Pamatinformācija

Veic plaukstas  un pēdas pēctraumatisko ārstēšanu, deformējošu slimību operatīvo un konservatīvu ārstēšanu, tai skaitā pēdas ''kauliņu'' ārstēšanu. Veic locītavu pretsāpju blokādes.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

Stažējies Plaukstas ķirurģijas klīnikā Ludvigshafenā (Vācijā) pie prof. U.Germana 1,5 gadus

Stažējies ''Bad Neustadt A.D. Saales'' plaukstas ķirurģijas privātklīnikā pie Vācijas Plaukstas ķirurģijas pamatlicēja prof. U.Lanca 2 mēnešus

Stažējies Drēzdenes universitātes klīnikā pie Pēdas ķirurģijas vadošā speciālista prof. P.Cvipa 2 mēnešus

Papildinformācija

Eiropas Pēdas ķirurģijas asociācijas biedrs

Atsauksmes

​Dakterim Jukonim! Liels paldies! Kā arī visam kabinetam! Buča anesteziologam! Es ir dzīvs un kustos, priekšā vēl lieli darbi un mazi nedarbiņus, kurus tagad veicu!

Laima

Dakteris Jukonis ir lielisks sava aroda meistars ar milzīgu harizmu, kas strāvo no viņa un miers, kas vijas kopā ar humorpilno skatu, mani tiešām iedvesmoja. Dakteris ar ļoti lielu pieredzi un spēju pārliecināt, izskaidrot un dot pareizos ieteikumus, lai viss plānotais ritētu savu gaitu un sasniegtu gaidāmo rezultātu. Daktera profesionālisms nav apšaubāms. Paldies visiem iesaistītajiem medicīnas darbiniekiem: rentgenoloģei, pārsiešanas māsiņai, anesteziologam un operāciju māsām.

Daiga F

11.12.2018. biju uz konsultāciju pie traumatologa-ortopēda Jura Jukoņa. Nepagāja ne stunda, biju jau saņēmusi konsultāciju, veikts pēdas rentgenuzņēmums. Patīkams pārsteigums - ļoti operatīvi, korekti, pārliecinoši. Liels paldies! Paldies arī darbiniecēm abās reģistratūrās - raiti un profesionāli! Lai gaišs un svētīgs jums Ziemassvētku laiks!

Sanita Stūrmane
Pieteikties