Pamatinformācija

Veic ortopēdisko izmeklēšanu un novērtēšanu ar statiskās un dinamiskās podometrijas palīdzību. Piedāvā gatavas un individuāli piemērotas pēdu ortozes un to izgatavošanu pēdu deformāciju korekcijai un spiediena zonu atslodzei, stājas un gaitas analīzi, konsultācijas par tehniskajiem palīglīdzekļiem un to nepieciešamību.

Konsultē pieaugušos un bērnus no trīs gadu vecuma.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2024

Ieguvusi medicīnas doktora grādu, Rīgas Stradiņa universitātē aizstāvot disertāciju par militāro apavu saistību ar karavīru apakšējo ekstremitāšu pārslodzes traumām

2015-

Tehniskais ortopēds daudzprofilu medicīnas centrā SIA ''Veselības centrs 4''

2013-2014

Tehniskais ortopēds SIA '' UniHaus''

2013

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti

2012

Univerzitetni rehabilitacijski inštitut Republike Slovenije (Ļubļana, Slovēnija)

Papildinformācija

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācijas biedre.

International Health Sciences Conference, Lietuva (2013)

Atsauksmes

Biju pie Darjas Ņesterovičas risināt savu pēdu veselības jautājumus un veikt podometriskos mērījumus. Esmu patīkami pārsteigts gan par dakteres laipno, pozitīvo un uz risinājumu vērsto attieksmi, gan viņas kompetenci un prasmi uzturēt lielisku komunikāciju, saprotami un zinātniski pamatoti izskaidrot jebkuru manis uzdoto jautājumu un diagnozes detaļas. Konsultācijas laikā guvu prieku un pārliecību par pozitīva iznākuma iespējamību un motivāciju turpināt uzlabot savu pēdu veselības stāvokli, piesaistot arī rekomendētos papildus speciālistus.

Edgars U.
Pieteikties