Pamatinformācija

Veic ārstniecisko masāžu - vispārējo masāžu, muguras masāžu, krūšu kurvja masāžu, krustu-jostas zonas masāžu, kāju masāžu, roku un plecu masāžu, kakla un krūšu zonas masāžu, apkakles zonas masāžu, galvas masāžu, plaukstu masāžu, kā arī masāžu grūtniecēm.

Neredzīgs masieris.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2023 -

Masieris ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Medicīnas centrs t/c ''Origo''''

2019 -

Masieris ''Mārtiņa Vizuļa masiera praksē''

2016-2018

Masieris santorijā ''Dzintarkrasts''

2013-2016

SIA ''Curatio''

2013

Absolvējis Latvijas Universitātes Medicīnas koledžu

Papildinformācija

Latvijas Fizikālās medicīnas asociācijas biedrs

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Vēlos izteikt pateicību ''Veselības centrs 4'' filiālei ''Medicīnas centrs t/c ''Origo'''' un tās personālam, ieskaitot masieri Mārtiņu Vizuli. Vienmēr filiālē attieksme ir laipna, sniegtā pakalpojuma kvalitāte ļoti laba un filiāli ir ērti apmeklēt. Darbinieki vienmēr cenšas piemeklēt pakalpojumam ērtāko laiku un filiālē var ērti nodot asins analīzes E.Gulbja laboratorijā, veikt vakcināciju. Paldies par darbu un rūpēm!

Artis Lapsiņš

Liels paldies masierim Mārtiņam Vizulim par iejūtīgu un profesionālu attieksmi! Ārstnieciskā masāža pie Mārtiņa sniedza jūtamus rezultātus jau pēc otra apmeklējuma. Iesaku Mārtiņu visiem, kas ir laba masiera meklējumos.

Viktorija V.

Vēlējos pateikties Origo filiāles foršajām, atsaucīgajām un laipnajām administratorēm. Viemēr prieks satikt. Un masieris Mārtiņš Vizulis ir cilvēks savā vietā. Ļoti labi, spēcīgi (bet ne sāpīgi) izmasē, jūt problēmvietas. No sirds iesaku!

Vineta
Pieteikties