Pamatinformācija

Piedāvā problemātisku un/vai bojājumu skartu pēdu novērtēšanu, konsultāciju un aprūpi. Veic ārstniecisko pēdu un nagu aprūpi - ādas sabiezējumu noņemšanu, sabiezētu (onihodistrofisku) nagu apstrādi, plaisu apstrādi  pēdas priekšējā daļā un papēžos, hiperhidrotiskas pēdu ādas apstrādi, ieaugušu nagu korekciju, nagu protezēšanu, varžacu, kārpu, ādas un nagu sēnītes apstrādi.

Pieņem pacientus no 1 gada vecuma.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

Absolvējusi Latvijas Universitātes P. Stradiņa Medicīnas koledžu, Medicīnas tehnoloģiju katedras studiju programmu ''Podoloģija''.

Atsauksmes

Vienmēr kompetenti ieteikumi. Profesionālas un laipnas darbinieces. Ļoti pozitīva attieksme no podoloģes Elitas Danielas. Līdz šim ir bijusi tikai pozitīva pieredze ar dažādiem VC4 speciālistiem. Ir bijusi ļoti pozitīva pieredze konsultācijām par vakcināciju. Iesaku to paziņām.

Māris

Podoloģe Elita Daniela iedziļinās specifiskos, man svarīgos veselības jautājumos, iesaka noderīgus risinājumus. Atsaucīga.

Laura

Podoloģe Elita Daniela pārzina savu lietu, attieksme laba. Administratore laipna. Bija laba attieksme, labi veikts pakalpojums.

Anita

Precizitāte laika ziņā. Elastība, ja nākas samainīt laiku. Kvalitatīva pēdu aprūpe, kuru sniedz podoloģe Elita Daniela.

Lāsma

Podoloģe Elita Daniela vienmēr sniedz kompetentus ieteikumus, profesionāla un laipna attieksme. Līdz šim bijusi tikai pozitīva pieredze ar dažādiem VC4 speciālistiem. Turpināt uzturēt tikpat pozitīvus un zinošus speciālistus.

Māris L.

Medicīnas centrā ''Spice'' labi speciālisti, labs serviss, tīrība, kārtība, laipnība. Ir patīkama, kvalitatīva apkalpošana, kā arī speciālisti, kuriem uzticos. Sirsnīgs paldies podoloģei Elitai Danielai, par rūpīgo aprūpi vizītes laikā.

Ingrīda L.
Pieteikties