Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu vispārējā ķirurģijā (venozo slimību ārstēšana, ādas un zemādas veidojumu ķirurģiska ārstēšana, strutainas slimības (ieauguši nagi, furunkuli, trofiskas čūlas), vēdera dobuma trūces un proktoloģiskas slimības).

Veic ultrasonogrāfijas un doplerogrāfijas izmeklējumus.

Sniedz gan Nacionālā veselības dienesta, gan apdrošināšanas kompāniju apmaksātus, gan maksas pakalpojumus.

Konsultē pacientus arī telemedicīnas vietnē ''DoctorOnline''.

! Konsultē arī izbraukumos Latvijas pilsētās un reģionos.

 

Izglītība un darba pieredze

2018

Iegūta ārsta specialista kvalifikācija ķirurģijā

2016-

SIA ''Veselības centrs 4''

2015-2018

Ārsts - stažieris Ogres rajona slimnīcā

2013-2018

Ķirurgs - rezidents Rīgas Austrumu Klīniskā universitātes slimnīcā ''Gaiļezers''

2013

Ieguvis ārsta grādu

Papildinformācija

Latvijas Asinsvadu ķirurģijas asociācijas biedrs.

Latvijas Ķirurģijas asociācijas biedrs.

Atsauksmes

Paldies! Nevienu brīdi nenožēloju, ka izvēlējos veikt operāciju VC4. Paldies ķirurgam Sergejam Mihailovam. Esmu apmierināta ar saņemtajiem pakalpojumiem.

Evita G.

Flebologi dr. Ints Ūdris un dr. Sergejs Mihailovs- vienmēr laipni un pretīmnākoši.

Ilze S.

Ļoti pieklājīgi un labi visu paskaidroja flebologs, ķirurgs Sergejs Mihailovs. Paldies, viss bija labi.

Agnese

Cilvēki, kas mīl savu darbu un pacientus – ķirurgs Sergejs Mihailovs, medmāsas pozitīvi un iejūtīgi rūpējas par pacientiem, administratores - laipnas, atsaucīgas, zinošas. Perfekta attieksme. Pilnīgi ar visu esmu apmierināta, jo cilvēki ir izvēlējušies pareizās profesijas.

Diāna S.

Perfekta attieksme. Cilvēki mīl savu darbu un pacientus! Pozitīvi, iejūtīgi, rūpējas par pacientu. Laipnas, atsaucīgas, zinošas māsiņas un administratores! Paldies Sergejam Mihailovam! Pilnīgi ar visu esamu apmierināta, jo cilvēki ir izvēlējušies pareizās profesijas.

Diāna S.

Liels paldies! Super! Fantastiski! Jau pārbaudē, kad pieteicos, ieraugot šos smukos, labestīgos dakterus S. Mihailovu un asistenti Eviju, sapratu, ka tas ir sūtījums no augšas! Liels paldies par atsaucību, laipnību. Operācijas laikā jutos kā kaut kādā piedzīvojumā. Tik interesanti, jo nekad vēl operācijās neesmu bijusi! Dakters super, kā kaķis krējumā :), labestīgs. Un māsiņas ar super. operācija bija kā piedzīvojums. Paldies! Lai jums veicas vienmēr un viss izdodas!

Ar cieņu, Diana

Paldies dr. Mihailovam un viņa palīgiem. Viss bija ideāli, ļoti patika. Labākais, ko es izdarīju, bija izvēlēties jūs! Vēl vienu reizi Paldies!

Ar cieņu, Staņislavs

Paldies dakterim Sergejam Mihailovam, māsiņām! Viss noritēja raiti un nebija tik briesmīgi, kā gaidīju! Ļoti zinoša komanda! Paldies!

Kliente

Milzīgs paldies dakterim Mihailovam par profesionalitāti un mierīgo atmosfēru operācijas laikā! Tāpat paldies viņa komandai, īpaši Evijai, kas ir ļoti sirsnīga un laipna!

Ar cieņu, Ineta K.

Paldies Dr. Gardovskim, Dr. Mihailovam, paldies anesteziologam par ļoti labo attieksmi pret pacientiem un, protams, par profesionalitāti. Paldies māsiņai Žannai par rūpēm un pārējām personībām.

Kaspars
Pieteikties