Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi dažādu akūtu un hronisku ādas, nagu, galvas ādas un matu slimību gadījumos. Veic slimību un veidojumu diagnostiku (optiskā un digitālā dermatoskopija, ādas biopsija). Specializējas ādas strutaino un vīrusu slimību (furunkuloze, herpes infekcija, kārpas u.c.) ārstēšanā, sejas ādas slimību diagnostikā un ārstēšanā (acne vulgaris, acne rosacea, periorāls dermatīts), kā arī ādas parazitāro slimību (kašķis, pedikuloze, demodikoze u.c.) un ādas alerģisko reakciju, kontaktdermītu, ekzēmas u.c. slimību ārstēšanā. Veic liekā apmatojuma likvidāciju ar lāzeru, tetovējumu, pigmentplankumu noņemšanu, ādas asinsvadu ārstēšanu un likvidēšanu ar lāzeru, sejas ādas atjaunošanu un matu augšanas stimulēšanu ar plazmas injekcijām, sejas ādas liftinga procedūras ar radiofrekvenci un fokusētu ultraskaņu, aknes un citu rētu korekciju, kā arī sejas ādas biorevitalizāciju ar hialuronskābes injekcijām.

Speciāliste ir apguvusi triholoģiju jeb matu slimību ārstēšanu Varšavā, Polijā.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

! Konsultē arī izbraukumos Latvijas pilsētās un reģionos.

Izglītība un darba pieredze

2019

Apguvusi triholoģiju jeb matu slimību ārstēšanu Varšavā, Polijā. Ieguvusi sertifikātu - Medical University of Warsaw (Trichoscopy Fellowship Department of Dermatology)

2017-

Dermatologs SIA ''Veselības centrs 4'' filiālēs ''Dermatoloģijas klīnika'' un ''Juglas klīnika

2014 - 2017

Latvijas Universitāte, rezidentūra dermatoveneroloģijā

2006 - 2014

Studijas Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē

Papildinformācija

Latvijas Dermatovenerologu asociācijas (LDVA) biedre.

Latvijas Dermatovenerologu biedrības (LDVB) biedre.

Latvijas Dermatoonkoloģijas asociācijas (LDOA) biedre.

Eiropas Dermatoloģijas un veneroloģijas akadēmijas (EADV) biedre.

Atsauksmes

Daktere Kristīne Poiša. Laipna attieksme, saprotami piegādāta informācija, profesionāļi lieliski. Nākšu vēl un ieteikšu ģimenei.

Ieva E.

Konsultējos ar dermatoloģi Kristīni Poišu. Profesionāli, iejūtīgi, perfekti!

Indra O.

Dermatoloģe Kristīne Poiša iedziļinās problēmā, palīdz atrast vainu, sniedz rekomendācijas, ir veselības stāvokļa uzlabošanās. Viss labi, saprotami, laipni, ērti.

Dina K.

Kristīne Poiša lieliska ārste un ļoti jauks personāls!

Kristīne Poiša lieliska ārste un ļoti jauks personāls!

Jutos ērti, gaidīti, nekas nekavēja un pakalpojumu saņēmu sev pieteiktajā laikā. Ieguvu vērtīgus padomus un piemērotas kosmētikas produktu paraugus. Reģistrācijas meitenes skaistas un laipnas, daktere Kristīne Poiša jauka un kompetenta. Ierados uz konsultāciju, bet uzreiz veicām arī kārpas noņemšanu, nebija nepieciešams pierakstīties uz atkārtotu vizīti citā laikā. Tas ir ļoti svarīgi, jo man mājās ir zīdainis un ir grūti atrast laiku ārsta apmeklējumiem bez bērna. Līdz šim ar visām VC4 filiālēm man ir tikai ļoti pozitīva pieredze. Paldies!

Diāna K.

Ārste Kristīne Poiša profesionāla, laipna, ieinteresēta, patīkama komunikācija, viss tiek paskaidrots, izstāstīts. Sirsnīgs paldies dakterītei! Administratores vienmēr smaidīgas, laipnas, ātra, korekta apkalpošana.

Ilze H.

Biju vizīte pie dermatoloģes, triholoģes Kristīnes Poišas. Ļoti zinoša ārste un visu ļoti izstāsta pacientam saprotamā valodā.

Dmitrijs
Pieteikties