Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas un veic ārstēšanu psihisku slimību, noviržu un psiholoģisku pataloģiju gadījumos, izmantojot gan psihoterapijas metodes, gan medikamentozo ārstēšanu, visbiežāk tās kombinējot.

Psihiatra palīdzība nepieciešama šizofrēnijas, maniakālas depresijas, psihopātijas, uzvedības, uztveres traucējumu gadījumos. Pie psihiatra var vērsties depresijas, kas ilgst vairākas nedēļas gadījumos, ja ir domas par pašnāvību, paranoiskas bailes, ilgstošs bezmiegs un citi stāvokļi. Psihoterapija klientam palīdz labāk apzināties jūtas, domas, rīcību, grūtību veidošanās mehānismus, palīdz izvirzīt dzīves prioritātes, pieņemt lēmumus un rīkoties saskaņā ar tiem. Vispārīgs psihoterapijas mērķis ir uzlabot klientu dzīves kvalitāti.

Psihiatrs ir speciālists ar medicīnisko izglītību, kurš ārstē psihiskas saslimšanas. Psihiatrs ir ārsts, kurš  uzstāda slimības diagnozi, nozīmē ārstēšanu, nepieciešamības gadījumā izraksta medikamentus. Psihiatrs lemj par ambulatoru vai stacionāru ārstēšanu, kā arī sniedz citas rekomendācijas, kas palīdzētu uzlabot pacienta stāvokli.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Pieteikties