Pamatinformācija

Veic ārstniecisko masāžu, relaksējošo masāžu, segmentāro masāžu, manuālo limfodrenāžas masāžu,  banku masāžu, grūtnieču masāžu, u.c.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

1982

Absolvējusi Rīgas 4. medicīnas skolu

Kursos apguvusi dažādas masāžu tehnikas

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Viss lieliski! Attieksme fantastiska un speciālisti kompetenti. Gribu īpaši uzslavēt masieres Ilzes Strazdiņas profesionalitāti un komunikāciju ar klientiem.

Kristīne

Vēlos izteikt vissirsnīgāko pateicību sava amata meistaram un brīnišķīgam cilvēkam Ilzei Strazdiņai. Es izgāju muguras un kakla-apkakles zonas ārstnieciskās masāžas kursu. Sesijas laikā varēju aizmirst visu un atslēgties no realitātes. Stipras, maigas un jutekliskas rokas palīdzēja atslābināt ķermeņa muskuļus un mazināt darba dienas laikā uzkrāto stresu. Pēc masāžas jūtu visa ķermeņa vieglumu un jautrību. Ilze ir ļoti precīza, uzmanīga, draudzīga un vienmēr labā noskaņojumā, un pats galvenais - īsta profesionāle. Liels paldies par Jūsu zelta rokām, par apzinīgo attieksmi pret darbu - tas ir liels retums! Es ļoti ceru, ka vadība augsti novērtēs Ilzes Strazdiņas paveikto darbu.

Karīna S.

Izvēlos apmeklēt un saņemt pakalpojumus ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā, jo ļoti novērtēju speciālistu kompetenci un pieredzi, kā arī noteikti vēlos uzsvērt nodaļas pozitīvo atmosfēru. Ik reizi ienākot rehabilitācijas nodaļā jūtos gaidīta. Man ir būtiski, ka šeit nerodas ''konveijera'' sajūta un ka neesmu ''kārtējais pacients'', bet gan - konkrēti es, ar savu problēmu un tikai ar man pievērsto vispusīgo uzmanību. Vienlaicīgi ir iespēja atrasties ārstniecības iestādē, bet sajusties kā sava veida mazā pasaulē. Rehabilitācijas nodaļa sevī ietver kā labu tehnisko aprīkojumu, tā arī lieliskus profesionāļus. Īpaši vēlētos minēt fizioterapeitu Vadimu Šaripovu, masieri Ilzi Strazdiņu un fizioterapeiti Lolitu Kebergu, kā arī nodaļas vadītāju un dvēselīti Vairu Kazinieci. Rehabilitācijas nodaļas pakalpojumus izmantoju pati un noteikti tos iesaku arī citiem.
Paldies par jūsu darbu un rūpēm!

Madara, 29
Pieteikties