Pamatinformācija

Sniedz fizioterapeita konsultācijas, izstrādā rehabilitācijas plānu, vada ārstniecisko vingrošanu un funkcionālos treniņus, vada kustību nodarbības grūtniecēm, veic ārstniecisko masāžu, medicīnisko teipošanu, mīksto audu tehnikas, kustību izstrādi locītavās, pielieto slinga terapiju ar Redcord iekārtām, Bobata terapiju zīdaiņiem, handlingu.

Specializējusies neiroloģisku, traumatoloģisku un ortopēdisku, kardioloģisku, reimatoloģisku, pulmonoloģisku pacientu rehabilitācijā. Strādā ar visu vecumu pacientiem.

Sniedz gan Nacionālā veselības dienesta, gan apdrošināšanas kompāniju apmaksātus, gan maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2016

Rīgas Stradiņa universitātē ieguvusi maģistra grādu veselības aprūpē un fizioterapijā

2013-

Fizioterapeite SIA ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā un filiālē ''Bērnu veselības centrs''

2010

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterpeita kvalifikāciju

Dažādos kursos un semināros papildinājusi profesionālās iemaņas un apguvusi papildu fizioterapijas metodes

Atsauksmes

Vēlos izteikt pateicību ''Veselības centra 4'' kolektīvam par labvēlīgu attieksmi un izcilu darbu. Īpašs paldies fizioterapeitei Lolitai Ķebergai par manas veselības atjaunošanu, par augsto profesionalitāti un uzmanīgu attieksmi. Vairākus Lolitas izskaidrotus vingrinājumus es veicu mājās patstāvīgi. Novēlu jums pateicīgus klientus un ceru, ka jūs pieņemsiet divreiz, nevis vienreiz gadā.

Валентина Сергеева

Izvēlos apmeklēt un saņemt pakalpojumus ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā, jo ļoti novērtēju speciālistu kompetenci un pieredzi, kā arī noteikti vēlos uzsvērt nodaļas pozitīvo atmosfēru. Ik reizi ienākot rehabilitācijas nodaļā jūtos gaidīta. Man ir būtiski, ka šeit nerodas ''konveijera'' sajūta un ka neesmu ''kārtējais pacients'', bet gan - konkrēti es, ar savu problēmu un tikai ar man pievērsto vispusīgo uzmanību. Vienlaicīgi ir iespēja atrasties ārstniecības iestādē, bet sajusties kā sava veida mazā pasaulē. Rehabilitācijas nodaļa sevī ietver kā labu tehnisko aprīkojumu, tā arī lieliskus profesionāļus. Īpaši vēlētos minēt fizioterapeitu Vadimu Šaripovu, masieri Ilzi Strazdiņu un fizioterapeiti Lolitu Kebergu, kā arī nodaļas vadītāju un dvēselīti Vairu Kazinieci. Rehabilitācijas nodaļas pakalpojumus izmantoju pati un noteikti tos iesaku arī citiem.
Paldies par jūsu darbu un rūpēm!

Madara, 29

Apmeklēju ''Veselības centrs 4'' fizioterapeitus pati un arī bērni. Esmu ļoti priecīga par vienmēr laipno sagaidīšanu un profesionālo darbu no speciālistu puses. Ļoti gaišas un mājīgas telpas, ļoti zinoši speciālisti, ērti var piebraukt gan ar savu auto, gan sabiedrisko transportu. Ar bērniem esam apmeklējuši Lolitu Kebergu, savukārt pati gāju pie fizioterapeites Ievas Zeltītes. Ļoti patika pie šīm speciālistēm. Paldies!

Karīna, 27

Rakstu jums par manai meitai Šarlotei veiktajām procedūrām VC4 Bērnu veselības centrā. Kad uzzinājām par meitas muguras problēmām un vēlējāmies pieteikties Vaivaru rehabilitācijas centrā uz procedūrām, tad mums paziņoja bēdīgu vēsti, ka jāgaida rindā aptuveni trīs mēnešus. Dzīvojam Jūrmalā, sākām interesēties par citām iespējām, un mums ļoti paveicās, ka nokļuvām VC4 Bērnu veselības centrā. Laba un pieejama informācija, ļoti laipni un profesionāli darbinieki, ērta piebraukšana ar auto, bet pats galvenais, mūsu meitai pie jums ļoti patika! Vēlos pateikt lielu paldies fizioterapeitei Lolitai Kebergai par darbu, attieksmi un lielisko kontaktu ar manu meitu. Paldies arī pārējiem centra darbiniekiem, kas rūpējās par mums!

Novēlu jums spēku un enerģiju arī nākotnē, strādājot ar mūsu bērniem!

Ar cieņu,

Andželika, Šarlotes mamma

Ļoti atsaucīgi, laipni izvērtē un iedziļinās katrā situācijā, sniedz praktiskus, vērtīgus padomus. Ļoti kompetenta speciāliste, ar kuru ir viegli komunicēt gan man, gan bērnam.

Anete
Pieteikties