Pamatinformācija

Sertificēts asinsvadu ķirurgs, sertificēts ķirurgs, flebologs, sertificēts lāzerķirurģijas metodes un asinsvadu ultrasonodoplerogrāfijas speciālists.

Specializējies visu veidu kāju asinsvadu (vēnu un artēriju), nedzīstošu brūču, diabētiskās pēdas diagnostikā un ārstēšanā. Kopš 1997. gada īpaši specializējas kāju vēnu dupleksultrasonogrāfijā un ārstēšanā. Gadā veic vairāk par 500 vēnu endoluminālām operācijām.

Pacientiem piedāvā:

 • endoluminālo vēnu lāzerķirurģiju (EVLT);
 • vēnu operācijas ar savu autormetodi ''TOTAL EVLA'';
 • endoluminālo radiofrekvences obliterāciju (RFO);
 • klasisko vēnu ķirurģiju, izmantojot Millera-Varadeja miniinvazīvo tehniku;
 • vēnu skleroterapiju un putu skleroterapiju USG kontrolē;
 • vēnu transkutāno lāzerkoagulāciju, diatermokoagulāciju;
 • venozu (trofisku) čūlu kompresijas terapiju;
 • brūču ārstēšanu ar jaunāko tehnoloģiju pārsienamajiem materiāliem;
 • artēriju rekonstruktīvās operācijas.


Veikt pierakstus pie speciālista un saņemt attālinātas konsultācijas var arī telemedicīnas vietnē piearsta.lv

! Konsultē arī izbraukumos Latvijas pilsētās un reģionos. 

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus

Papildinformācija

 • Speciālists ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi vēnu lāzeroperāciju veikšanā.
 • 2016. gadā viens no pirmajiem pasaulē praksē sācis pielietot 3. paaudzes 1940 nm lāzeru. Ņemot to par pamatu, radījis unikālo ''TOTAL EVLA'' vēnu operāciju metodi un ieviesis to praksē. Jauno metodi prezentējis starptautiskos kongresos, apmāca tajā kolēģus no visas pasaules.
 • 2013. gadā viens no pirmajiem pasaulē uzsāka vēnu operācijas ar bioloģisko līmi ''VenaSeal'', par to saņēma prestižo ''Saphenion'' balvu. (2013. gadā Latvija kļuva par 4. valsti pasaulē, kur, pateicoties ''Veselības centrs 4'' un ''Capital Clinic Riga'' ārstu augstajai kvalifikācijai un prasmēm, ieviesta jaunā saudzīgā metode).
 • 2007. gadā uzsāka kāju vēnu radiofrekvences operācijas (RFO).
 • 2002. gadā pirmais Baltijā uzsāka kāju vēnu lāzeroperācijas (EVLA).
 • Gadā veic vairāk par 500 vēnu endoluminālām operācijām.
 • Vēnu mazspējas ārstēšanai pielieto kompleksu terapiju, izmantojot visas starptautiskiem standartiem atbilstošas metodes.
 • Ir bijis Latvijas Brūču ārstēšanas asociācijas, Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrības prezidents.
 • Asinsvadu ķirurgs RAKUS ''Gaiļezers'' Asinsvadu ķirurģijas nodaļā.
 • Asinsvadu ķirurgs NMPD SMC (Specializētais Medicīnas centrs).  
 • Ir Latvijas Universitātes doktorants.
 • Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs.
 • Latvijas Ķirurgu biedrības biedrs.
 • Latvijas Flebologu biedrības biedrs.
 • Eiropas Venozā foruma biedrs.
 • Latvijas Brūču ārstēšanas asociācijas biedrs.
 • Latvijas Estētiskās medicīnas asociācijas valdes loceklis.

Atsauksmes

The best of the best! Viss bija ideāli un ātri. Patīkama atmosfēra, komfortablas palātas un atsaucīgs personāls. Liels paldies Dr. Ūdrim par šo mazinvazīvo TOTAL ELVA metodi. Nākamajā dienā pēc operācijas, kad pati noņēmu plāksterus, gandrīz nekas nebija redzams tika daži nelieli blāvi zilumi un nekādu dūrienu pēdu vai griezumu neskatoties uz to, ka bija jāārstē sānu zari. Ļoti patika pielietotā smieklu gāze, operācijas laikā neko nejutu un pēc operācijas atkal ātri bija skaidra galva un augstas koncentrēšanās spējas. Labi, ka par šo metodi uzzināju žurnālā Ieva, citādi būtu palaidusi to garām, jo pacientiem bieži vien ir grūti izvēlēties uz kuru klīniku iet un saprast kurā vietā ir vislabākā ārstniecības metode.

Zane

Paldies dakterim Ūdrim un pārējam medicīniskajam personālam par profesionālu un laipnu attieksmi, kā arī perfekti veiktu kāju vēnu operāciju.

Uldis

Veicu operāciju pie Dr. Inta Ūdra. Māsiņas ļoti laipnas. Saprotoši izskaidro kas kur un kā jārīkojas. Pagaidām ir viss brīnišķīgi. Laiks rādīs kāds rezultāts būs.

Vladislavs H.

Vēlos izteikt sirsnīgu paldies, par lielisko attieksmi, sākot jau no uzņemšanas. Paldies dakterim Intam Ūdrim un māsiņai Gunai. Visam nodaļas personālam par attieksmi, rūpēm un sirsnību milzīgs paldies!

Ināra Apsīte

Paldies Dr. Ūdrim, māsiņai Gunai un pārējam personālam par lielisko uzņemšanu, laipnību un labo darbu. Darbs tika padarīts augstākajā līmenī.

Annija T.

Liels paldies visai komandai – dakterim I. Ūdrim, asistentei Gunai un smaidīgajai medmāsai, kura mani sagaidīja. Jūs esat profesionāļi un rūpējaties par mums – pacientiem!

Andra Ozoliņa

Pasaules līmeņa operācijas un personāla attieksme, kur tik patīkami atgriezties un justies lutinātam! Sirsnīgs PALDIES dr. Ūdrim, asistentei Gunai un visam iejūtīgajam un laipnajam personālam! Latvijai noteikti ir ar ko lepoties un tie ir mūsu zelta ārstniecības darbinieki. Paldies no sirds!

Ilva Krišane

Sasirgusi biju dikti,
Kājas tiešām jutās slikti,
Tomēr dakteris ar prieku,
Kaiti pieveica kā nieku.

Māsiņas man prētī smaida,
Sistēmas man pa vēnām laida,
Visu smalki izstāstīja,
Lai es pie veselības tiktu.

Visiem milzīgu paldies vēlos teikt!
Paldies, ka esat Jūs!
Kas vienmēr glābj cilvēkus!

Mārīte

Paldies dakterim Intam Ūdrim, Gunai un māsiņām, kas piedalījās operācijā! Kristīnei par attieksmi paldies!

Kliente

​Dr. Ūdris ir lielisks! Tāpat viņa asistente un viss pārējais stafs! Ļauj pārdzīvot visu viegli! Paldies!

Baiba M.

Ārsts Ints Ūdris pārliecināti un ļoti kompetenti veica operāciju. Asistente Guna ļoti izsmeļoši veica personīgus ieteikumus un citu info. Salīdzinoši īsā laikā tiku pieņemta konsultācijā, kā arī 2 ned. laikā izoperētas vēnas.

Sandra S.

Augsta profesionalitāte. Kompetence un attieksme visu līmeņu speciālistiem. Ļoti līdzjūtīga attieksme. Izcilas atsauksmes. Viss process ļoti pārdomāts, līdz ar to nav ne ieteikumu, ne aizrādījumu. Paldies asinsvadu ķirurgam, flebologam Intam Ūdrim!

Juta K.

Asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris visu sīki un smalki izskaidroja, visu parādīja. Ļoti laipni un atsaucīgi. Profesionāļi!

Pēteris

Laipni, atsaucīgi, smaidīgi, ļoti zinoši un profesionāli speciālisti. Sirsnīgs paldies flebologam dr. Intam Ūdrim. Ļoti labs un profesionāls serviss. Turpināt darīt savu darbu, lai vairāk smaidīgu klientu ar veselām kājām.

Guna

Ļoti liels paldies dr. Ūdrim un Gunai! Un arī pārējiem, kas atradās operācijas zālē. Jūs visi piepildat cilvēku sapņus ikdienas un varat lepoties ar savu darbu! Paldies par Jūsu rūpēm, profesionalitāti, sapratni, ātru rīkošanos un par to, ka vienkārši esat! Noteikti šeit vēl atgriezīšos, ja tas būs nepieciešams, jo zinu, ka šajai superīgajai komandai var uzticēties. Paldies!

Signe

Milzīgs PALDIES fantastiskajam ārkārtīgi profesionālajam dr. Intam Ūdrim, viņa superasistentei Gunai un ļoti iedrošinošajam anesteziologam Guntim Strazdam par man veikto vēnu operāciju š.g. 14.dec. Šī komanda ir vislabākā pasaulē!

Anita

Lielā sirsnībā pateicos dr. Ūdrim, Gunai un citiem profesionāļiem! Jābaidās no operācijas nav! Rezultāti noteikti būs lielisks un mans sapnis pēc ilgiem laikiem vasarā uzvilkt kādu īsāku kleitu noteikti īstenošu!

Linda L.

Nu ko, lai saka… Esmu vienreizēji pozitīvi iespaidota no ārkārtīgi pozitīvās attieksmes, sākot ar manu 1.vizīti 7.oktobrī pie fascinējoša dr. Inta Ūdra un viņa palīdzes Gunas! Un šodien vēl šai komandai piepulcināja anesteziologu Gunti Strazdu un jauno māsiņu Eviju! Visas bailes tika momentā noņemtas, esmu pacilāta! Ļoti priecājos, ka izvēlējos operācijai tieši šo jauko, smaidīgo dr. Intu Ūdri! Man ir liels, liels prieks! Un godīgi sakot, pirmo reizi dzīvē sastopos ar tik jauku atmosfēru ārstniecības iestādē! Lai Jums visiem veicas! Vēlreiz mīļš paldies!

Anita B.

Ārstu profesionalitāte, atsaucīga, laipna attieksme. Sirsnīgs paldies Intam Ūdrim - pozitīva pieredze!

Aija

Ļoti laipni iejūtīgi speciālisti, visu izskaidro. Flebologs dr. Ints Ūdris zinošs speciālists. Esmu jau ieteikusi paziņai, jo šeit strādā zinoši speciālisti. Tāpat turpināt. Vēlu veiksmi!

Diāna

Augsta profesionalitāte. Iejūtīga, laipna attieksme no asinsvadu ķirurga, flebologa Dr. Inta Ūdra. Labs serviss, laba profesionāļu komanda, tēls.

Kaspars

Darbinieku attieksme pret pacientiem ļoti laba. Ar laipnību un nomierinošiem mīļiem vārdiem. Paldies par to Jums. Dr. Ints Ūdris pastāstīju par operācijas norisi - nav jābaidās. Viss izdevās lieliski. Esmu apmierināta. Un novēlu, lai Jūs sniegtu palīdzību tiem, kas slimo ar šo kaiti. Lai Jums veicas visās jomās.

Antra

Darbs tiek veikts kvalitatīvi, atbilstoši standartiem un uzdevumiem. Kvalificēti speciālisti, kvalitatīvs serviss, laba lokācijas vieta. Dr. Ūdris un asistente Guna: darbu veic profesionāli. Piemīt augsta komunikācijas prasme. Pienācīgi sadarbojas ar klientu, lai uzturētu viņa motivāciju par vislabāko rezultātu sniegšanu. I. Ūdris – atbilst kategorijai ''augsti kvalificēts ārsts'', disciplinēts, precīzs ar augstāko atbildības sajūtu!

Valentīna

Augsta profesionalitāte, iejūtīga, laipna attieksme – Ints Ūdris. Labs serviss, laba profesionāļu komanda, tēls.

Jēkabs

Darbinieku attieksme ļoti laba, pretimnākoša. Ar laipnību un nomierinošiem un mīļiem vārdiem. Paldies par to Jums – Ints Ūdris. Pastāstīju par operācijas norisi – nav jābaidās, viss izdevās lieliski, esmu apmierināta. Novēlu, lai Jūs sniegtu palīdzību, kas slimo ar šo kaiti. Lai Jums veicas visās jomās!

Krista

Ļoti apmierina flebologa I. Ūdra augstākā kompetence, profesionālisms kopumā ar attieksmi, uzmanību. Medmāsa - gudriniece, jauka attieksme, profesionalitāte, zināšanas. Vērtējums - 10 balles!

Jaļina M.

Ārsti zinoši - savā jomā labākie. Medmāsas laipnas, izpalīdzīgas, pacietīgas. Ieteiktu dermatoloģi M. Mihailovu - zinoša, arī flebologu I. Ūdri, jo daudzām sievietēm ir venozās problēmas.

Iveta S.

Esmu apmierināta ar sniegtajiem pakalpojumiem. Atsaucīgi un laipni darbinieki. Paldies flebologam Intam Ūdrim!

Jana

Esmu ļoti apmierināta ar flebologa Inta Ūdra un medmāsu darbu. Viss bija komfortabli.

Tatjana G.

Flebologi dr. Ints Ūdris un dr. Sergejs Mihailovs- vienmēr laipni un pretīmnākoši.

Ilze S.

Liels paldies visiem par laipnību, izcilu attieksmi un atsaucību. Kompetenti darbinieki, cilvēki savās īstajās vietās. Ļoti laba attieksme no darbinieku puses. Patika operācija TOTAL EVLA, kuru veica flebologs Ints Ūdris.

Guntis K.

Dr. Ints Ūdris ļoti profesionāls, laipns un rūpīgs. Paldies esmu apmierināta!

Justīne

Gribēju izteikt pateicību Dr. I. Ūdrim! Kolosāls ārsts ar zelta rokām! Paldies, ka palīdzat cilvēkiem tikt pie veselām un skaistām kājām! Paldies!

Laura Skudra

''Baltijas vēnu klīnika'' man patīk telpas, darbinieki, visi speciālisti ir pieejami. Man patīk normāla attieksme pret normāliem cilvēkiem, nevis tādiem, kam ir bail no sava darba. Paldies Intam Ūdrim!

Ar cieņu, Santa G.

Спасибо доктору Интсу Удрису за проведенную операцию, быструю и профессиональную, спасибо медсёстрам!
Доктору спасибо за музыку, что дало возможность не боятся во время операции. :)
Очень Вам и персоналу благодарна.

Леся (Киев, Украина)

Mīļš paldies Dr. Intam Ūdrim!
Man nesāp kājas!
Esmu laimīga!
Paldies māsiņām!
Paldies, paldies, paldies!

Vija Lapāne

Mīļš paldies Dr. Intam Ūdrim un viņa komandai!
Viss notika ātri un nesāpīgi.
Lai Jums visiem laba veselība!

Ar cieņu, Ilona

Pateicos dakterim I. Ūdrim, medmāsiņām par profesionalitāti, sirsnīgu iejūtību. Esmu priecīgs un apmierināts, par veikto vēnu operāciju.
Lai veiksmes un pateicības turpmākajā darbā! Gods un slava mediķiem.

Ar cieņu, Eduards no Saldus ''Lumiņu pagasta''

Paldies Dr. Ūdrim, ka satiku viņu Siguldas slēpošanas trasē un pieņēmu lēmumu beidzot savest sevi kārtībā.
Super operācija! Tā turpināt, un Latvijā būs daudz laimīgu un veselīgu cilvēku.

Normunds no Siguldas

Liels paldies dr. Intam Ūdrim un viņa komandai par darbu, atbalstu, atsaucību, uzmanību!

Ar cieņu, Gunta

Liels paldies dakterim I. Ūdrim un pārējiem mediķiem!
Ļoti sirsnīga attieksme! Biju patīkami pārsteigta!

Gunārs

Paldies dr. Ūdrim, Gunai un viņa brīnišķīgajai komandai! Ļoti pacietīgi un jauki ārsti un draudzīga attieksme! Paldies arī par to, ka ļāvāt man palīdzēt izvēlēties mūziku operācijas laikā!

Gunda

Paldies visai mediķu komandai par aprūpi un pozitīvo attieksmi. Es jutos ļoti labi!!! Paldies par Jūsu darbu, laipnību un profesionalitāti.
Ar patiesu cieņu!

Valentīna

Liels, liels paldies dakterim Intam Ūdrim un medmāsiņām par profesionalitāti, sirsnību un iejūtību. Esmu priecīga un apmierināta par veikto vēnu operāciju.
Lai veiksmes un pateicības turpmākajā darbā. Lai visi kam veikta operācija ir droši par iznākumu. Tas vienkārši nevar būt vēl kvalitatīvāks. Esiet visi droši un paļaujieties uz Dr. Ūdra profesionalitāti.

M. Tasvida

PALDIES, ķirurgam Intam Ūdrim un viņa lieliskajai komandai par attieksmi, profesionalitāti un sirds siltumu.

Es Jums novēlu:
''Iet pa zemi un pamanīt brīdi, kad esi vajadzīgs
kā ūdens, kā gaiss, kā mājas!''

Ar cieņu,

Elita

Cik ļoti liela nozīme tomēr ir uzticēšanās savam izvēlētajam dakterim! (atziņa)
Tāda paļaušanās, profesionālākajam dakterim, kāds ir, Ints Ūdris, ir nenovērtējama laime. Ļoti novērtēju stabilu, mierīgu un pozitīvi vadītu ārstniecības iestādes radīto vidi, kurā var strādāt dakteri, un visa viņu komanda mierā un saticībā. Es jutos kā mājās, ērti un droši! Paldies par jūsu rūpēm, gādību un jūsu zelta rokām!
Mīļš, mīļš PALDIES!

Rita Ādmīdiņa

Iesākšu ar to, ka Dr. Ūdris ir izreklamēts ''tautas mēlē'' ASV, Lielbritānijā un gan jau arī citās valstīs.
Iemesls izcilajai reputācijai – prasme operēt ar pašām jaunākajām tehnoloģijām un modernākajiem paņēmieniem. Un to arī var just operācijas laikā. ''Zelta rokas'' – tas būtu mans īsais stāsts par šo operāciju. Pagarināts stāsts – ilgus gadus garā prakse, entuziasms, pieredze. Šis darbs, liekas, ir arī viņa hobijs.
Bet kas gan ir diriģents bez orķestra? Viss palīgpersonāls ir augsti kvalificēts, pozitīvs, ar lielu atbildības sajūtu, un vienkāršu mīļumu!
Tik izcilu operāciju nebiju gaidījis – bez sāpēm, ātra, bez neparedzamiem pārsteigumiem.
Esmu nenormāli priecīgs par šo veiksmīgo operāciju.
Vēlu veiksmi turpināt arī tikpat augstā līmenī turpmāk!
Liels paldies!

Anonīms

Kad pacients jūt, ka ārsta rokām un vārdam ir pārliecība, tas dod iespēju ne tikai ticēt, bet arī iegūt pārliecību par pozitīvu rezultātu.
Paldies par darbu, par cilvēcisko attieksmi Intam Ūdra kungam - par profesionalitāti. Paldies arī personālam, māsiņām par pozitīvo attieksmi.

Gaļina
Pieteikties