Pamatinformācija

Sniedz fizioterapeita konsultācijas, izvērtē pacientu funkcionālo stāvokli, sniedz rekomendācijas par ergonomikas pamatprincipiem un pareiziem kustību stereotipiem, staigāšanas palīglīdzekļu, ratiņkrēslu, ortožu un korsešu izvēli. Fizioterapeita darbā pielieto slinga terapiju ar Redcord iekārtām, ārstniecisko vingrošanu, manuālās terapijas elementus, klasisko un ārstniecisko masāžu, medicīnisko teipošanu, fizikālo terapiju.

Sniedz gan Nacionālā veselības dienesta, gan apdrošināšanas kompāniju apmaksātus, gan maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2002-

Fizioterapeits SIA ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā

Iepriekšējā pieredze

Fizioterapeits Nacionālajā Rehabilitācijas centrā ''Vaivari'' un Rehabilitācijas centrā ''Jaunķemeri''

1997

Absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmijas (tagad Rīgas Stradiņa universitāte) Rehabilitācijas fakultāti, iegūstot fizioterapeita specialitāti

Papildinformācija

Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedrs.

2014. gadā nominēts Latvijas Ārstu biedrības Gada balvai medicīnā nominācijā ''Gada funkcionālais speciālists''.

 

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Gribētu pateikt lielu paldies ''Klubs 4'' fizioterapeitam Jānim Jasjukevičam par augstu profesionālo darbību. Paldies par rūpēm un profesionālo palīdzību dēla ātrākai veselības atgūšanai. Paldies rehabilitācijas klubam par smaidu, sapratni, iejūtību un lieliskiem speciālistiem.

Ieva Ustupa

Esmu medicīnas darbiniece ar lielu darba pieredzi. Savā darbā sastopos ar izteiktām kakla daļas problēmām gados jauniem cilvēkiem. No pacientu informācijas zinu, ka ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā strādā zinoši fizioterapeiti. Esmu sūtījusi pacientus uz šo iestādi un daudzi bijuši pateicīgi par manu ieteikumu. Pārvarēju nedrošību un arī pati griezos pie fizioterapeitiem - Jāņa Jasjukeviča un Jāņa Lāča. Nezinu, cik ilgtu mana operētā ceļa rehabilitācija, ja laikus neapmeklētu fizioterapiju. Vislabākās atsauksmes! Iejūtība, profesionalitāte, pacietība (ar gados vecu un niķīgu cilvēku, kuram sāp) ir tās kompetences, kas raksturīgas VC4.
Iesaku visiem!

Anita, 68

Brīžos, kad esi savilkts, sāpošs, stīvs, šo stāvokļu nomocīts, nīgrs un beidzot nolēmis meklēt palīdzību, šķiet, ka rehabilitācijas process sākas jau pārkāpjot Klubs 4 slieksni. Tur valdošā mierīgā, saprotošā, patīkamā gaisotne, kuru rada tās kolektīvs, iedarbojas terapeitiski, bet nonākot speciālista rokās sāc ticēt, ka tas ir iespējams - atkal justies labi savā ķermenī. Mani glābēji ir bijuši divi nodaļas Jāņi - Lācis un Jasjukevičs. Viņu darbs ne tikai palīdzēja atrisināt problēmu un atbrīvoties no sāpēm, bet arī sniedz man drošības sajūtu ikdienā, kad es skaidri zinu, kur man nepieciešamības gadījumā palīdzēs. Paldies jums!

Lolita, 35
Pieteikties