Pamatinformācija

Konsultē un ārstē pacientus ar dažādām vēnu un artēriju slimībām (kāju, roku, vēdera, miega artērijas u.c.), veic ekstremitāšu DUPLEX ultrasonogrāfiju. Veic visu veidu vēnu operācijas - vēnu slēgšanu ar bioloģisko līmi, tvaika mikroimpulsu endovenozo termisko oklūziju (SVS), endovenozās lāzeroperācijas (EVLT), endovenozās radiofrekvences obliterācijas (VNUS Closure FAST), vēnu operācijas ar Millera-Varadeja metodi, veic varikozu vēnu skleroterapiju, diatermokoagulāciju. Nepieciešamības gadījumā piedāvā pacientiem veikt vēnu operāciju hipnozē.

Operācijas veic SIA ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'', Rīgā, Skanstes ielā 50.

Pieņem pieaugušos un bērnus no septiņu gadu vecuma.

Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

! Konsultē arī izbraukumos Latvijas pilsētās un reģionos

Izglītība un darba pieredze

2013-

Flebologs, asinsvadu ķirurgs, asinsvadu ultrasonogrāfijas speciālists SIA ''Veselības centrs 4''

2013

Latvijas Univeristātē ieguvis asinsvadu ķirurga specialitāti

2008

Absolvējis Latvijas universitātes Medicīnas fakultāti, iegūstot ārsta specialitāti

Stažējies Francijas klīnikās vadošā Prof. JP Becquemin vadībā.

Papildinformācija

  • Pirmais Baltijā veicis vēnu operāciju, pielietojot hipnozi.
  • Latvijas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs.
  • Latvijas Flebologu biedrības biedrs.
  • Eiropas Asinsvadu ķirurgu biedrības biedrs.
  • Ieguvis Latvijas Ārstu biedrības izsniegtu sertifikātu asinsvadu ultrasonogrāfijas metodē (specialitātes kods M39).

Atsauksmes

Veicu vēnu operāciju pie Dr. Žorža Žabūra. Pēc operācijas kājai labāks estētiskais izskats, nav smaguma sajūtas un pietūkuma vakaros.

Gatis

Atsaucīgi; zinoši, pretimnākoši, sniedza atbildes uz visiem jautājumiem. Ļoti patika serviss, ārstējošais ārsts Dr. Žoržs Žabūrs, saņemtā pakalpojuma kvalitāte.

Sandra F.

Liels paldies ārstam Žoržam Žabūram un medmāsām par attieksmi. Esmu ļoti pateicīga un priecīga ka mums Latvijā ir tādi profesionāļi.
Tiešām augsti profesionāli cilvēki un attieksme iejūtīga, pretimnākoša, visu izskaidro. Super ????

Zane

Ļoti laba attieksme pret klientiem, zinoši speciālisti, darbu dara ar pārliecību. Paldies par ārsta Žorža Žabūra attieksmi, profesionalitāti un labi paveikto darbu. Arī medmāsai par draudzīgo attieksmi un informācijas sniegšanu.

Andra K.

Ļoti draudzīga, pretimnākoša un profesionāla komanda. Visu izstāstīja, parādīja, mazināja bailes un satraukumu par operāciju pie Žorža Žabūra.

Sandra F.

Ar dakteri Žabūru un viņa asistenti patiess prieks sadarboties! Izcila personība ar labu humora izjūtu. Lai mediķiem stipra veselība un apmierināti pacienti.

Daiga V.

Žoržs Žabūrs vienreizējs un ļoti profesionāls ārsts un arī lielisks apkalpojošais personāls - 10/10

Gabriela

Paldies dakterim Žoržam Žabūram par profesionalitāti un māsiņām par jauko attieksmi! Justies droši pie ārsta un procedūras laikā ir ļoti daudz! Arī māsiņa, kas pārsēja kājas pēc operācijas bija ļoti jauka un visu izskaidroja. Vienmēr esmu apmierināta ar piedāvājuma klāstu, speciālistiem.

Paciente

Lietišķa, precīzi saorganizēta sistēma. Profesionāla attieksme.

Anita

Man Jūsu komanda patika, novērtēju ar 10 ballēm. Paldies flebologam Žoržam Žabūram par sniegto konsultāciju.

Kārlis

Lai visiem veselība! Lai arī citiem pacientiem izdodas tā pat kā man! Mīļš paldies dakterim Žoržam Žabūram un viņa māsiņām!

Zane

Ž.Žabūrs - ārsts ar lielisku humora izjūtu. Patīkama, ātra vizīte, sirsnīgs komunikācijā!

Gundega Purvapuķe

Esmu griezusies ''Veselības centrs 4'' pie dažādiem ārstiem un esmu apmierināta. Laipni un atsaucīgi darbinieki. Paldies flebologam Žoržam Žabūram!

Jolanta S.

Gan Skanstes ielā, gan Barona filiālē, visi ļoti laipni un profesionāli. Ļoti profesionāla un laipna attieksme. Ārsts Ž. Žabūrs vienkārši izcils! Labākā medicīnas iestāde, kurā jebkad esmu bijusi.

Baiba

Lielisks asinsvadu ķirurgs, flebologs Žoržs Žabūrs, zina labi un lieliski dara savu darbu, visu smalki apskaidrojot.

Jānis

Flebologs Žoržs Žabūrs man uztaisīja labi operāciju. Visi ļoti laipni, ārsts uzmanīgs, augstākās kategorijas speciālists un medmāsas gādīgas.

Marina M.

Paldies dr. Ž. Žabūrim un jaukajām māsiņām par sirsnīgo un saprotamo skaidrojumu, kas un kā sagaida pacientu pirms un pēc operācijas, kas ļauj atslābt un pilnībā uzticēties notiekošajam. Īpaši liels paldies dr. Ž. Žabūram par tik daudz dzirdētiem ''atvaino'' vārdiem pirms katra dūriena – kaut biežāk mums tā vīrieši par visu atvainotos... :) Jūs kompensējāt!...
Operācija un visa tās gaita bija izcila!

Antra B.

Sirsnīgs paldies Dr. Žoržam Žabūram un viņa meitenēm par profesionālu attieksmi, par pozitīvu noskaņas radīšanu un par rūpēm!
Lai veicās!

Paciente

Vislielākais PALDIES Dr. Žoržam Žabūram un viņa jaukajām meitenēm! Pie jums bija patīkami, pat uztraukums un bailes pazuda. Kaut vairāk būtu tādu dakteru un mīļu māsiņu.

Ar vislielāko cieņu noliecu galvu jūsu profesijas pārstāvjiem. Tā TURĒT!

Anita

PALDIES! Dakterim Žoržam Žabūram un visai komandai par attieksmi pret pacientu un rūpēm. Veiksmi visiem un visur!

Mudīte

Lielumlielais paldies jaukajam dakterim Žabūram, laipnajām māsiņām un visiem, kas tik sirsnīgi rūpējās gan pirms, gan pēc un operācijas laikā!!!

Baiba K.
Pieteikties