Pamatinformācija

Sniedz fizioterapeita konsultācijas, veic individuālo ārstnieciskās vingrošanas kompleksu izstrādi vingrošanai mājas apstākļos, fizioterapiju pieaugušajiem kustību un balsta sistēmas darbības uzlabošanai, sāpju mazināšanai un darbaspēju uzlabošanai, ārstniecisko klasisko masāžu, medicīnisko teipošanu, elpošanas un relaksācijas vingrojumu apmācību, fizioterapiju pēctraumu periodā (aktīvo/pasīvo kustību izpilde), pielieto manuālo terapiju, slinga terapiju ar Redcord iekārtām.

Pieņem skolas vecuma bērnus un pieaugušos. Īpaša pieredze darbā ar sportistiem.

Sniedz gan Nacionālā veselības dienesta (NVD), gan apdrošināšanas kompāniju apmaksātus, gan maksas pakalpojumus.

Izglītība un darba pieredze

2016

Absolvējot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, ieguvis maģistra grādu sporta zinātnē ar kvalifikāciju ''vadītājs sporta jomā''

2015-

Fizioterapeits SIA ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā

2013

Uzaicināts strādāt Latvijas U21 telpu futbola izlasē

2012

Pievienojies telpu futbola klubam ''Nikars'', kļūstot par komandas fizioterapeitu

2012

Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot bakalaura grādu sporta zinātnē un fizioterapeita un sporta skolotāja kvalifikāciju. Uzreiz pēc akadēmijas absolvēšanas uzsācis darbu sociālās aprūpes centrā ''Mentamed'' un Rīgas Pārdaugavas pamatskolā

Papildinformācija

Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedrs.

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Sirsnīgs paldies fizioterapeitam Vladimiram Ļebedičam par viņa entuziasmu un darba prieku. Vladimirs ir lielisks profesionālis, kurš labprāt papildina savas zināšanas un prasmes, kā arī interesants sarunu biedrs.

Īpaši novērtēju viņa prasmi ar sarunu novērst domas no sāpīgiem mirkļiem fizioterapijas procesā un palīdzību atgūt kustību prieku!

Jeļena Ramuse

Milzīga pateicība fizioterapeitam Vladimiram Ļebedičam par viņa darbu. To viņš dara ļoti profesionāli un no sirds. Viņš aprunājas ar klientu un strādā arī kā psihoterapeits. Lai viņam laba veselība un panākumi darbā!

Inese P.

''Veselības centrs 4'' pakalpojumus ar ģimeni izmantojam jau daudzus gadus. Svarīgākais - ērta pieejamība, speciālistu profesionalitāte, nelielas rindas, laipna apkalpošana. Esmu pamanījusi, ka reģistratūras darbinieki gadiem nemainās, kas ir pozitīvi vērtējams. Ērtas un mūsdienīgas telpas, izcilas diagnostikas iespējas, jaunākās medicīnas izmeklējumu iespējas.

Iesaku dr. Dana Misiņa, Vladimirs Ļebedičs, Zaiga Ķelpe un vēl daudzi citi, profesionāli un lieliski speciālisti!

Līvija, 62
Pieteikties