Pamatinformācija

Sniedz konsultācijas jauniešiem un pieaugušajiem šādos gadījumos:

 • akūts vai ilgstošs stress;
 • trauksme (sociālā trauksme, panikas lēkmes, veģetatīvā distonija, u.c.);
 • izdegšana (ilgstošs nogurums, emocionālais izsīkums, motivācijas trūkums u.c.);
 • krīze - spēcīgs emocionāls trieciens (zaudējums, šķiršanās u.c.);
 • depresija (sezonālā depresija, pēcdzemdību depresija u.c.);
 • uzvedības un personības traucējumi;
 • pašvērtējuma problēmas;
 • adaptācijas traucējumi - nespēja pielāgoties jauniem apstākļiem (karjera, finanses, attiecības, dzīvesvieta u.c.);
 • sarežģījumi attiecībās ar apkārtējiem (konflikti, šķiršanās, grūtības veidot jaunas attiecības, vientulība);
 • identitātes krīze;
 • emocionāla un/vai fiziskas vardarbība, mobings, bosings u.c.

Speciāliste veic arī intelekta un emocionālās sfēras psiholoģisko izpēti jauniešiem un pieaugušajiem. Psiholoģiskās izpētes mērķis ir noteikt cilvēka personību, domāšanas un saskarsmes īpatnības, kognitīvās spējas un procesus (uztvere, atmiņa, uzmanība), intelektu, UDHS (uzmanības deficitīta un hiperaktivitātes sindroma) diagnosticēšana. Izpētes beigās tiek sagatavots atzinums. Visbiežāk psiholoģisko izpēti veic pēc iestādes vai speciālista pieprasījuma (medicīniskā komisija, ģimenes ārsts, neirologs, psihiatrs u.c.).

Pieņem klientus no 14 gadu vecuma.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Filiāles, kurās pieņem pacientus

Atsauksmes

Ļoti skaistas telpas un patīkami atrasties. Liels paldies par atbalstu, ko sniedza psiholoģei Zanei Jankovskai, tas man ļoti palīdzēja krīzē!

Sanita

Tikšanās ar Zani Jankovsku man ir devušas pārliecību, ka es pati varu grūtos brīžos saņemties un atslābt, un apjukuma brīžos pati izanalizēt savu domu gājienu un atrisināt iekšējo strīdu. Liels paldies par profesionālu pieeju un lietderīgajām aktivitātēm, bieži tās atkārtoju ar sevi brīvajā laikā!

Laura

Izejot no darba, man likās, ka diena bija tik grūta, ka man ir grūti, esmu nogurusi un neko negribu, bet es piestāju rakstīt pateicības sarakstu, sapratu, ka kopumā viss ir lieliski, tagad priecīga braucu pie dēla. Paldies Zanei Jankovskai!

Anna

No sesijām ar Zani Jankovsku esmu guvusi diezgan daudz. Tas man ir palīdzējis savest skolas darbus kārtībā. Tikt galā ar panikas lēkmēm. Varu parunāt par savām domām un sajūtām ar kādu, kas ļoti palīdz sakārtot savas domas un paklausīties kāda cita cilvēka viedokli par situāciju.

Kliente (14 gadi)

Gribēju pateikt lielu PALDIES Zanei Jankovskai par profesionāli novadītu semināru ''Sevis apzināšanās meistarklase'', kurā ieguvu daudz informācijas, kas noteikti man būs noderīga sevis apzināšanā un pilnveidošanā!

Līva L.

Zane Jankovska, spēcīga savā jomā, kā rezultātā iedod dzīvei noderīgus un spēcīgus risinājumus, lai redzesloks kļūtu plašāks un dzīve skaidrāka. Speciālists, kam rūp klienta vēlmes. Paldies Jums par to un uz veiksmīgu turpmāko sadarbību.

Amanda

''Anti-Aging Institute'' plaša izvēle, iespēja veikt visus med. pakalpojumus. Kvalitātes zīme. No psiholoģes Zanes Jankovskas pretimnākoša attieksme. Profesionāli speciālisti, plašs pakalpojumu klāsts, kurā palīdz orientēties.

Kliente
Pieteikties