Pamatinformācija

Sniedz  konsultācijas centrālās nervu sistēmas onkoloģisko slimību gadījumos (galvas smazdeņu audzēji, mugurkaula primārie un sekundārie audzēji), centrālās nervu sistēmas traumu, starpskriemeļu disku trūču gadījumos, likvora dinamikas traucējumu (hidrocefālijas) gadījumos, Chiari malformāciju gadījumos, perifēro neiropātiju gadījumos (karpālā kanāla sindroms), galvas smadzeņu asinsvadu patoloģiju gadījumos (aneirismas, AVM), muguras sāpju gadījumos (tiek veiktas blokādes), sniedz informāciju par nepieciešamajām izmeklēšanas metodēm un iespējamo ārstēšanas taktiku.

Izglītība un darba pieredze

2014-

Pasniedzēja Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes Ķirurģijas katedrā

2012-

SIA ''Veselības Centrs 4'', sertificēta neiroķirurģe

2012

Rīgas Stradiņa universitātes Pēcdiploma izglītības fakultātes rezidentūra neiroķirurģijā

2006-

SIA ''Tukuma slimnīca'' Uzņemšanas nodaļa

2006-

Rīgas Austrumu Klīniskā universitātes slimnīca – neiroķirurģe stacionārā ''Gaiļezers'', Neatliekamās palīdzības klīnikā un Neiroķirurģijas nodaļā

2006

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti

Regulāri papildina zināšanas dažādos kursos un semināros Latvijā un ārvalstīs

Papildinformācija

Latvijas Neiroķirurgu biedrības biedre.

Eiropas Neroķirurgu asociācijas (EANS) biedre.

Atsauksmes

Vēlos pateikt lielu paldies dakterei Dacei Ozolai-Azovskai par izcilu attieksmi, kvalificētu darbu un sapratni.

Kristīne Anna Jansone

Labdien! Vēlos no visas sirds pateikties dakterei Dacei Ozolai-Azovskai par sniegto palīdzību, sākot no ātras un precīzas diagnozes noteikšanas, pašas operācijas un beidzot ar pēcoperācijas atlabšanas periodu! Paldies par iespēju atgriezties normāla cilvēka dzīvē un par to, ka ziedojāt savu brīvo laku, neatsakot palīdzību arī ārpus darba. Pirms tam aptuveni 6 mēnešus apmeklēju dažādus ārstus, no kuriem neviens nespēja veikt precīzu diagnozi un uzsākt ārstēšanu. Uzskatu, man ļoti paveicās, ka nonācu tieši pie dakteres Daces Ozolas-Azovskas.

Kaspars Kiršteins
Pieteikties