Pamatinformācija

Veic dažādas ūdensdziedniecības procedūras:

  • Šarko duša pieaugušajiem un bērniem no 14 gadu vecuma.
    Šarko duša izteikti tonizē ādu, zemādas audus un muskuļus. Uzlabo asinsriti, limfas atteci, vielmaiņu un ir viens no palīglīdzekļiem cīņā ar lieko svaru un celulītu. Procedūra labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, palīdz atslābināties, kā arī uzlabo pašsajūtu.
  • Skotu duša jeb kontrastduša pieaugušajiem un bērniem no 14 gadu vecuma.
    Skotu duša palīdz norūdīties, trenē asinsvadu sieniņas un uzmundrina. Procedūrai ir tonizējoša iedarbība, tā stimulē centrālo nervu sistēmu un aktivizē organisma aizsargspējas. Skotu duša palīdz normalizēt veģetatīvās nervu sistēmas, sirds un asinsvadu sistēmas, endokrīnās sistēmas darbību, palīdz novērst muskuļu spazmas, kā arī uzlabo ādas elastību.
  • Zemūdens masāža pieaugušajiem un bērniem no 7 gadu vecuma.
    Zemūdens masāža veicina muskuļu atslābināšanu, uzlabo ādas apasiņošanu un ādas tonusu. Tiek stimulēta asinsrades sistēma, veicināta sviedru un tauku dziedzeru darbība. Procedūra labvēlīgi ietekmē limfatisko sistēmu un limfas cirkulāciju, pozitīvi iedarbojas uz locītavām, to funkcijām un saišu aparātu, mazina stresa radītās sekas un psihoemocionālo pārslodzi.

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Hidromasāžas un ūdensdziedniecības speciāliste Jeļena Puļkina, profesionāle - izcila sava darba veicēja. Esmu ļoti apmierināta un godīgi saku, ka viss bija izcili!

Ilze S.
Pieteikties