Obligātās veselības pārbaudes

Apraksts

Autors: Veselības centrs 4

Daudzprofilu medicīnas centra SIA ''Veselības centrs 4'' Arodveselības nodaļa jau kopš 2007. gada strādā stabilā komandā, atsevišķās telpās un piedāvā kvalitatīvu pakalpojumu – obligātās veselības pārbaudes saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 219 ''Kārtība, kādā veicama obligātā veselības pārbaude'' (spēkā no 2009. gada 10.marta).

Arodveselības nodaļā iespējams veikt veselības pārbaudes ātrā laikā, nodrošinot visu speciālistu pieejamību nodaļā uz vietas: arodārsts, oftalmologs, neirologs, otolaringologs.

Arī visi laboratoriskie izmeklējumi – asins analīzes, kā arī diagnostiskie izmeklējumi (audiometrija, spirogrāfija, plaušu fluorogramma, elektrokardiogrammma) – veicami nodaļā, tādējādi taupot gan darba ņēmēja, gan darba devēja laiku.

Mūsu speciālisti ir ar ilgstošu darba pieredzi arodveselības jomā un joprojām izglītojas un seko līdz aktualitātēm nozarē.

SIA ''Veselības centrs 4'' Arodveselības nodaļas apmeklējumam nav nepieciešams iepriekšējs pieraksts. Arodveselības nodaļa piedāvā izdevīgus noteikumus sadarbības partneriem un sadarbojas ar visām apdrošināšanas sabiedrībām.

Pakalpojums pieejams šādās filiālēs