Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas, veic vielmaiņas izmeklējumus - netiešās kalorimetrijas izmeklējumu ''Cosmed'', precīzi nosakot vielmaiņas ātrumu, uzņemto makrouzturvielu attiecību procentus, pamatvielmaiņas ātrumu, un bioimpedances ķermeņa masas analīzi. Ņemot vērā vielmaiņas izmeklējumus, iesaka piemērotāko uzturu, detalizēti informē par makrouzturvielām, to lomu uzturā, ēšanas biežumu, intervāliem, dienas laikiem.

Izstrādā individuālu uztura plānu 5-6 nedēļām, ietverot regulāras atkārtotas vizītes ar mērīšanos, svēršanos un plāna korekciju.

Sniedz ieteikumus fizisko aktivitāšu veikšanai, sporta programmām bez papildu ekipējuma, mājas apstākļos vai dabā.

Pieredze un pozitīvi rezultāti darbā ar 2. tipa cukura diabētu, metabolo sindromu, hipertensiju, aizcietējumiem, nepietiekamu svaru.

Vadošā uztura speciāliste ''Allurion'' - neinvazīvā kuņģa balona sešu mēnešu svara samazināšanas programmā>>>

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2019-

Uztura speciālists, klientu menedžeris SIA ''Veselības centrs 4''

2018-2019

Uztura speciālists SIA ''Nokra''

2017-2018

Fitnesa treneris - privātie treniņi; uztura speciālists - individuāli uztura plāni, konsulācijas

2017

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot uztura speciālista kvalifikāciju

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Iepazinos ar laipniem, atsaucīgiem speciālistiem. Svara samazināšanas procedūrās ieguvu labu rezultātu – 16 kg. Iemācījos veselīgi lietot pārtiku.
Paldies jaukajai Sandijai par veiksmīgo sadarbību.

Ar cieņu, Silvija.

Apmeklēju uztura speciālisti Sandiju Šplītu. Ļoti labas organizatoriskās spējas, laipnība, precizitāte, atsaucība. Pakalpojums ir tik labs, saprotams, pārliecinošs un vēlos, lai mani draugi, paziņas arī gūst rezultātus savu veselības problēmu risināšanā.

Ginta R.

Šajā klīnikā atradu savus labākos speciālistus vizuālo, fizisko pārvērtību īstenošanai. Sandija ir savas jomas speciālists, kas palīdzēja sakārtot manus ēšanas paradumus labākai dzīves kvalitātei, palīdzot atbrīvoties no 22 kg liekā svara. Ļoti atsaucīga, iejūtīga, tajā pašā laikā – prasīga un stingra, kas man palīdzēja nenorauties un turpināt savu iesākto ceļu. Lielākais izaicinājums bija pieteikties un aiziet uz pirmo vizīti, stereotipi tika sagrauti jau 1 reizē. Sandija iemācīja man disciplīnu un rūpes par savu veselību, labklājību, estētiku.Paldies!

Klients

Pateicoties uztura speciālistei Sandijai Šplītai, esmu atbrīvojusies no liekiem 10 kg (bija 81 kg, tagad 70,6 kg). Man ļoti patika ieteikums kā to labāk izdarīt, bagātīga ēdienkarte (daudzveidīga), pie tik laba rezultāta, tāpēc bija ticiet ne tik grūti. Tiem, kam ir problēmas ar lieko svaru – noteikti iesaku griezties pie Sandijas Šplītas!!!

Lāsma

Paldies Sandijai par profesionālu pieeju savam darbam, ne mazāk svarīgo laipno attieksmi. Pateicoties Sandijai – sastādītajam uztura plānam, 4 mēn. laikā esmu zaudējusi 9 kg svara. Un pateicoties Oligocheck jūtos daudz labāk. Paldies!

Santa

Milzīgākais PALDIES Sandijai Šplītai par to, ka pirmo reizi dzīvē ar prieku skatos spogulī! Tas nav tikai zaudēts svars, bet gan globāls dzīves uzlabojums – pašapziņa, noskaņojums un veselība! 9 mēneši un – 13 kg, 2 apģērba izmēri, nemaz nerunājot par cm! Sandija ''neuzliek'' uz diētas, bet iemāca pareizi ēst un domāt, ko liekam mutē un vai tas ir to vērts. Kā arī '' našķu'' stunda motivē to visu izturēt, sasniegt un turpināt! Milzīgs paldies, esmu super laimīga!

Lauma

Vēlējos pateikt milzīgu paldies uztura speciālistei Sandijai Šplītai par manis ievirzīšanu pareizā un veselīgā uzturā. Svaru zaudēju no 67 uz 59 un jūtos fantastiski. Apkārtmērs samazinājās par 10 cm. Esmu daudz vairāk apzinājusies sevi un to, ka ēdot kārtīgas maltītes dienā, iekļaujot olbaltumvielas var sasniegt savu vislabāko versiju. Nenašķēties!

Kristīne

Uzsākot tievēšanas kursu, mans svars bija 103 kg uz 30.07.2023, šodien 07.11.2023 mans svars ir 81.6 kg. Vēlos iedrošināt, nekautrēties un doties uz konsultāciju pie uztura speciālistes Sandijas. Rezultāts būs acīmredzams ļoti īsā laika periodā. Tiks sastādīta ļoti plaša un garšīga ēdienkarte tievēšanas kursam, ka nemanīsiet, ka ēdat ļoti veselīgi, bet pamanīsiet jau pirmās nedēļas beigās, ka svars būs samazinājies.

Edgars

Apmeklēju uztura speciālisti Sandiju Šplītu. Pusgada laikā esmu atbrīvojusies no 16 kg. Uzlabojušies laboratorijas izmeklējumu rādītāji gan glikozei 6.9-5.4, Homa index no 9…uz 3. Esmu ļoti pateicīga jaukajai dakterītei par sadarbību. Lai veicas turpmāk.

Mārīte

Paldies Sandijai par profesionālo pieeju savam darbam un ne mazāk svarīgo laipno attieksmi. Pateicoties Sandijas sastādītajam uztura plānam, 4 mēnešu laikā esmu zaudējusi 9kg. Un pateicoties OligoCheck jūtos daudz labāk. Paldies!

Cieņā, Santa

Ļoti efektīva sadarbība ar Sandiju!
Sasniedzu mērķi patīkamā procesā.
Paldies!

Ilze

Anti-Aging Institute strādā jaukas un zinošas speciālistes Sandija ( uztura speciāliste) un Ieviņa Grīnberga! Paldies meitenēm par iedvesmu!

Olga

Milzīgs paldies uztura speciālistei Sandijai Šplitai par to, ka ''iemācīja'' man pareizi ēst.Esmu ''zaudējusi'' 15 kg!! Ar lielu gribu un disciplīnu to var sasniegt! Paldies!!!

Alise

Konsultācijas pie Sandijas Šplītas bija noderīgas.
Pēdējos 7 mēnešos esmu zaudējis 30 kg. Ļoti noderīga informācija, ko sniedz balstoties uz vielmaiņas testa par pieļaujamiem olbaltumvielu un ogļhidrātu apjomiem uzturā.

Igors

Apmeklēju Sandijas Šplītas konsultācijas un sekoju Sandijas sastādītajam uztura plānam, kā rezultātā zaudēju 13 kg 5 mēnešu laikā. Ļoti labs uztura plāns, jo man ''garšo paēst'' un tajā pašā laikā var zaudēt svaru! Ļoti novērtēju, jo iepriekš vienmēr badojos, kad biju nolēmusi notievēt. Paldies liels!

Kliente

Apmeklēju Sandijas konsultācijas un sekoju Sandijas sastādītajam uztura plānam, kā rezultātā zaudēju 13 kg 5 mēnešu laikā. Ļoti labs uztura plāns, jo man ''garšo paēst'', un tajā pašā laikā var zaudēt svaru! Ļoti novērtēju, jo iepriekš vienmēr badojos, kad biju nolēmusi kristies. Paldies liels!

Alise

Sandijas ieteikumi svara samazināšanai darbojas lieliski. Liels prieks par to, ka izdevās samazināt svaru, jūtos lieliski, nav mazvērtības kompleksi veikalā, lūkojoties pēc jauna apģērba, jo apmēri augumam ir stipri samazinājušies. Galvenais ir ēst x4 dienā, neizlaist maltītes un svars krītās. Vienkārši burvīgi! Milzīgs paldies Jūlijai Balandinai, kas ieteica izmantot Sandijas pieredzi un padomus. Paldies arī Danai Kalsbergai par ieteiktajām un veiktajām procedūrām.

Biruta

Sandija palīdzēja izpildīt jaunā gada apņemšanos! Esmu 6 mēnešu laikā zaudējusi 20kg! No sirds pateicos par Sandijas darbu un atbalstu. Pats skaistākais svara zaudēšanā ir tas, cik garšīgs ir bijis šis svara zaudēšanas ceļojums un cik ļoti citādāk, labāk esmu iemācījusies dzīvot. Pārmaiņas ir acīmredzamas un baudāmas. Miljons paldies Sandijai, bez kuras šis viss nebūtu iespējams.

Karīna

Esmu sasniegusi savu mērķi, tagad cenšos to noturēt. Sāku ar 101 kg, iepriekš pati nometu 6 kg. Pašlaik ir 79 kg. Paldies Sandijai par ieteikumiem un iedvesmu! Paldies, ka gājāt kopā ar mani šo ceļu!

Lāsma

Mani dzīve saveda kopā ar brīnšķīgu uztura speciālisti Sandiju Šplītu,ar kuru kopā 7 mēnešu laikā samazināju savu svaru par 18 kg.Nevienā brīdī neizjutu bada sajūtu,ēdieni bija garšīgi un viegli pagatavojami.Rezultātus bija viegli sasniegt,jo tika uzklausītas un ņemtas vērā manas vēlmes.Diētas biju ievērojusi arī ieprekš,bet bez Sandijas iedvesmas man tas nebija izdevies.

Laura

​Šodien noslēdzas gads, kopš apmeklēju Sandiju Šplītu. Sākām ar 92kg, šorīt svēru 63kg. Esmu zaudējusi gandrīz 30kg, man nav paaugstināts asinsspiediens. Pazudusi vēdera pūšanās, dedzināšana. Nekad neesmu tik daudz ēdusi un tik maz svērusi! Mani apkārtmēri pielīdzinās maniem jaunības apkārtmēriem, un pat mazāk. Vairāk kā - 25cm no vidukļa un vairāk kā -15cm no katra augšstilba! Paldies! Tagad tiksimies uz kontroles vizītēm 1x 6 mēnešos! :) Esmu ļoti pateicīga!

Anna

No 29.11.21. Sāku apmeklēt uztura speciālistes Sandijas Šplītas pakalpojumus. Svars bija 91.5kg, šobrīd pēc 7 mēnešiem svars ir 69kg. Ir normalizējies asinsspiediens un vairs nededzina kuņģi.

Juris

Jūs palīdzējāt manai mammai ar uzturu. Liels paldies! Nāksim vēl noteikti! Īpaši paldies dakterītei par to! Un paldies reģistratūrai par mammas pieteikšanu un paldies, ka piedāvājāt pie tik labas speciālistes Sandijas Šplītas!

Amēlija G.

Sasniedzu savas vēlmes ātrāk kā biju cerēts. 3 mēnešu laikā svars nokritās no 107 kg – 88 kg. Pēc Sandijas Šplītas uzstādītā uztura plāna.

Māris M.

Liela pateicība kosmētiķei Rebekai Andersonei un uztura speciālistei Sandijai Šplītai, noteikti ieteikšu arī citiem šīs speciālistes.

Tatjana Z.

​Paldies uztura speciālistei Sandijai Šplītai, dermatoloģei Alisei Emmai Raikai un gastroenteroloģei Vitai Skujai, kas man palīdzēja reāli atrisināt problēmu.

Laura

Šeit ir burvīgi speciālisti. Īpaši vēlos pateikties Sandijai Šplītai, kura mani iedvesmoja, atbalstīja un mainīja manus paradumus, kuri šobrīd ir ap un par veselīgu dzīvesveidu! Es nekad vēl nebiju domājusi, ka sakārtot savu ķermeni (tikt vaļā no 7kg) ir tik viegls un ātrs process. Paldies!

Elīna

Nedaudz pašdisciplīnas un rezultāts būs labāks par plānoto. Bikses, kuras nevarēja aiztaisīt – palika platas un vēlāk jau krita nots. Pacenties un izdosies! Paldies uztura speciālistei Sandijai Šplītai!

Liene

Sasniedzu savas vēlmes ārtrāk kā bija cerēts - 3 mēnešu laikā svars nokritās no 107kg līdz 88kg pēc Sandijas Šplītas uzstādītā uztura plāna.

Māris M.

How nice the personnel is, especialy Sandija the nutritionist and the reception ladies. Very beautiful interior and design! Thank you!

Elisa

Paldies uztura speciālistei Sandijai Šplītai! Nedaudz pašdisciplīnas un rezultāts būs labāks par plānoto! Bikses, kuras nevarēja aiztaisīt paliks platas un vēlāk jau kritīs nost. Pacenties un izdosies!!!

Jana

Paldies Sandijai! Esmu ļoti gandarīta par mūsu sadarbību un rezultātiem 7 mēnešu laikā. Ir zaudēti apmēram 6 kg svara, uzlabojusies pašsajūta, insulīna rezistance normā, holesterīns samazinās, migrēnas lēkmes ļoti reti. Pilnībā mainījušies ēšanas paradumi. Sandija ir ļoti laipna, sirsnīga un iedvesmojoša.

Juta S.

Paldies Sandijai Šplītai! Ar viņas palīdzību esmu zaudējusi 14 kg. kas patiesībā bija ļoti viegli un ļauj justies lieliski! Paldies! Četru mēnešu laikā mans svars mainījās no 77 kg uz 63 kg!

Liene

Divu mēnešu laikā, kopā ar Sandiju Šplītu, esmu viegli atbrīvojusies no 14 kg sava nevēlamā svara. Es neticēju, ka tas vispār ir iespējams! Paldies!

Laura

Mēneša laikā esmu nometis 10kg, protams, 5 reizes nedēļā es arī nodarbojos ar sportu. Spēks un sajūtas nav mainījušās, katru dienu jūtos labi.
Liels paldies Sandijai Šplītai! Viņa sastādīja superīgu ēdienkarti, kas ir piemērota tieši man. Ieteiktu visiem, kas vēlas nomest svaru, katrā konsultācijā tiek izrunātas, kas patīk, kas nepatīk ēdienkartē, ko varētu labot tajā, tā lai ir vēl labāk. Ļoti atsaucīgs cilvēks, vienmēr palīdzēs atrisināt problēmas, kas saistītas ar uzturu.

Agnis

Iepriekš vispār nesapratu priekš kam tie uztura speciālisti nepieciešami, bet tad aizgāju pie Sandijas Šplītas, kas pilnībā izmainīja manu domāšanu. Tagad uz ēdienu skatos pilnīgi citādāk, esmu 5.nedēļu laikā tikusi vaļā no 6kg un nemaz nesaprotu kā tas notika! Ēdu vairāk kā jebkad iepriekš un vairāk neprasās saldumus. Gribu iedrošināt arī citus.

paciente no Austrijas

Paldies! Pateicos Jums - VC4 komandai arī es esmu absolūti uz pozitīvo pusi mainījis attieksmi pret savu veselību un dakteriem kā tādiem! Īpašs paldies dakterei Lienei Martinsonei Bērzkalnei un uztura speciālistei Sandijai Šplītai!

Māris Biernis

Foršās meitenes Sandija Šplīta un Dana Karlsberga, kuras palīdzēja tikt pie lieliska ķermeņa, kaut neticēju ka pēc 2 bērniem var tik labi izskatīties un justies. Iesaku visiem, visām un tiem, kas netic arī. Viss ir iespējams! Paldies! Esmu priecīga :)

Ieva

Esmu ļoti priecīga un vēlos pateikt lielu paldies uztura speciālistei Sandijai Šplītai! Mēneša laikā zaudēju 3.5kg., 6 cm no vidukļa un 3 cm no katras kājas apkārtmēra. Esmu ļoti aktīva un nevienā brīdī man nav bijusi izsalkuma sajūta! Paldies!

Kliente

I have been in a nutritionist plan with Sandija Šplīta for 2 months and I have been losing wight (10 kilos already). I am really thankful with her, she is an excellent professional, she cares a lot and do her best to help me to reach my goal eating healthy and still spoil myself time to time. Thanks to her I start to feel more confident of myself and happy to continue working with her and reach my goal.
Thank you Sandija :)

Clients

Sandija spridzina!! 4kg 3 nedēļās!! Man tik atliek pateikt sev – Go girl!

Kliente

Agrāk neticēju, ka svara zaudēšana var būt tik viegla! Ikdienā jūtos paēdusi un svars ļoti ātri samazinās. Viena mēneša laikā esmu tikusi vaļā no 5kg. Noteikti tāpat turpināšu! Paldies Sandijai!

Kliente

Ļ. cien. Sandijai Šplītai
Es 100 gadus nevarēju tos 3kg nomest!

Ineta Rēvalde

Man patīk Anti-Aging Institute, jo pie uztura speciālistes Sandijas Šplītas esmu jau trešo reizi kopš š.g. 12. jūnija. Esmu ļoti pacilāta par rezultātu! Bez badošanās ar ļoti piemērotu ēdienkarti no produktiem, kuri man garšo. Rezultāts ir izcils, bez mokām mīnus 8kg!! Tā turpināt!

Kliente

Ļoti vērtīgi Sandijas Šplītas apmeklējumi. Pusotra mēneša laikā – 4kg. Beidzot D vitamīns normā (no 25 vienībām uz 48!) Samazinājies holesterīna līmenis, un uzlabojusies ādas kvalitāte. Milzīgs paldies Dr. Sandijai!

Kliente

Sandija ir zelts! Ar viņas gudro padomu pus gada laikā no 89kg esmu tikusi uz 42kg! Gan izskats, gan sajūtas ir tādas, kā 15 gadus atpakaļ. Savu garderobi esmu nomainījusi jau divas reizes. Sandija māk pateikt īstos vārdus, kas darbojas! Paldies!

Kliente

Šeit atradu speciālistu, kas man tiešām palīdzēja - Sandiju Šplītu! Esmu ceļā uz savu sapņu figūru. Nedaudz vairāk kā mēneša laikā esmu nometusi vairāk kā 7 kg. Beidzot esmu paēdusi un laimīga. Vairs netraucē kuņga skābe, kas vairāk kā gadu tracināja, normalizējusies vēdera izeja, protams, garastāvoklis un mirdzums acīs. Vēl ceļš ir jāturpina un es to turpināšu ar lielāko prieku. Paldies Jums!

Kliente

Ļoti vērtīgi uztura speciālistes Sandijas Šplītas apmeklējumi! Pusotra mēneša laikā - 4 kg. Beidzot D-vitamīns normā ( no 25 vienībām uz 48! ). Samazinājies arī holesterīna līmenis uz uzlabojusies ādas kvalitāte. Milzīgs paldies Sandijai!

Klients

Labu laiku atpakaļ biju konsultācijā, bet joprojām vēlos pateikt lielu paldies uztura speciālistei Sandijai Šplītai. Šobrīd pieturos pie aptuvena plāna, esmu sapratusi principu un jūtos lieliski. Tiek strādāts pie ādas tonusa un svars jau lēnāk, bet turpina kristies. Vēlreiz LIELUM LIELAIS PALDIES!

Ināra
Pieteikties