Pamatinformācija

Sniedz augsti kvalificēta gastroenterologa un internista konsultācijas, diagnosticē un ārstē dažādas kuņģa un zarnu trakta slimības. Veic vēdera dobuma un vairogdziedzera ultrasonogrāfijas izmeklējumus. Veic gastrointestinālās endoskopijas izmeklējumus (gastroskopija, kolonoskopija). Veic laktozes nepanesības un SIBO (tievo zarnu baktēriju pāraugšanas sindroma) diagnostiskos elptestus. Specializējas mikrobioma jautājumos, iekaisīgo zarnu slimību – čūlainā kolīta un Krona slimības, kairinātās zarnas sindroma, H. pylori un celiakijas diagnostikā un ārstēšanā.

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'' veic gastrointestinālās endoskopijas izmeklējumus (gastroskopija un kolonoskopija) un manipulācijas. Vairāk uzziniet šeit >>

Vadošā gastroenteroloģe, interniste ''Allurion'' neinvazīvā kuņģa balona sešu mēnešu svara samazināšanas programmā. Uzziniet vairāk šeit  >> 

Pieņem pacientus no 16 gadu vecuma.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2020

Aizstāvējusi promocijas darbu ''Iekaisīgo zarnu slimību aktivitāte iepriekš hospitalizētiem pacientiem ar paplašināta spektra beta-laktamāzes producējošo enterobacteriaceae dzimtas baktēriju klātbūtni zarnu traktā'', iegūstot medicīnas doktora grādu.

2019 -

Gastroenteroloģe, interniste, metodiskā vadītāja ''Veselības centra 4'' filiālē ''Anti-Aging Institute''

2017-2018

Latvijas Universitātes Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūta un Latvijas Ultrasonogrāfistu asociācijas pēcdiploma apmācības kurss. Vispārējā ultrasonogrāfija.

2015-2018

Rīgas Stradiņa universitāte. Doktorantūras studiju nodaļa. Apliecinājums par doktora studiju programmas Medicīna apguvi. Medicīnas doktora zinātniskā grāda pretendents.

2016 - 2022

Ārste interniste, gastroenteroloģe ''Veselības centra 4'' grupas uzņēmumā ''Capital Clinic Riga''

2016

Klīniskā prakse Oslo, Norvēģijā – Akershus University Hospital, Department of Gastroenterology, Department of Clinical Molecular Biology (EpiGen), University of Oslo, Institute of Clinical Medicine.

2015

Klīniskā prakse ASV – UT Southwestern and Parkland Medical Center, Dallas, TX, US – Gastroenterology, Digestive endoscopy

2015-

Rīgas Stradiņa universitāte. Iekšķīgo slimību katedras asistente.
Lektore, nodarbību pasniedzēja gastroenteroloģijā.

2012-2022

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca. Gastroenteroloģijas, hepatoloģijas un nutrīcijas klīnika, Diagnostiskās radioloģijas centrs, Iekšķīgo slimību klīnika, Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnika.
Ārste interniste, specializējas gastroenteroloģijā.
Veic vēdera dobuma un vairogdziedzera ultrasonogrāfijas izmeklējumus.

2017-2019

Rīgas Stradiņa universitāte. Rezidentūra Gastroenteroloģijā.
(Ārsta gastroenterologa sertifikāts)

2012-2017

Rīgas Stradiņa universitāte. Rezidentūra Internajā medicīnā. Ārsta internista sertifikāts.

2006-2012

Rīgas Stradiņa universitāte. Studiju programma Medicīna.
Ārsta grāds.

Papildinformācija

  • Latvijas Gastroenterologu asociācija biedre
  • Latvijas Jauno gastroenterologu biedrības dibinātāja, priekšsēdētāja
  • Eiropas Helikobaktērijas un Mikrobiotas izpētes grupas biedre /European Helicobacter and Microbiota Study Group/
  • Eiropas Gastroenterologu asociācijas Jauno talantu grupas dalībniece, pārstāve Aprūpes kvalitātes darba grupā un Jauno gastroenterologu sekciju darba grupā /United European Gastroenterology Young Talent Group – Quality of Care task force and Young GI sections task force/
  • Regulāri piedalās starptautiskos gastroenteroloģijas kongresos, kursos un semināros – United European Gastrenterology Week (Vīne, Barselona), European Crohn''s and Colitis Organisation Congress (Nīderlande), Advances in Inflammatory Bowel Diseases (Florida, ASV), Clinical Reseach Seminar (Parīze), New York Weill Cornell Seminar in Oncology: Gastrointestinal Cancers (Zalcburga), World Gastroenterology Congress (Abu Dabi, AAE)
  • Ir vairāk nekā 50 zinātnisko publikāciju autore un medicīnas studentu zinātnisko darbu vadītāja galvenokārt zarnu mikrobiotas un iekaisīgo zarnu slimību jomā.
  • Apbalvojums – United European Gastroenterology National Scholar Award 2016
  • Apbalvojums – United European Gastroenterology National Scholar Award 2017
  • Apbalvojums – Rīgas Stradiņa universitātes Gada doktorants 2017

Atsauksmes

''Anti-Aging Institute'' uzņēmis rūpes par mani. Ir sajūta ka esmu gaidīts. Paldies Dr.med. Vitas Skujas komandai.

Agris T.

Ļoti patīkama gaisotne dodoties uz endoskopisko izmeklējumu. Novērtēju laipno apkalpošanu, kas man ir ļoti svarīgi. Ļoti laipni un visu paskaidroja gan māsiņa, gan asistents, gan ārste Vita Skuja un anesteziologs. Ļoti pozitīva gaisotne, kas palīdzēja atslābināties no satraukuma.

Sandra L.

Dr. Skuja kā vienmēr ļoti kompetenta, kodolīga un ļoti sirsnīga.

Jasmīna

Laipna uzņemšana, ārste Vita Skuja fantastiska, visu izskaidroja, sastādīja ārstēšanas plānu, nomierināja, veltīja man ļoti daudz laika.

Oksana Z.

Vienmēr ļoti laipna apkalpošana. Dr. Skuja ir super zinoša daktere un ļoti ieinteresēta pacientos.

Santa

Profesionāli, laipni, paskaidrojoši, ieinteresēti.

Jānis

Saprotams skaidrojums. Laipna attieksme.

Marija

Ļoti lietderīga vizīte. ārsts ieinteresēts problēmu risināšanā.

Inguna

Ļoti izsmeļošas, kompetentas atbildes uz visiem maniem jautājumiem. Daudz noderīgu padomu un ieteikumu.

Kristīne

Vita Skuja ir lieliska, kompetenta, iejūtīga daktere. No vizītes vien paliek labāk. Viss ir lieliski. Nepazaudējiet labus ārstus!

Līga

Ļoti atsaucīgi, laipni, ieklausās teiktajā un gatavi palīdzēt. Esmu ļoti apmierināta.

Vēsma K.

Dr. Vita Skuja - ļoti gudra, saprotoša, iejūtīga ārste. Patika administratora un ārsta konsultācija un ieteikumi par tālāko ārstēšanu.

Daiga P.

Paldies dr. Vitai Skujai par ieklausīšanos un kvalitatīvu ārstēšanu, kā arī milzīgu palīdzību sarežģītu situāciju risināšanā! Dakteres rūpes par pacientiem ir nenovērtējamas!

Laura

​Jau iesaku, zinoši ārsti, profesionāļi, laba attieksme. Īpašs paldies dr. Vitai Skujai, dr. Dacei Trumpikai un dr. Lindai Rancānei - lieliskas ārstes un ļoti jauki cilvēki!

Diāna L.

Vita Skuja laipna, ieinteresēta un iejūtīga attieksme. Izskaidro, noformē, pieraksta - visaugstākajā līmenī. Paldies! Var uzreiz sajust augstu profesionalitāti un cilvēcību. Administratorēm - pieklājība, korektums, laipna runa. Sīka, izsmeļoša informācija. Turpmākie norādījumi par izmeklējumiem. Pēc pirmās vizītes rodas pārliecība, ka ir klīnikas Rīgā, kurām no Jums būtu ko pamācīties. Mīļš paldies!

Laura G.

Dr. Vita Skuja izcila, profesionāla, ieinteresēta, velta pilnu uzmanību. Izsmeļoša informācija. Laipna apkalpošana. Vizītes laiks tiek intensīvi izmantots problēmu risināšanai.

Zanda

''Anti-Aging Institute'' labi speciālisti, uzticams serviss, kompetence, augsta pakalpojumu kvalitāte. Dr. Vitas Skujas profesionalitāte neatstāj vienaldzīgu! Sirsnīgs paldies!

Lilita S.

​Paldies uztura speciālistei Sandijai Šplītai, dermatoloģei Alisei Emmai Raikai un gastroenteroloģei Vitai Skujai, kas man palīdzēja reāli atrisināt problēmu.

Laura

Atsaucīgi darbinieki, padziļinātie medicīniskie izmeklējumi. Jūtos, ka par mani šeit parūpējas. Pozitīvas atsauksmes, draudzīga un profesionāla attieksme no gastroenteroloģes Vitas Skujas.

Laura

Ļoti laipni un pretimnākoši. Ļoti patika. Ļoti jauka atmosfēra un labi speciālisti.

Dace

Profesionalitāte, atmosfēra, atrašanās vieta, jauka attieksme.

Maija

Ātri saņēmu atbildi par to, ka varu tikt uz konsultāciju ātrāk nekā bija plānots. Jutos aprūpēta. Paldies dakterei V.Skujai. Jūtos veselāka un labāk jau pēc pašas konsultācijas.

Elīna

Padziļināti izskaidro ārstēšanas procesu, analīžu rezultātus. Menedžere atsaucīgi atbild uz visiem jautājumiem. Var sagaidīt augstu kvalitāti, labvēlīgu attieksmi un profesionalitāti!

Sandra M.

Ļoti laba attieksme - kā pret ''klientu'' nevis kā pret ''pacientu'' valsts iestādēs. Milzīgs paldies gastroenteroloģei Vitai Skujai!

Laima

Visi ir ļoti laipni, ātri un kvalitatīvi pilda savus darba pienākumus. Patīkami atgriezties pie Jums atkal. Paldies Vitai Skujai!

Oksana
Pieteikties