Pamatinformācija

Sniedz fizioterapeita konsultācijas pieaugušajiem, sastāda individuālu nodarbību un terapijas plānu ārstēšanas mērķu sasniegšanai, sniedz rekomendācijas par ikdienas aktivitātēm, dzīvesveidu, ikdienas ergonomijas pamatprincipiem, plāno pacientam mājās patstāvīgi veicamus vingrinājumus.

Fizioterapeita darbā pielieto slinga terapiju ar Redcord iekārtām, Neurac metodi individuālai terapijai, kinezioloģisko teipošanu, manuālās terapijas elementus, izmantojot mīksto audu tehnikas, ārstniecisko masāžu.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2015-

Sertificēts Neurac praktizētājs (Redcors CNP)

2013-

Neurac metodes instruktors (apmāca medicīnas speciālistus darbam ar Redcord slinga terapijas iekārtām)

2005-

SIA ''Veselības centrs 4'', fizioterapeits

2004

Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot bakalaura grādu fizioterapijā

Papildinformācija

Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedrs.

Atsauksmes

Vēlos dalīties ar savu pozitīvo pieredzi''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā. Jau gandrīz gadu apmeklēju slinga terapijas nodarbības pie fizioterapeita Viļņa Ozoliņa un vēlos pateikties par Viļņa profesionalitāti, toleranci un atbalstu muskulatūras stiprināšanas nodarbībās. Liels paldies Vilnim par uzmundrinājumu, kas svarīgs ikvienam - kā patstāvīgam nodarbību apmeklētājam, tā tikai tagad vingrošanas gaitas uzsākušam!
Novēlu visiem nodaļas speciālistiem veiksmi, labu veselību un spēju vienmēr saglabāt cilvēcisko attieksmi pret saviem klientiem.

Santa, 32
Pieteikties