Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas par sejas ādas kopšanu gan pieaugušajiem, gan pusaudžiem, izstrādā individuālu plānu sejas ādas kopšanai, ņemot vērā klienta vēlmes un ādas stāvokli. Veic sejas ādas kosmētikās procedūras (attīrīšana, mitrināšana, barošana, atjaunošana, anti-age, liftings); sejas, muguras  mehānisko tīrīšanu (arī pusaudžiem), vaksāciju; sejas, dekoltē masāžu; mezoterapiju un biorevitalizāciju; ķīmiskos pīlingus; aparātprocedūras sejai (DermaOxy, Geneo Pollogen, ultraskaņa, darsonvāls); uzacu korekciju un krāsošanu.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2022 -

Kosmētiķis ar medicīnisko izglītību ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmumā ''Skaistuma institūts ''Liora'''' un filiālē ''Dermatoloģijas klīnika''

2022

Absolvējusi Starptautisko Cidesco Rīgas Kosmētikas skolu, iegūstot kosmētiķa kvalifikāciju

2019-2022

Medicīnas māsa SIA '' Veselības centrs 4 '' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika''

2013-2019

Medicīnas māsa SIA ''Veselības centrs 4 '' filiālē ''Baltijas Vēnu klīnika''

2012-2019

Ārsta palīgs SIA ''Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca''
Toksikoloģijas un sepses klīnikā

2013

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot bakalaura grādu veselības aprūpē

2012

Absolvējusi Rīgas 1. Medicīnas koledžu, iegūstot ārsta palīga kvalifikāciju

Atsauksmes

Kosmētiķe Rita Silicka savas jomas profesionāle, lieliski skaidro, ir lieliska klientu apkalpošanā. Iepriekš biju pie 2 citiem speciālistiem citās ārstniecības vietās, ar Ritu pat nevar salīdzināt.

Inga S.

Pirmajā apmeklējuma reizē meistare saprotami izskaidroja man interesējošus jautājumus, kā arī ieteica, ko mainīt un kam pievērst uzmanību savā ikdienas sejas kopšanas rutīnā. Ieteikumi bija ļoti noderīgi. Katru procedūru pie Ritas izbaudu, ir redzamas izmaiņas, uzsākot kursu un tagad. Rita ir ļoti zinoša, komunikabla meistare ar cilvēcīgu attieksmi un ir patīkami ļauties viņas rūpēm par manu sejas ādu.

Laura

Ļoti patīkama procedūra pie zinoša speciālista. Pēc tam ir jauka sajūta visai dienai.

Anna

​Šī ir mana pirmā pieredze pie kosmetologa (veicot procedūras). Esmu ļoti apmierināta. Rita Silicka izskaidro, ko dara, kāpēc, kādam mērķim. Saprotami. Ieteikumi ir viegli izpildāmi. Telpa tīra, patīkami uzturēties. Procedūra patīkama un profesionāla. Pie Ritas jūtos droši, saprasta un prieks, ka viss kas tiek darīts - nudien palīdz! Paldies!

Līga
Pieteikties