Pamatinformācija

Veic akūtu un hronisku ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu, ja nepieciešams, ādas biopsiju. Ādas un nagu sēnīšu slimību diagnostiku un ārstēšanu, sniedz rekomendācijas par profilaksi, veic ādas virālu un bakteriālu slimību diagnostiku un ārstēšanu, alerģisku ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu. Veic ādas pigmentveidojumu, jaunveidojumu dermatoskopisku izmeklēšanu, kārpu, papilomu likvidēšanu, ādas labdabīgu veidojumu lāzerķirurģiju, botulīna, filleru injekcijas, kā arī ādas atjaunošanu, novecošanas problēmu risināšanu ar lāzeru un nagu sēnītes ārstēšanu ar lāzeru. Pieņem gan pieaugušos, gan bērnus.

Pēc neirologa nozīmējuma veic botulīna toksīna injekcijas hroniskas migrēnas pacientiem galassāpju mazināšanai.

Konsultē pacientus arī telemedicīnas vietnē piearsta.lv 

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Atsauksmes

Profesionāli, ļoti laipni. Jutos droši, saņēmu kvalitatīvu pakalpojumu, sirdssilta attieksme no dermatoloģes Ievas Ozolas.

Aivita Ž.

Pie dermatoloģes Ievas Ozolas braucam, jo zinām,ka mums palīdzēs. Augsta profesionalitāte un iejūtība. Patīkamas administratores, visu izskaidroja.

Helena J.

Pretimnākoša, iejūtīga un uz pacienta interesēm vērsta apkalpošana. Dr. Ieva Ozola bija izcila ❤️

Iveta K.

Nācu jo šajā iestādē strādā Dr. Ieva Ozola, kuru man rekomendēja. Viss bija ļoti laipni. Medmāsa - profesionāli paņēma asins paraugu, bez sāpēm. Uzreiz jau apvaicājās vai nav bail no asinīm, uztvēru to kā žestu, kas vērsts uz pacienta komforta saglabāšanu.

Līga Ģ.

Ar visiem cilvēkiem, kuriem šodien sastapos, bija patīkami vērsties pēc palīdzības un viss tika skaidri paskaidrots un pateikts. Nevienā brīdī nelika man justies kā kaut kādai trakajai. Reģistratūras meitenes, ļoti jaukas, ļoti smaidīgas. Paldies Ievai Ozolai. Šī bija tiešām patīkama ārsta vizīte. Nekad nebūtu domājusi, ka šādu teikumu reiz saliktu kopā.

Karīna Kristiāna
Pieteikties