Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas par artēriju un vēnu slimībām. Specializējusies mazinvazivajās (endovaskulārās) operācijās, veic asinsvadu kateterizācijas, rekanalizācijas, trombektomijas, asinsvadu angioplastijas un stentu implantācijas, veic asinsvadu veidojumu un asinsvadu embolizācijas, veic klasiskas atvērtas artēriju un vēnu operācijas.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

! Konsultē arī izbraukumos Latvijas pilsētās un reģionos.

Izglītība un darba pieredze

2014

Aizstāvējusi promocijas darbu un ieguvusi medicīnās ziņātņu doktora grādu ķirurģijā

2013-

Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta Specializētās medicīnas centra asinsvadu ķirurģe

2004-2014

Studijas doktorantūrā Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē

2004-

Rīgas Austrumu Klīniskā Universitātes slimnīcas asinsvadu ķirurģijas nodaļa (kopš 2009. gada - arī Invazīvās radioloģijas nodaļa)

2004-2010

Rezidentūra asinsvadu ķirurģijā Rīgas Stradiņa Universitātē

1998-2004

Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte, ieguvusi ārsta grādu, absolvējusi ar rektora atzinības rakstu

Stažējusies un apguvusi endovaskulāras ārstēšanas tehnikas un klasisko atvērto asinsvadu ķirurģiju prestižās klīnikās Vācijā, Spānijā, Itālijā un Portugālē

Papildinformācija

  • Latvijas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre.
  • Latvijas Invazīvās radioloģijas asociācijas biedre.
  • Eiropas Asinsvadu ķirurģijas biedrības biedre.
  • Eiropas Kardiovaskulārās un invazīvās radioloģijas biedrības biedre.
  • Nokārtojusi eksāmenu asinsvadu ķirurģijā (gan endovaskulārā, gan atvērtā asinsvadu ķirurģijā) Eiropas Asinsvadu ķirurģijas padomē (European Board Of Vascular Surgery). 
  • Daudzu starptautisku un lokālu publikāciju autore un līdzautore.

Atsauksmes

Paldies ārstei Patrīcijai Ivanovai un viņas asistentēm. Paldies māsiņai Ilzei, par rūpēm!

Alla

Paldies dr. Patrīcijai Ivanovai un viņas lieliskai komandai! Attieksme un gaisotne liek justies ļoti komfortabli, kas mazina procedūras neērtības. Paldies Zanei par tasi kafijas, kas bija tieši laikā! Veselību Jums visām, izturību, veiksmi un, lai laipnība un pozitīvisms, kas no Jums izstaro pavada Jūs arī turpmāk.

Ieva

Paldies dr. Patrīcijai Ivanovai par jauko attieksmi un palīdzību atkal vasarā varētu iziet kleitā. Vēlu Jums vienmēr palikt tikpat mīļai un atsaucīgai, Jūs un jūsu māsiņas ir vislabākās!

Santa V.

Sirsnīgs un mīļš paldies dr. Patrīcijai Ivanovai, māsiņai Zanei un asistentēm. Lai veicās Jums visās jomās!

Gatis

Sirsnīgs un mīļš paldies! Jums dakterīt Patrīcija Ivanova un māsiņai Zanītei. Tik sirsnīga un mīļa attieksme. Jūs esat savās vietās un vienmēr paliekat tādas kā esat!

Jolanta S.

Liels paldies dakterei Patrīcijai Ivanovai un kolosāli sirsnīgajām māsiņām Ilzei, Zanei! Paldies par mierīgo atmosfēru un rūpēm! Lai Jums visiem veselība un labi klājas! Paldies!

Inese Z.

Paldies dakterei Ivanovai un viņas māsiņām par profesionāli, iejūtīgi un mīļi paveikto darbu! Veselību arī Jums!

Ramona T.

Reizēm, kad esam pacietīgi līdz stulbumam un neprotam parūpēties par sevi, īstā laikā un vietā sastaptie cilvēki ienāk mūsu pasaulē kā vistuvākie draugi. Personīgās īpašības + profesionalitāte ir nepieciešamais tandēms pacienta uzticībai un paļāvībai. Paldies dakterīt, Patrīcija Ivanova, ka piekritāt mani pieņemt ārpuskārtas karstā vasaras dienā! Es Jums noticēju jau pirmajā vizītē! Bez laipnas, konkrētas sarunas un tolerantās izturēšanās tas nebūtu noticis. Paldies mīļās medmāsiņas Ilze un Zane! Jūs esat lieliskas savā vietā! No sirds novēlu Jums visām: esiet laimīgas un veselas! Lai prieks par labiem rezultātiem, mierīgi un labi pacienti, kas novērtē Jūsu darbu! Kā atlīdzība par Jūsu rūpēm par citiem, lai pašām dzīvē viss veiksmīgi. Labas lietas notiek un labi cilvēki līdzās. Lai Jūsu mīļie laimīgi un ietin Jūs savā mīļumā kā Jūs to darāt ar saviem pacientiem.

Vita Š.

Sirsnīgs paldies dakterei Patrīcijai Ivanovai un māsiņām par lielisko attieksmi operācijas laikā. Veiksmi un izturību Jūsu ikdienas darbā. Paldies par uzmundrinājumu un jauko attieksmi.

Sanita

Liels paldies! Dakterei Patrīcijai Ivanovai un viņas lieliskajām māsiņām. Par profesionālu attieksmi, sirsnību un laipnību! Lai Jums katru dienu uzsmaida saule!

Kate

Paldies dakterei Patrīcijai Ivanovai, māsiņai Zanei! Arī pārējam personālam! Profesionāla, zinoša un cilvēcīga aprūpe! Lai Jums veselība! Lai Jūs tiekat novērtētas un, lai Jums labi un paklausīgi pacienti!

Iveta

Mīļš paldies dr. Patrīcijai Ivanovai un visam apkalpojošam personālam par sirsnīgo apkalpošanu, laipnību un iejūtību. Liels paldies Ilzītei, kura sūtīja SMS un zvanīja (gan brīvdienās) tāda rūpe sen nav baudīta. Mīļš paldies par burvīgajiem apartamentiem, klusumu, mežu, kuru varēju baudīt pirms operācijas. Lai Jums visiem veselība un možs gads!

Irīna no Skrīveriem

Paldies! Bija ļoti sirsnīga apkalpošana!

Adris K.

Liels paldies dakterītei Patrīcijai Ivanovai, medmāsiņai Zanei un pārējam personālam par jauko attieksmi un uzmundrināšanu. Lai veicas turpmākajos darbiņos.

Sarmīte no Valmieras

Paldies par paveikto dr. Patrīcijai Ivanovai un laipnajām māsiņām. Paldies, esmu ļoti priecīga par attieksmi.

Antra B.

Liels paldies dr. Patrīcijai Ivanovai un viņas komandai. Priecīgi redzēt, ka ir tādi laipni un jauki cilvēki. Vēlu Jums visu to labāko!

Silvija S.

Mīļās meitenes! Man arī ir ko teikt. Vispirms paldies visam personālam, par komfortu un patiesi sirsnīgo attieksmi! Paldies Patrīcijas Ivanovas komandai par Jūsu rūpēm, iecietību, smaidiem un mīļo sirsnību! Vēlu visam kolektīvam saglabāt šo burvīgo iekšējo klimatu, kad mīļie joki un sadzīves jautājumu risināšana piešķir vieglumu profesionālajam darbam!

Laura

Paldies par sirsnīgo un laipno attieksmi. Dr. Ivanovai un Zanei – jūtos gaidīta un entuziastiska. Ieteiktu visiem! Galvenais - nebaidīties!

Gunta

Liels paldies dakterei Patrīcijai Ivanovai, medmāsiņai Zanītei un personālam. Novēlu Jums visu to labāko no sirds!

Judīte

Paldies ārstei Patrīcijai Ivanovai un viņas asistentēm. Paldies māsiņai Ilzei par rūpēm.

Alla

Sirsnīgs paldies Patrīcijai Ivanovai, viņu asistentiem un īpaši Veronikai par laipnu sagaidīšanu un aprūpi. Docente ir kā liels profesionālis!
Ceru, ka šī metode nākotnē būs pieejama daudz vairākiem pacientiem, jo viss process pagāja ērti, nesāpīgi un diezgan ātri.
Vēl gribu vēlreiz pateikties dakterei. Jums ir zelta rokas!!!

Ar cieņu, Irina

Paldies jaunajai dr. Patrīcijai Ivanovai un viņas atsaucīgajam kolektīvam! Par veiksmīgo un nemaz tik sāpīgo operāciju!
Lai veicas turpmākajos darbos!
Paldies!

Aiga
Pieteikties