Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas fizioterapijas, fizikālās terapijas un ergonomikas jautājumos, izstrādā rehabilitācijas plānu, vada ārstniecisko vingrošanu un funkcionālos treniņus, veic ārstniecisko masāžu, segmentārās un vakuuma masāžas elementus, medicīnisko teipošanu, kustību izstrādi locītavās, pielieto slinga terapiju ar Redcord iekārtām.

Īpaši specializējies darbā ar neiroloģiskiem pacientiem (perifērie nervu bojājumi, radikulopātijas u.c.), traumatoloģiskiem pacientiem (cīpslu iekaisumi, menisku, saišu bojājumi, pēcoperāciju periodā u.c.), pacientiem ar muskuļu sāpēm, stājas asimetriju korekcijā, grūtniecēm.

Sniedz gan Nacionālā veselības dienesta, gan apdrošināšanas kompāniju apmaksātus, gan maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2007-

Fizioterapeits SIA ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā

2004

Ieguvis maģistra grādu sabiedrības veselības aprūpē, absolvējot Rīgas Stradiņa universitāti

1999

Ieguvis bakalaura grādu veselības aprūpē

1998

Absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmijas (tagad Rīgas Stradiņa universitāte) Rehabilitācijas fakultāti, iegūstot fizioterapeita kvalifikāciju

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Izvēlos apmeklēt un saņemt pakalpojumus ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā, jo ļoti novērtēju speciālistu kompetenci un pieredzi, kā arī noteikti vēlos uzsvērt nodaļas pozitīvo atmosfēru. Ik reizi ienākot rehabilitācijas nodaļā jūtos gaidīta. Man ir būtiski, ka šeit nerodas ''konveijera'' sajūta un ka neesmu ''kārtējais pacients'', bet gan - konkrēti es, ar savu problēmu un tikai ar man pievērsto vispusīgo uzmanību. Vienlaicīgi ir iespēja atrasties ārstniecības iestādē, bet sajusties kā sava veida mazā pasaulē. Rehabilitācijas nodaļa sevī ietver kā labu tehnisko aprīkojumu, tā arī lieliskus profesionāļus. Īpaši vēlētos minēt fizioterapeitu Vadimu Šaripovu, masieri Ilzi Strazdiņu un fizioterapeiti Lolitu Kebergu, kā arī nodaļas vadītāju un dvēselīti Vairu Kazinieci. Rehabilitācijas nodaļas pakalpojumus izmantoju pati un noteikti tos iesaku arī citiem.
Paldies par jūsu darbu un rūpēm!

Madara, 29

Esmu ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļas pastāvīgā apmeklētāja. Katru gadu apmeklēju V. Šaripovu - izcilu ārstu! Rehabilitācijas nodaļā ir jauka apkalpošana un izcils serviss. Ir jauki saņemt šo pakalpojumu par valsts finansējumu, vismaz šīs 10 reizes.

Ilze, 35

Uzskatu, ka ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā strādā profesionāli un iejūtīgi fizioterapeiti. Īpaši vēlos uzslavēt fizioterapeitu Vadimu Šaripovu. Vadims ir speciālists, kurš iedziļinās katra pacienta problēmā un palīdz rast tai risinājumu. Iesaku Vadimu, kā ļoti labu un augsti kvalificētu fizioterapeitu.

Inga, 58

Man ir akūtas sāpes kakla daļā, ilgstoši meklēju speciālistu, kurš man palīdzētu tikt vaļā no saspringuma kakla un plecu zonā. Esmu apmeklējis vairāk kā 10 speciālistus, bet problēma nav zudusi. Izgāju masāžas un fizioterapijas kursu pie Vadima Šaripova. Viņš spēja noņemt saspringumu un sāpes ar masāžu un teipiem, kā arī ieteica vingrojumus muguras stiprināšanai.

Jānis, 35
Pieteikties