Pamatinformācija

Veic vielmaiņas izmeklējumus: netiešās kalorimetrijas izmeklējumu ''Cosmed'', precīzi nosakot vielmaiņas ātrumu, uzņemto makrouzturvielu attiecību procentus, pamatvielmaiņas ātrumu; bioimpedances ķermeņa masas analīzi. Sniedz konsultācijas, ņemot vērā vielmaiņas izmeklējumus, par veselīgu uzturu, detalizēti par makrouzturvielām, to lomu uzturā, ēšanas biežumu, intervāliem, dienas laikiem.

Izstrādā individuālu uztura plānu 5-6 nedēļām, veicot regulāras atkārtotas vizītes ar mērīšanos, svēršanos un plāna korekcijām.

Dod ieteikumus fizisko aktivitāšu veikšanai, sporta programmas, bez papildu ekipējuma, mājas apstākļos vai dabā.

Pieredze un pozitīvi rezultāti darbā ar 2. tipa CD; metabolo sindromu; hipertensiju; aizcietējumiem; nepietiekamu svaru.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2019-

Uztura speciālists, klientu menedžeris SIA ''Veselības centrs 4''

2018-2019

Uztura speciālists SIA ''Nokra''

2017-2918

Fitnesa treneris - privātie treniņi; uztura speciālists - individuāli uztura plāni, konsulācijas

2017

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot uztura speciālista kvalifikāciju

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Ļoti vērtīgi uztura speciālistes Sandijas Šplītas apmeklējumi! Pusotra mēneša laikā - 4 kg. Beidzot D-vitamīns normā ( no 25 vienībām uz 48! ). Samazinājies arī holesterīna līmenis uz uzlabojusies ādas kvalitāte. Milzīgs paldies Sandijai!

Klients

Labu laiku atpakaļ biju konsultācijā, bet joprojām vēlos pateikt lielu paldies uztura speciālistei Sandijai Šplītai. Šobrīd pieturos pie aptuvena plāna, esmu sapratusi principu un jūtos lieliski. Tiek strādāts pie ādas tonusa un svars jau lēnāk, bet turpina kristies. Vēlreiz LIELUM LIELAIS PALDIES!

Ināra
Pieteikties