Pamatinformācija

Sniedz dermatologa konsultācijas, veic ādas un nagu slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi.  Veic ādas slimību un veidojumu optisko un digitālo dermatoskopiju, veic ādas biopsijas diagnozes precizēšanai. Veic kriodestrukcijas. Veic liekā apmatojuma likvidāciju ar lāzerepilāciju. Veic mezoterapiju.

Sniedz dermatologa konsultācijas un veic optiskās dermatoskopijas izmeklējumus izbraukumos Latvijas pilsētās un reģionos. 

Filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'' veic diagnostiku ar digitālās dermatoskopijas iekārtu ''Foto Finder'', lāzerepilāciju ar iekārtu  ''GentleLase''.

Filiālē ''Anti-Aging Institute'' veic lāzerepilāciju ar iekārtu ''Deka Again''.

Pieņem pieaugušos un bērnus no divu gadu vecuma.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2023 -

Ārsts rezidents dermatoloģijā un veneroloģijā SIA ''Veselības centrs 4''

2022 -

Ārsts rezidents dermatoloģijā un venerloģijā

2010

Dežūrārsts, Nuffield Health Hospital (Lielbritānija)

2006

Kosmētiķa sertifikāts, Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola

2000-2006

Studijas Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē

Papildinformācija

  • Eiropas Dermatovenerologu akadēmijas biedre
  • Latvijas Dematovenerologu biedrības biedre
  • Latvijas Estētiskās medicīnas asociācijas biedre

Atsauksmes

Daktere Inga Krievāne ļoti zinoša, iejūtīga, jauka. Perfekti izskaidro ārstēšanās procesu. Skaistas telpas, kā citā dimensijā!! Ārsts pieejams sestdienā. PALDIES!!

Marita A.

Inga Krievāne bija ļoti iejūtīga un veica darbu kvalitatīvi. Viss bija labi, izmantošu vēl jūsu pakalpojumus.

Ārija P.

Laipni tiku sagaidīta, daktere Inga Krievāne sniedza atbildes uz visiem mani interesējošajiem jautājumiem, ieklausījās manī, atrisināja manus medicīniskos jautājumus. Viss tiešām bija lieliski!

Diāna K.

Ierodoties klīnikā, un ņemot vērā, ka pirmo reizi rodas ļoti daudz jautājumu uz kuriem ir nepieciešamas atbildes, strādājošais personāls reģistratūrā ar laipnu un saprotošu attieksmi izskaidroja visu nepieciešamo, speciāliste Inga Krievāne un medicīnas māsa saglabājot profesionalitāti, brīvā un saprotošā formā visu paskaidroja, medicīnas māsa pārliecinājās par labsajūtu procedūras laikā. Ir tiešām liels prieks un gandarījums, ka pacientu veselība un labsajūta tiek novērtēta un attiecīgi pret to izturas ar augsta līmeņa uzmanību. Vēlos, lai Latvijas medicīnas sfērā būtu vairāk šādu darbinieku un speciālistu.

Rainers V.
Pieteikties