Pamatinformācija

Kosmētiķe, masāžu un ķermeņa estētisko procedūru speciāliste.

Sniedz konsultācijas, veic individuālu sejas kopšanas un ķermeņa modelēšanas programmu sastādīšanu, saudzīgu ādu atjauninošu gāzes-šķīduma pīlingu ar aparātu JET PEEL, ķīmiskus pīlingus, mezoterapiju un biorevitalizāciju ar dažādām metodēm, procedūras Сosmecanique™ ar izteiktu liftinga un atjauninošu efektu ar aparātu LPG Lift 6®, sejas ādas atjaunošanas un liftinga metodes, ķermeņa skulpturēšanas tehnoloģijas ar DEKA lāzera platformu ''Mikelandželo'', procedūru ar aparātu LPG pēc endermoloģijas un lipomasāžas metodes, klasisku un ārstniecisku masāžu, lipo-hiroplāstisko masāžu, zemūdens masāžu, CelluDelete™ procedūru figūras modelēšanai un notievēšanai, vaksāciju ar dabisko cukuru pēc PANDHY''S sistēmas un dažādiem vaska veidiem, pirsīngu, procedūras pēc SOTHYS, Bernard Cassière tehnoloģijām un metodēm.

Sniedz maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

Rīgas 5. medicīnas skola specialitāte – medicīnas māsa

Mācību centra ''Elisanda'' programma ''Sejas kopšanas estētika''; specialitāte – kosmētiķis

Fizikālās medicīnas kosmetoloģijas centrs, specializācija – masāža

Papildus kursi

Dažādi estētiskās mezoterapijas, biorevitalizācijas un kontūru plastikas kursi (Francija, Latvija); ķīmiskais pīlings; dabiska depilācija ar cukura pastu pēc PANDHY''S sistēmas; punktu pēdu masāža; dažādas masāžas tehnikas ķermeņa modelēšanai; endermoloģija un lipomasāža

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Speciāliste Dana Karslberga ļoti profesionāli izskaidro procedūras. Laipnas un atsaucīgas administratores.

Inga

Foršās meitenes Sandija Šplīta un Dana Karlsberga, kuras palīdzēja tikt pie lieliska ķermeņa, kaut neticēju ka pēc 2 bērniem var tik labi izskatīties un justies. Iesaku visiem, visām un tiem, kas netic arī. Viss ir iespējams! Paldies! Esmu priecīga :)

Ieva

Paldies liels ķermeņa estētikas speciālistei Danai, par izsmeļošo informāciju un, lai veicas!

Ar cieņu, Maija
Pieteikties