Pamatinformācija

Sniedz  konsultācijas centrālās nervu sistēmas onkoloģisko slimību gadījumos (galvas smazdeņu audzēji, mugurkaula primārie un sekundārie audzēji), centrālās nervu sistēmas traumu, starpskriemeļu disku trūču gadījumos, likvora dinamikas traucējumu (hidrocefālijas) gadījumos, Chiari malformāciju gadījumos, perifēro neiropātiju gadījumos (karpālā kanāla sindroms), galvas smadzeņu asinsvadu patoloģiju gadījumos (aneirismas, AVM), muguras sāpju gadījumos (tiek veiktas blokādes), sniedz informāciju par nepieciešamajām izmeklēšanas metodēm un iespējamo ārstēšanas taktiku. Veic operācijas. Pieņem pacientus no 16 gadu vecuma.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2014-

Pasniedzēja Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes Ķirurģijas katedrā

2012-

Neiroķirurgs ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Baltijas Vēnu klīnika'' un grupas uzņēmumā ''Capital Clinic Riga''

2012

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Pēcdiploma izglītības fakultātes rezidentūru neiroķirurģijā

2006-

Neiroķirurgs SIA ''Tukuma slimnīca'' Uzņemšanas nodaļā

2006-

Neiroķirurgs Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā ''Gaiļezers'', Neatliekamās palīdzības klīnikā un Neiroķirurģijas nodaļā

2006

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti

Papildinformācija

  • Latvijas Neiroķirurgu biedrības biedre.
  • Eiropas Neiroķirurgu asociācijas (EANS) biedre.
  • Regulāri papildina zināšanas dažādos kursos un semināros Latvijā un ārvalstīs.

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Sveiki!Gribēju pateikt lielum lielu paldies dakterītei Dacei Ozolai-Azovskai.Ir ārsts un ir Dieva dots ārsts,kurš dara savu darbu no visas sirds un ieliekot darbā sevi visu ar pilnu atdevi!!!Esmu no sirds pateicīga,kad esmu satikusi tik profesionālu,laipnu un palīdzēt gribošu dakterīti...Dace nav vienkārši neiroķirurģe,bet cilvēks ar plašu sirdi,kura nekad neatteiks palīdzību smagā brīdī,bet meklēs risinājumu,kā palīdzēt un atvieglot sāpes,lai dzīves kvalitāte uzlabotos.

Ieva B.

Labdien! Izsaku lielum-lielu pateicību dakterītei Dacei Ozolai-Azovskai! Es 6 gadus esmu apmeklējis daudzus ārstus, slavenas un dārgas medicīnas iestādes, bet rezultāta īsti nebija. Skatījās dakteri un profesori uz manu problēmu neiedziļinoties. Pavirši. Dace Ozola-Azovska ir pirmā dakterīte, kas no sirds centās palīdzēt un noteikt pareizu diagnozi. Man ļoti paveicās, ka mani savās gādīgajās rokās paņēma Dace Ozola-Azovska. No sirds pateicos un vēlu viņai labu veselību un nepagurt grūtajā ārsta profesijā!

Andris L.

Vēlos pateikt lielu paldies dakterei Dacei Ozolai-Azovskai par izcilu attieksmi, kvalificētu darbu un sapratni.

Kristīne Anna Jansone

Labdien! Vēlos no visas sirds pateikties dakterei Dacei Ozolai-Azovskai par sniegto palīdzību, sākot no ātras un precīzas diagnozes noteikšanas, pašas operācijas un beidzot ar pēcoperācijas atlabšanas periodu! Paldies par iespēju atgriezties normāla cilvēka dzīvē un par to, ka ziedojāt savu brīvo laku, neatsakot palīdzību arī ārpus darba. Pirms tam aptuveni 6 mēnešus apmeklēju dažādus ārstus, no kuriem neviens nespēja veikt precīzu diagnozi un uzsākt ārstēšanu. Uzskatu, man ļoti paveicās, ka nonācu tieši pie dakteres Daces Ozolas-Azovskas.

Kaspars Kiršteins
Pieteikties