller® var lietot grumbu likvidēšanai uz sejas, tāpat iespējams veikt sejas formas korekciju, lūpu kontūras un apjoma uzlabošanu.

Hialuronskābe tiek dabīgi radīta mūsu ķermenī, tomēr ar laiku tās rezerves sāk izsīkt, kā rezultātā zūd ādas elastība, atslābst sejas ovāls, parādās grumbas.

Filleru ievadīšana – tā ir injekcijas procedūra, kuras laikā vidējos un dziļos dermas slāņos ievada hialuronskābi, tādejādi piepildot grumbu ar materiālu, kas iekritušo grumbas ādu paceļ uz augšu un izlīdzina.

Pēc vairāku gadu pētījumiem un produkta attīstīšanas, Mesoestetic® ir izveidojis jaunu, augstas kvalitātes filleri, kuram, pēc unikālas hialuronskābes attīrīšanas tehnoloģijas, maksimāli samazināts risks, ka produkts varētu radīt alerģiju, iekaisumu vai citas blakusparādības.

Tāpat Mesoestetic® radījis īpaši ergonomisku šļirci, lai gan speciālistam, gan pacientam injekcijas veikšanas brīdis būtu maksimāli ērts un komfortabls.

100% no pacientiem, kas izmēģinājuši mesofiller® norāda, ka uzlabojies grumbu vizuālais stāvoklis, 90% no lietotājiem gribētu procedūru veikt atkārtoti, savukārt 100% no pacientiem nebija grūtības pārciest procedūru (injekcijas ievadīšanu). Injekcijas rezultāti saglabājas līdz 12 mēnešiem, hialoronskābi iespējams injicēt 20 mg/ml vai 25 mg/ml, atkarībā no apstrādājamās zonas un speciālistu ieteikumiem.

BELKYRA® injekcijas dubultzoda mazināšanai

Apmēram 73% cilvēku ASV diskomfortu sagādā dubultzods, un šī vizuāli estētiskā problēma ir bieži sastopama gan sieviešu, gan vīriešu vidū arī Latvijā. Dubultzods gadu gaitā noslīd, izraisot sejas profila deformāciju. Turklāt tas var saglabāties arī, ja cilvēks ievēro diētu un nodarbojas ar sportu.

Par vienu no efektīvākajām metodēm dubultzoda mazināšanai speciālisti uzskata BELKYRA® injekcijas, kas dod iespēju uzlabot zoda profilu, neveicot operāciju.

BELKYRA®injekcijas šķīdina dubultzoda tauku ''spilvenu''. Turklāt, tā kā dubultzods ir ģenētiski noteikts, tauku šūnas – gluži tāpat kā smadzeņu šūnas – pēc iznīcināšanas neatjaunojas.BELKYRA® injekcijām tiek izmantota aktīva sintētiska viela, ne-cilvēka izcelsmes, ne-dzīvnieku izcelsmes dezoksiholskābes versija, molekula, kas dabīgi atrodas katrā organismā un veicina uztura tauku sabrukšanu un absorbēšanos.

Priekšrocības:

 • salīdzinot ar lāzeru, radiofrekvences metodi un citām injekcijām, BELKYRA® injekcijām ir paliekošs efekts un tās ir līdzvērtīgas plastiskajai ķirurģijai;
 • kad vēlamais rezultāts sasniegts, papildus procedūras nav nepieciešamas, jo BELKYRA® procedūru rezultātā var veidoties jauns kolagēns, kas veicina ādas tvirtumu;
 • BELKYRA®ir zinātniski pamatota procedūra – vienīgais ne-ķirurģiskais injicējamais dubultzoda ārstēšanas līdzeklis, kam veikta stingra klīniskā izvērtēšana, lai pierādītu tā drošumu un efektivitāti.

Kopējais procedūru skaitsatkarīgs no konkrētā cilvēka pazodes tauku izvietojuma un mērķa. Ārējais izskats pakāpeniski uzlabosies pēc katras injekcijas, un bieži vien rezultāts ir redzams jau pēc divām līdz četrām procedūrām. Drīkst veikt ne vairāk kā sešas procedūras un ne biežāk kā vienu reizi mēnesī. Pēc procedūras likvidētie tauki dabīgi izdalās no organisma.

Dubultzoda cēloņi:

 • novecošanās;
 • ģenētika;
 • svara izmaiņas.

Vai iespējamas blakusparādības?

Pēc procedūras var būt nelielas sāpes, pietūkums, zilumi zem zoda, apsārtums un kņudēšana vai nieze injekcijas vietā. Taču šīs blakusparādības ir pārejošas un parasti tiek novērotas pēc pirmās procedūras.

PRP CELLULAR MATRIX™ plazmoterapija

RegenLab® laboratorija Šveicē ir izstrādājusi inovatīvu patentētu metodi, kad vienā mēģenē ir iegūta sabalansēta hialuronskābes kombinācija, ko panāk autoloģiskas trombocītiem bagātinātas plazmas mikrobioloģiskās fermentācijas ceļā). Cellular Matrix™mēģene asins parauga savākšanai satur hialuronskābi, kas palielina imūnsistēmas šūnu (trombocītu) darbības laiku ievadīšanas vietā.

Plazmas (A-PRP) un hialuronskābes klīniskais efekts vienā mēģenē ir daudz izteiktāks salīdzinājumā ar šo komponentu izmantošanu atsevišķi, kas ir īpaši svarīgi, lai sasniegtu vienlaicīgi apjomu palielinošu un reģenerējošu efektu. Šie divi komponenti iedarbojas vienlaicīgi un savstarpēji pastiprina viens otra darbību

Jāatzīst, ka manuāli nav ieteicams savienot hialuronskābi un trombocītiem bagātinātu plazmu vienā flakonā un injicēt pacientam. Kad trombocīti nonāk hialuronskābes skābajā vidē, tie tiek iznīcināti, kas procedūru padara neefektīvu.

Regenlab® laboratorijas speciālisti ir panākuši to, ka mēģenē hialuronskābes skābuma līmenis ir PH7, trombocītiem nokļūstot šādā vidē tie netiek iznīcināti, bet tieši otrādi, tiek veidota optimāla ''dzīvošanas vide'' to augšanai, un procedūras efekts tikai pastiprinās.

Tehnoloģijas priekšrocības: 

 • Hilauronskābe nodrošina trombocītu aktivitātes laika palielināšanos un augšanas faktoru aktivizēšanu ādā, pateicoties tam, ka no hialuronskābes ''tīkla'' tiek veidota šūnām komfortabla vide, kuras iekšpusē izkārtojas trombocīti. Hialuronskābes karkass ātri apaug ar fibroblastiem, šūnām, kas ražo ārpusšūnu matricas komponentus un veicina nepārtrauktu ādas atjaunināšanos kopā ar stabilu tās dziļo slāņu hidratāciju (mitrināšanu).
 • Pateicoties optimālai ''dzīvošanas videi'', ko tiem rada hialuronskābe, augšanas faktori ilgāk un efektīvāk darbojas audos, veicinot pastiprinātu ādas reģenerāciju: paaugstina III un IV tipa jaunā kolagēna izstrādi, ilgstošu hidratāciju (mitrināšanu), angioģenēzi (jauno asinsvadu veidošanos).

Indikācijas:

 • ādas sausums un elastības zudums,
 • grumbas (ieskaitot deguna un lūpu rievas),
 • nelīdzena ādas krāsa un mikroreljefs,
 • precīzu kontūru zudums sejas apakšējā trešdaļā,
 • ādas fotonovecošanās, stresa sekas.

Preparāts tiek izmantots sejas zonai (deniņu, vidējās un apakšējās trešdaļas atjaunošanai un modelēšanai), kaklam, dekoltē zonai, kā arī ķermeņa ādai bikini zonā, apakšdelmu iekšējās virsmās, uz vēdera, roku delnām, elkoņiem, ceļiem.

Preparāta injekcijas rezultātā tiek panākts komplekss efekts:

 • paaugstinās ādas elastīgums,
 • samazinās un izzūd grumbas un rievas,
 • āda tiek savilkta, kļūst elastīga un blīva,
 • uzlabojas un izlīdzinās ādas krāsa,
 • āda tiek dziļi mitrināta,
 • uzlabojas sejas kontūras.

Lai sasniegtu maksimālos ādas savilkšanas un atjaunināšanas rezultātus, tiek veikts 3 CELLULAR MATRIX™ procedūru kurss ar 1 mēneša intervālu.

Pēc tam efekta uzturēšanai pietiek ar 3-4 procedūrām gadā.

Kontrindikācijas:

 • asins slimības,
 • smaga cukura diabēta forma,
 • akūtas infekciju saslimšanas,
 • onkoloģiskas saslimšanas,
 • smaga intoksikācija,
 • grūtniecība un laktācija.

*CELLULAR MATRIX™ tehnoloģijā tiek izmantota tikai nestabilizēta hialuronskābe bez konservantiem


Ginekoloģiskās injekcijas

Ginekoloģiskās injekcijas ASV pieejamas jau aptuveni 10 gadus, Eiropā – 3. Tagad arī Latvijā sievietēm ir iespēja parūpēties ne tikai par ginekoloģisko veselību, bet arī par intīmās zonas estētiku un komfortu jebkurā vecumā. Ginekoloģiskās injekcijas iespējams apvienot ar mazo kaunuma lūpu korekcijas operāciju.

Rezultāts būs redzams uzreiz pēc procedūras, bet pilnīgs efekts gaidāms 7 - 10 dienu laikā. iedarbība parasti saglabājas pusotru gadu. Pēc tam efekta uzturēšanai procedūru vēlams atkārtot.

Injekcijas piemērotas:

 • ārējo dzimumorgānu estētisko defektu novēršanai - asimetrija, novecošanās, atrofija, ādas tonusa samazināšanās;
 • diskomforta un nepatīkamu sajūtu novēršanai - sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, sāpes dzimumakta laikā, pēcdzemdību rētas, maksts gļotādas atrofija;
 • dzimumdzīves kvalitātes un seksuālās baudas uzlabošanai in- jekcijas erogēnajās zonās (G punkts), maksts kanāla tvirtuma atjaunošana un sašaurināšana gan pēc dzemdībām, gan menopauzes laikā.

Metodes priekšrocības:

 • mazinvazīva metode ar vietējo anestēziju; neveidojas rētas;
 • nav nepieciešams rehabilitācijas periods; tiek izmantota hialuronskābe*;
 • nodrošina lielāku seksuālo apmierinātību abiem partneriem.

Jāņem vērā! pēc procedūras 7 - 14 dienas nav ieteicama intensīva fiziskā slodze - skriešana, braukšana ar velosipēdu, jāšana ar zirgu. 3 dienas jāaturas no dzimumattiecībām.

 • NEAUVIATM ORGANIC hialuronskābes injekcijas

Novērš ārējo dzimumorgānu estētiskos defektus, diskomfortu un nepatīkamas sajūtas (sausums, nieze, dedzināšanas sajūta, sāpes dzimumakta laikā, pēcdzemdību rētas, maksts gļotādas atrofija). Uzlabo dzimumdzīves kvalitāti un seksuālo baudu.

 • I-PRF* injekcijas

Ārstē hroniskas vulvas slimības (leikoplakija), iedarbojoties tieši uz problēmzonu, mazina pēcdzemdību diskomfortu, plīsumu/iegriezumu rētas, strijas. Pielieto slodzes urīna nesaturēšanas gadījumos (kā papildu terapiju pēc lāzerprocedūras)

* I-PRF ir no cilvēka paša asinīm iegūta struktūra - fibrīns, uz kura matricas koncentrējas tā sastāvā esošās šūnas - trombocīti, leikocīti, limfocīti, monocīti, neitrofīli un cilmes šūnas (no perifērās asinsrites). Tas audos piesaista augšanas

Procedūras laikā pēc veselības stāvokļa izvērtēšanas no vēnas tiek paņemtas asinis (aptuveni 15-30ml), tad ar centrifūgas palīdzību tiek izdalīta vērtīgā, ar trombocītiem bagātinātā plazma. Atdalītā plazma ar injekciju palīdzību tiek ievadīta problemātiskajās zonās.

Tā ir droša un efektīva metode bez alerģiskām reakcijām un infekciju riska, jo tiek izmantota no paša pacienta asinīm izgatavota viela. Procedūras laikā jūtams minimāls diskomforts, jo tā tiek veikta ar smalku nanoadatu, kas praktiski neizraisa sāpes. pirmā iedarbība novērojama 2-3 nedēļu laikā, maksimālo efektu sasniedzot 3 - 5 mēnešu laikā.

 • ''Cleopatra technique'': I-PRF & A-PRF injekcijas

''Cleopatra technique'' apvieno I-PRF+ un A-PRF metodi, ļaujot vēlamo rezultātu sasniegt vēl pārliecinošāk.  Injicējamo vielu iegūst, izmantojot divas dažādas asins centrifugēšanas metodes, pēc tam iegūto materiālu apvienojot vienā un injicējot zonās, kur nepieciešams uzlabojums. ''Cleopatra technique'' ir unikāla metode, kas, pateicoties augstas koncentrācijas fibrīna veidotajai 3D fibrīna matricai, dod iespēju vienlaikus gan reģenerēt/atjaunot audus, gan veidot apjomu (fillera funkcija). Metode ir pilnīgi dabiska un droša, tā neizraisa alerģiskas blakusparadības un infekciju risku. Ļauj izlīdzināt, mazināt vai novērst pēcdzemdību, ķeizargrieziena, laparoskopisko operāciju rētas, kā arī strijas, pielietojot mikronīdlinga metodi ar jaunāko mikroadatu ierīci ''Mesoestetic m.pen.pro''.

 • PRP injekcijas

Intīmās zonas ādas un gļotādas ārstēšanai un atjaunošanai, sausuma, rētu, niezes, diskomforta, virsmas kairinājuma, seksuālās disfunkcijas un dermatoloģisku slimību ārstēšanai.  Veicina rētu un ādas/gļotādas bojājumu dzīšanu, vulvas distrofisko slimību koriģēšanu, mazina menopauzes uroģenitālā sindroma izpausmes, uzlabo erogēno zonu  funkciju, koriģē gadu gaitā radītās intīmās zonas fizioloģiskās izmaiņas, uzlabojot funkciju un dzīves kvalitāti.

Katrs gadījums ir individuāls, tāpēc sīkāku informāciju par katras manipulācijas norisi Jūs saņemsiet konsultācijas laikā.

Pieteikties