Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas par dažādām ādas veselības un estētikas problēmām, veic ādas veidojumu diagnostiku un likvidāciju, veic hialuronskābes un PRP injekcijas sejas problēmu korekcijai, veic plaša spektra lāzerterapeitiskās un lāzerķirurģiskās procedūras dažādu ādas stāvokļu korekcijai. Konsultē dermatoonkoloģiskos pacientus, veic veidojumu ekscīzijas biopsijas (ķirurģisko likvidāciju).

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

Kopš 2020. gada

Lektore Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžā

2019 -2020

Lektore Rīgas Stradiņa universitātē

Kopš 2018. gada

Dermatologs SIA ''Veselības centrs 4'' estētiskās medicīnas klīnikā ''4. Dimensija''

Kopš 2018. gada

Studijas Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātēs rezidentūrā, apgūstot dermatoloģijas un veneroloģijas specialitāti

2016

Prakse slimnīcā ''St. Franziskus-Hospital'' Minsterē, Vācijā

2015

Latvijas Medicīnas studentu asociācijas apmaiņas programmas ietvaros prakse 2. klīniskās universitātes slimnīcas vispārīgās ķirurģijas nodaļā Ščecinā, Polijā

2012-2018

Studijas Rīgas Stradiņa universitātē, absolvējot iegūts ārsta grāds

Papildinformācija

  • Latvijas Dermatovenerologu asociācijas biedre
  • Eiropas Dermatovenerologu akadēmijas biedre
  • Starptautiskās Dermatoskopijas asociācijas biedre
  • Eiropas Dermatoonkoloģijas asociācijas biedre

 

Atsauksmes

Daktere Milēna Jakuba-Zolotarjova ir vairāk kā super! Ēka, lokācija, telpas - arī vairāk kā super!

Kliente

Viss augstākajā līmenī. Super jauka un zinoša speciāliste Milēna Jakuba-Zolotarjova. Ātri, profesionāli un kompetenti.

Marita G.

Sirsnīgs paldies dakterei Milēnai Jakubai-Zolotarjovai! Ļoti zinošs speciālists!
Sniedz konsultācijas par manām problēmām, ļoti uzmanīga.

Romualda M.

Ļoti operatīvi saņēmu piedāvājumu uz tuvāku iespējamo pierakstu nekā bija plānots. Noteikti ieteikšu, īpaši šo dakteri Milēnu Jakubu-Zolotarjovu. Prieks, ka ir šāda līmeņa speciālisti. Darbu dara no sirds. Tiešām augsts līmenis, mūsdienās retums. Ļoti laipni un atsaucīgi.

Marita G.

Parunāju ar pārstāvi un saņēmu iedrošinājumu vērsties pēc palīdzības. Dr. Milēna Jakuba-Zolotarjova ļoti daudz nianses izstāstija. Arī lietas, kas iespējams vēlāk būtu izraisījušās jautājumus. Paldies par kvalitāti!

Liene L.

Milēna Jakuba-Zolotarjova zinoša speciāliste un atbildēja uz visiem jautājumiem. Labi bija tas, ka speciāliste pārbaudīja un deva ieteikumus veselības uzlabošanai, kā arī noteica, kas ir par problēmu. Ārste bija atsaucīga, izskaidroja par medikamentiem un to lietošanu. Ierosināja veikt pārbaudes un tikties tuvākajā laikā.

Artūrs T.

Daktere Milēna Jakuba - Zolotarjova ļoti labs un zinoš speciālists. Beidzot pēc 2 gadu problēmas meklēšanas pie citām ārstiem Milēna uzreiz saprata kas man ir par problēmu un momentāli tika sākta ārstēšana. Esmu ļoti pateicīga.

Ieva J.

Esmu ļoti apmierināta ar pakalpojumu. Ar attieksmi. Ar komunikāciju. Esmu apmierināta un vēlos profesionālu un labu aprūpi ieteikt arī tuviniekiem. Sirsnīgs paldies dermatoloģei Milēnai Jakubai – Zolotarjovai!

Liene S.

Sestdienā, no rīta ļoti laipns un atsaucīgs personāls. Mammai ieteicu veikt pārbaudes tieši VC4 pie dermatoloģes Milēnas Jakubas-Zolotarjovas

Guna

Vēlos izteikt pateicību par profesionālo sniegumu, attieksmi, sapratni un mīlestību pret savu darbu dermatoloģei Milēnai Jakubai!

Ilze
Pieteikties