Pamatinformācija

Veic gastroskopiju jeb augšējo endoskopiju un kolonoskopiju jeb apakšējo endoskopiju. Īpaši specializējusies kolorektālā vēža agrīnā diagnostikā, augsta riska adenomu konstatēšanā kolonoskopiju laikā.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus

Izglītība un darba pieredze

2016

Absolvējusi Latvijas Ultrasonogrāfistu asociācijas rīkotos kursus ultrasonogrāfijā

2015-

Gastroenteroloģe, gastrointestinālās endoskopijas speciāliste SIA ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Diagnostikas centrs''

2015

Absolvējusi RSU Tālākizglītības fakultātes rezidentūru internās medicīnas un gastroenteroloģijas specialitātē

2007

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultāti, iegūstot ārsta grādu

Papildinformācija

Veic zinātnisko darbību, kas saistīta ar augsta riska adenomu, hroniska atrofiska gastrīta un aizkuņģa dziedzera slimību diagnostiku un ārstēšanu.

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Biju ļoti satraukusies par šo procedūru, bet dr.Vilkoite bija ļoti maiga, saprotoša, bez steigas. Šo pieredzi nevaru salīdzināt ar pēdējo 20 gadus atpakaļ! Anestezioloģe arī bija ļoti jauka un labi, efektīvi nomierināja. Māsiņa iejūtīga, pieklājīga. Jūs esiet burvīga komanda. Liels, mīļš paldies Jums!

Kristīne K.

Brīnišķīga, komandas pieeja. Profesionāli veikts darbs. Paldies par to, ko Jūs dariet, svētīga un patīkama pieredze.

Santa J.

Liels mīļš paldies dr.Vilkoitei par jauko uzņemšanu, paldies par jauku kolektīva darbu, Jūsu darbs ir neatsverams. Braucu katru gadu un jūtos pie Jums gaidīta, nav baiļu sajūtas. Ir ļoti jauki atrasties arī pēc procedūras, kuru nemaz nejūt. Paldies dr.Vilkoitei un visai viņas komandai. Vienmēr būt tikpat dzīvespriecīgām, laipnām un, lai visi klienti ir laipni un Jums vienmēr spīd saule.

Vija K.

Esmu ļoti apmierināts ar gastroenteroloģes Ilonas Vilkoites darbu!

Agris K.
Pieteikties