Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas, veic dinamisko novērošanu nagu traumu un sēnītes gadījumos pieaugušajiem un bērniem. Veic pēdu un nagu aprūpi, ieaugušu nagu korekciju ar dažādām metodēm, kas tiek pielāgotas katram pacientam individuāli. Veic sabiezējumu un uzstaigājamu (varžacs, tulznas) apstrādi un likvidāciju, kārpu likvidāciju ar krioterapiju vai skābēm, problemātisku nagu protezēšanu ar ārstniecisko gelu, aizvietojot neesošu nagu līdz pat 90%. Piedāvā individuālu ortožu, starpliku izgatavošanu no silikona masas, pielāgojot katra pacienta pēdas īpatnībām. Darbā izmanto multidisciplionāras komandas pieeju.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

Kopš 2020. gada

Podologs SIA ''Veselības centrs 4'' estētiskās medicīnas klīnikā ''4. Dimensija''

2020

Absolvējusi LU P. Stradiņa medicīnas koledžu, iegūstot podologa kvalifikāciju

2015

Manikīra un pedikīra speciāliste ''Soneil Studio''.

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Ļoti iesaku podoloģi Nataļju Silovu kā kāju speciālistu. Profesionāla attieksme, konsultācijas ārpus darba laika, teicami rezultāti pēdu kopšanā.

Mārtiņš Ē.

Wow cik skaisti. Paldies! Gluži kā no jauna piedzimusi, pirkstiņi rozā, nadziņi caurspīdīgi. Liels paldies, ļoti skaisti. Paldies podoloģei Nataļjai Silovai.

Ņina Š.

Podoloģe Nataļja Silova palīdzēja tikt galā ar nagu sēnīti!

Aigars

Paldies Jums par manu pēdu īpašo aprūpi - āda zīdaini mīksta, gluda kā spogulis... Priecājos, ka esmu satikusi podoloģi Nataļju Silovu!

Ingūna

Šeit strādā brīnišķīga pedikīre Nataļja Silova!

Kliente
Pieteikties