Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu vispārējā ķirurģijā (venozo slimību ārstēšana, ādas un zemādas veidojumu ķirurģiska ārstēšana, strutainas slimības (ieauguši nagi, furunkuli, trofiskas čūlas), vēdera dobuma trūces un proktoloģiskas slimības).

Veic ultrasonogrāfijas un doplerogrāfijas izmeklējumus.

Filiālē ''Juglas klīnika'' veic tikai fleboloģiskās operācijas.

Sniedz gan Nacionālā veselības dienesta, gan apdrošināšanas kompāniju apmaksātus, gan maksas pakalpojumus.

! Konsultē arī izbraukumos Latvijas pilsētās un reģionos.

Izglītība un darba pieredze

2018

Iegūta ārsta specialista kvalifikācija ķirurģijā

2016-

SIA ''Veselības centrs 4''

2015-2018

Ārsts - stažieris Ogres rajona slimnīcā

2013-2018

Ķirurgs - rezidents Rīgas Austrumu Klīniskā universitātes slimnīcā ''Gaiļezers''

2013

Ieguvis ārsta grādu

Papildinformācija

  • Latvijas Asinsvadu ķirurģijas asociācijas biedrs.
  • Latvijas Ķirurģijas asociācijas biedrs.

Atsauksmes

Sergejs Mihailovs ir ļoti labs ārsts - atsaucīgs, profesionāls, ļoti rūpīgs. Esmu ļoti apmierināta ar sava ārsta izvēli, noteikti ieteiktu viņu citiem.

Simona M.

Liels paldies Dr. Mihailovam par atsaucību un pretimnākšanu kā arī jaukajai māsiņai Kristīnei!

Ar cieņu, Marita

Liels paldies dakterim Sergejam Mihailovam par brīnumainajām rokām un profesionālismu, par uzmanību un rūpēm. Atsevišķs paldies Kristīnei un medmāsiņai, kura asistēja vēnu operācijas laikā. Esmu jums ļoti pateicīga! Gaidu pilnīgu atlabšanu! Un jā, sveikas skaistās kājiņas!

Diana C.

Milzīgs paldies dakterim Sergejam Mihailovam un māsiņai Kristīnei. Parūpējās par mani pilnībā, kā arī darīja visu, lai atmosfēra un procedūra notiktu nepiespiesti un mierīgi.
Laba komanda! Tiešām milzīgs paldies!!!

Jēkabs B.

Izcili darbinieki, ļoti jauka medmāsa un administrācija, ķirurgs Sergejs Mihailovs. Tā turpiniet!

Mikus R.

Profesionāli ārsti, skaistas, tīras telpas, ir dzeramais ūdens, laipna attieksme. Ķirurgs dr. Sergejs Mihailovs izcils.

Karīna S.

Paldies Dr. Sergejam Mihailovam un māsiņai Kristīnei par profesionālo un draudzīgo attieksmi! Jutos izcili aprūpēta. Paldies arī māsiņai, kura asistēja operācijas laikā. Piekrītu arī citu pacientu pozitīvajām atsauksmēm: 10 no 10.

Diga Kurele-Kursite

Dakteris S. Mihailovs un viņa asistente ir ļoti pretimnākoši, laipni un profesionāli.

Vita

Sirsnīgs paldies dakterim Sergejam Mihailovam par darbu, par rūpēm un uzmundrinošu vārdu!

Liene Riža

Ļoti pateicos ārstam Sergejam Mihajlovam, par viņa profesionālismu. Pēc tādu speciālistu apmeklēšanas, rodas cerība un vēlme dzīvot ar prieku. Ļoti uzmanīgs un atsaucīgs speciālists. Var sajust individuālo pieeju, kura ir ļoti svarīga katram pacientam.

Tatjana Aisena

Viss bija ātri, personāls ļoti laipns, zinošs. Viss bija perfekti. Paldies ārstam Sergejam Mihailovam un māsiņai par procedūru.

Katrīna K.

Liels paldies dr. Mihailovam par ''vieglo roku'' un māsiņām par jauko atbalstu un profesionālo darbu

Jānis

Tika sniegta izsmeļoša informācija un kulturāla apkalpošana. Ļoti laba klientu apkalpošana - laipna, kompetenta, kvalitatīva. Viss patika. Sergejs Mihailovs rada uzticību profesionalitātei. Medmāsas laipnas, atsaucīgas, prasmīgas.

Tatjana B.

Sirsnīgs paldies dakterim Sergejam Mihailovam un māsiņai Evijai par profesionāli veiktu darbu un attieksmi pret klientiem. Paldies par atsaucību!

Mārtiņš R.

Paldies par drošo sajūtu, par profesionalitāti dr. Mihailovam, māsiņām! Lai Jums veicas!

Janīna

Milzīgs paldies Sergejam Mihailovam, Evijai un trešajam ārstam! Jauki cilvēki! Lieliski 10/10!

Maksims Z.

Ļoti liels paldies dakterim Sergejam Mihailovam, asistentei Evijai Lapiņai! Jūs bijāt fantastiski un sava darba augstumos. Paldies, ka operācijas laikā varēju pat pasmieties. Vairāk tādus profesionālus speciālistus apkārt! Paldies!

Alise Ķ.

Milzu paldies S. Mihailovam, Evijai asistējošai māsiņai, tāpat arī reģistratūrai paldies. Jūsu laipnība, profesionalitāte ir kolosāla. Biju gaidījusi savādāk, bet esmu sajūsmā. Vēlu visai komandai sekmes un sapņu piepildījumus ir visā!

Dmitrijs Š.

Mīļš paldies dakterim S. Mihailovam par labo darbu un mīļu attieksmi. Viņš ar savu cilvēciskumu iedvesmo cilvēkus, ļoti patīkams darbs. Paldies arī asistentēm par labo darbu un maigumu, liels paldies!

Agris B.

Dr. Mihailovs atstāj profesionālu iespaidu, medmāsas - kompetentas, ātras, administratores - laipnas.

Baiba

Спасибо доктору, Сергею Михайлову!
За золотые руки, за внимателност, за доброту! Спасибо всему персоналу! Спасибо всем за любезность, и за зелёный чай!

Лариса

Долго я ждала этот день, волновалась! И вот он!
Хочу выразить благодарность доктору Сергею Михайлову!
Врач от Бога и просто приятный человек! Всё сделал быстро и качественно. Классно шутит!
Спасибо сестричкам, очень внимательные!
Я довольная как слон пью кофе с печенькой!
Буду всем советовать Вас Сергей! Здоровья вам и хорошего дня!

Виктория

Paldies! Nevienu brīdi nenožēloju, ka izvēlējos veikt operāciju VC4. Paldies ķirurgam Sergejam Mihailovam. Esmu apmierināta ar saņemtajiem pakalpojumiem.

Evita G.

Flebologi dr. Ints Ūdris un dr. Sergejs Mihailovs- vienmēr laipni un pretīmnākoši.

Ilze S.

Ļoti pieklājīgi un labi visu paskaidroja flebologs, ķirurgs Sergejs Mihailovs. Paldies, viss bija labi.

Agnese

Cilvēki, kas mīl savu darbu un pacientus – ķirurgs Sergejs Mihailovs, medmāsas pozitīvi un iejūtīgi rūpējas par pacientiem, administratores - laipnas, atsaucīgas, zinošas. Perfekta attieksme. Pilnīgi ar visu esmu apmierināta, jo cilvēki ir izvēlējušies pareizās profesijas.

Diāna S.

Perfekta attieksme. Cilvēki mīl savu darbu un pacientus! Pozitīvi, iejūtīgi, rūpējas par pacientu. Laipnas, atsaucīgas, zinošas māsiņas un administratores! Paldies Sergejam Mihailovam! Pilnīgi ar visu esamu apmierināta, jo cilvēki ir izvēlējušies pareizās profesijas.

Diāna S.

Liels paldies! Super! Fantastiski! Jau pārbaudē, kad pieteicos, ieraugot šos smukos, labestīgos dakterus S. Mihailovu un asistenti Eviju, sapratu, ka tas ir sūtījums no augšas! Liels paldies par atsaucību, laipnību. Operācijas laikā jutos kā kaut kādā piedzīvojumā. Tik interesanti, jo nekad vēl operācijās neesmu bijusi! Dakters super, kā kaķis krējumā :), labestīgs. Un māsiņas ar super. operācija bija kā piedzīvojums. Paldies! Lai jums veicas vienmēr un viss izdodas!

Ar cieņu, Diana

Paldies dr. Mihailovam un viņa palīgiem. Viss bija ideāli, ļoti patika. Labākais, ko es izdarīju, bija izvēlēties jūs! Vēl vienu reizi Paldies!

Ar cieņu, Staņislavs

Paldies dakterim Sergejam Mihailovam, māsiņām! Viss noritēja raiti un nebija tik briesmīgi, kā gaidīju! Ļoti zinoša komanda! Paldies!

Kliente

Milzīgs paldies dakterim Mihailovam par profesionalitāti un mierīgo atmosfēru operācijas laikā! Tāpat paldies viņa komandai, īpaši Evijai, kas ir ļoti sirsnīga un laipna!

Ar cieņu, Ineta K.

Paldies Dr. Gardovskim, Dr. Mihailovam, paldies anesteziologam par ļoti labo attieksmi pret pacientiem un, protams, par profesionalitāti. Paldies māsiņai Žannai par rūpēm un pārējām personībām.

Kaspars
Pieteikties