Pamatinformācija

Veic vēdera dobuma, uropoētiskās sistēmas orgānu un vairogdziedzera radioloģiskos izmeklējumus, veic vēdera dobuma orgānu, vairogdziedzera un krūts dziedzeru ultrasonogrāfijas izmeklējumus, to aprakstus un analīzi, sniedz konsultācijas. Specializējas krūts dziedzeru slimību diagnostikā.

Pieņem pacientus no 18 gadu vecuma.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

Kopš 2020. gada

Radiologs diagnosts ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmumā ''Diplomātiskā servisa medicīnas centrs''

2020

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes rezidentūras studijas, iegūstot ārsta radiologa kvalifikāciju

Kopš 2019. gada

Radiologs diagnosts ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmumā ''Capital Clinic Riga''

Kopš 2017. gada

Radiologs diagnosts SIA ''Veselības centrs 4''

2016

Absolvējusi Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti

Papildinformācija

  • Eiropas Krūts radioloģijas asociācijas biedre (EUSOBI)
  • Eiropas Radioloģijas asociācijas biedre (ESR)
  • Latvijas Radiologu asociācijas biedre
  • Latvijas Ultrasonogrāfistu asociācijas biedre

Atsauksmes

Vēlos pateikties speciālistei Karīnai Panovai par profesionālu un ļoti cilvēcisku attieksmi pret pacientu. Uz vizīti biju 2022.gada martā, speciāliste plaši un laipni izstāstīja daudzas lietas saistībā ar manām sūdzībām, ko iepriekš nebiju dzirdējusi, sniedza iedrošinājumu, atbalstīja krūts barošanas jautājumos. No kabineta izgāju ar uzlaboto garastāvokli un jaunām zināšanām.

Darja K.

Vēlos pateikties VC4 ārstei Karīnai Panovai par brīnišķīgu attieksmi sonogrāfijas laikā un arī par to, ka sīki smalki visu izstāsta.
Prieks!

Jolanta

Šīs trīs speciālistes - radioloģe, diagnoste Karīna Panova, plastikas ķirurģe Laura Liepiņa, podoloģe Tīna Siliņa, pilnībā izmainījušas manu viedokli par dakteriem! Laipnas, saprotošas un var redzēt, ka viņām patīk savs darbs! Paldies par patīkamo pieredzi Jūsu filiālēs!

Elīna S.

Gribēju teikt lielu paldies Dr. Karīnai Panovai,kura nevis vienkārši mehāniski veic savu darbu (tika veikta USG),bet ir ieinteresēta un zinoša. Plaši izklāstīja par slimības ierosinātājiem,profilaksi utt. Ļoti patīkama un laipna attieksme. No kabineta izgāju ne tikai ar izmeklējuma atbildēm,bet arī pievienotu vērtību zināšanām un pacilātu noskaņojumu pēc patīkamas vizītes. Paldies dakterei.

Eva Miltoviča

Ļoti profesionāla Ultrasonogrāfijas speciāliste Karīna Makejeva. Ieejot kabinetā, viņa jau pirms tikšanās bija iepazinusies ar izmeklējumiem, kas veikti pirms vairākiem gadiem un bija lietas kursā par tieši man nepieciešamo. Ļoti mierīga un zinoša, izskaidro gan veicamo darbu, gan sonografijā redzamo, gan tālāko rīcību.

Kliente
Pieteikties