Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu vispārējā kardioloģijā (sirds darbības problēmu, paaugstināta asinsspiediena, sirds mazspējas gadījumos) un aritmoloģijā (sirds ritma traucējumu gadījumos).

Sniedz gan Nacionālā veselības dienesta (NVD) apmaksātus, gan apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

1982-

Sākotnēji – pirmā, vienīgā ambulatorā kardioloģe Rīgas 4. poliklīnikā (pirms pārtapšanas par ''Veselības centrs 4''), šobrīd – ''Veselības centrs 4'' kardioloģe

1982

Medicīnas institūta Terapijas fakultātes ordinatūra

1975

Absolvējusi Rīgas Medicīnas institūtu (tagad – Rīgas Stradiņa universitāte)

Papildinformācija

Latvijas Kardiologu biedrības biedre.

Eiropas Kardiologu biedrības biedre.

Eiropas Primārās un sekundārās kardioloģisko slimību profilakses un uzraudzības biedrības biedre.

Regulāri piedalās Latvijas un starptautiskos kardiologu kongresos un konferencēs.

Atsauksmes

Vēlējos pateikties gan VC4 administratorēm, gan ārstiem arodveselības nodaļā, jo viņi savu darbu darīja ne tikai profesionāli un kompetenti, bet arī sirsnīgi un cilvēcīgi. Šķiet, ka tā tam būtu jābūt, bet ne visur sastopamies ar tik patīkamiem darbiniekiem. Pieļauju, ka arodveselības nodaļā garas cilvēku rindas nav reta parādība, taču ņemot vērā cilvēku gūzmu, viņi tāpat paspēja gan pasmaidīt, gan laipni pastāstīt to, kas pacientam jāzina. Katram cilvēkam darbinieki izrādīja gan sapratni, gan iejūtību, līdz ar to ne reizi neizskanēja neapmierināts vārds no pacientu puses. Labs vairo labo! Paldies!

Arodveselības nodaļas klients
Pieteikties