Pamatinformācija

Sniedz fizioterapijas pakalpojumus bērniem līdz 18 gadu vecumam, veic pacienta izmeklēšanu un iegūto datu novērtēšanu, izstrādā rehabilitācijas plānu, novērtē pacienta stāvokli dinamikā un pielietotās terapijas gaitā.

Praksē pielieto vairākas fizioterapijas tehnikas un metodes: medicīniskā teipošana, locītavu kustību apjoma izstrāde, mīksto audu tehnikas u. c.

Strādā pēc Bobata metodes, spielieto Šrotas metodi skoliozes terapijā. Specializējas pediatrijā, neiroloģijā, traumatoloģijā un ortopēdijā.

Veic terapiju multidisciplinārā komandā kopā ar audiologopēdu.

Sniedz gan Nacionālā veselības dienesta (NVD), gan apdrošināšanas kompāniju apmaksātus, gan maksas pakalpojumus.

 

 

Izglītība un darba pieredze

Šobrīd

Turpina izglītības ieguvi veselības zinātņu maģistra programmā ''Veselības aprūpe'' Rīgas Stradiņa Universitātē

2017-

Fizioterapeite SIA ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Bērnu veselības centrs''

2011-

Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca, novietne ''Gaiļezers''

2009

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultāti programmā Fizioterapija, iegūstot bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikāciju

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Ar meitiņu devāmies pie fizioterapeites Janas Gutkinas. Biju patīkami pārsteigta par fizioterapeites profesionalitāti, pacietību un spēju nodibināt ciešu saskarsmi ar maziem bērniem. Pie Janas izgājām kursu - katra vizīte meitai bija priekpilna, bet pēc kursa secināju, ka uzstādītais ārsta mērķis ir sasniegts. Arī man pašai vizītes sniedza gandarījumu, kā arī to laikā es ieguvu ļoti daudz noderīgas informācijas. Nepieciešamības gadījumā noteikti atkal vērsīsimies pie Janas.

Sandra, 37
Pieteikties