Pamatinformācija

Veic akūtu un hronisku ādas un nagu slimību diagnostiku un ārstēšanu, sniedz rekomendācijas par slimību profilaksi un ādas kopšanu pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2022 -

Ārsts rezidents dermatologs, venerologs SIA ''Veselības centrs 4'' filiālēs

2022 -

Ārsts rezidents dermatologs, venerologs SIA ''Aizkraukles medicīnas centrs''

2021 -

Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studijas Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē dermatoveneroloģijas specialitātē

2015-2021

Studijas Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē, iegūts ārsta grāds

Papildinformācija

  • Latvijas Dermatovenerologu biedrības biedre
  • Eiropas Dermatovenerologu akadēmijas biedre

Atsauksmes

Dr. Egija Vasilišina ir ļoti atsaucīga un pretimnākoša ārste. Ļoti augsti novērtēju viņas profesionalitāti. Jau vairākus gadus devos pie citiem ārstiem-dermatologiem, lai atrisinātu ādas un nagu problēmas. Kā izrādījās, līdz šim ārsti nespēja uzstādīt pareizo diagnozi, taču dr. Egija Vasilišina jau pirmās vizītes laikā izteica aizdomas par konkrētu saslimšanu, kas laboratoriski arī apstiprinājās. Tas uzreiz ļāva nozīmēt īstos medikamentus, tādējādi sekmējot strauju situācijas uzlabošanos. Esmu viņai par to ļoti pateicīgs!

Jānis G.

Ļoti uzmanīga, toleranta ārstes attieksme, labi saprotams, argumentēts situācijas un turpmākās ārstēšanas pamatojums. Paldies ārstei Dr. Egijai Vasilišinai par patīkamo vizīti!
Administratore laipni veica savus pienākumus, veidojot labu priekšstatu par visu klīniku.

Edīte K.
Pieteikties