news-img

Publicēšanas datums: 04.02.2022.

Drīzumā! Ehoterapija - inovatīva vēnu ārstēšana bez operācijas!

Augstas precizitātes ehoterapija ir revolucionāra inovācija varikozu vēnu ārstēšanā. Šis risinājums, ko ieviesis SONOVEIN®, paredzēts 100% neinvazīvai pacientu ārstēšanai.

Ieguvumi  

  • Ārstēšanas laikā soli pa solim caur ādu uz vēnu tiek fokusēts augstas intensitātes ultraskaņas stars. Siltumenerģijas ietekmē vēna saraujas un tiek noslēgta. Manipulācija netraumē ādu un tiek veikta, izmantojot lokālo anestēziju (ja nepieciešams).
  • Ehoterapija ir alternatīva invazīvajām ārstēšanas metodēm (lāzereoprācijām, radiofrekvencei, tvaika impulsam, medicīniskai līmei, skleroterapijai, miniflebektomijai): bez asinsvadu katetriem un iegriezumiem.
  • Ārstēšana nerada infekcijas risku un neatstāj rētas. Ehoterapija ļauj nekavējoties atgriezties pie ierastajām ikdienas aktivitātēm. Dažiem pacientiem ehoterapija var būt vienīgā iespējamā izvēle, piemēram, asiņošanas riska vai recidīvu pēc iepriekšējās ārstēšanas gadījumā.
  • SONOVEIN® ehoterapijas risinājums ir revolucionāra inovācija, kas ļauj pilnvērtīgi ārstēt vēnas arī ārpus operāciju zāles. Manipulāciju var veikt viens speciālists, un pacientam nav nepieciešams uzturēties pēcoperācijas telpās vai stacionārā.

Ehoterapija

Pielietojums

  • Ar ehoterapijas palīdzību iespējams ārstēt arī ļoti grūti pieejamas vēnas, piemēram, perforējošās vēnas – pat atklātas čūlas gadījumā, turklāt bez infekcijas riska.
  • Ehoterapiju var droši pielietot arī vietās, kur citas metodes neizmanto, piemēram, ļoti tuvu augšstilba kaula un zemādas vēnas savienojuma vietai, novēršot vēnu stublāju (atlikumu) risku pēc ārstēšanas.
  • Ehoterapija ir drošs un efektīvs risinājums, lai labotu šādus pēcoperāciju stāvokļus: jau esošus vēnu stublājus, jaunu asinsvadu veidošanos netipiskā zonā vai caurteces atjaunošanos (rekanalizāciju).

Ehoterapija

Norise

  • Ehoterapija ir vienkārša ambulatora manipulācija. Lai sāktu procedūru, speciālists atzīmē ārstējamās vēnas, ievada SONOVEIN® sistēmā pacienta datus, novieto iekārtas manipulu uz pacienta kājas. SONOVEIN® sistēma nodrošina un kontrolē precīzu pozicionēšanu. Gaismas lineārā ultraskaņas zonde ļauj vizualizēt vēnu reāllaikā un nodrošina maksimālu precizitāti.
  • Ultraskaņas staru var virzīt praktiski pa jebkuru ceļu - pat caur līkumotām vēnām neatkarīgi no tā, vai tās ir lielas vai mazas. Kad mērķa zona ir apstrādāta, iekārtas manipulu var viegli pārvietot uz nākamo segmentu.

Saistītas ziņas

news-img
01.02.2023.

Podologa pakalpojumi filiālē ''Valdlauči''

news-img
31.01.2023.

Filiālē ''Diagnostikas centrs'' darbu uzsāk sporta ārsts, ultrasonogrāfijas speciālists Ģirts Mandrovicks

news-img
25.01.2023.

Mūsdienīgais daudzprofilu medicīnas centrs ''Valdlauči'' par Ķekavas novada iedzīvotāju veselību rūpējas jau piecus gadus

news-img
30.01.2023.

Filiālē ''Baltijas Vēnu klīnika'' darbu uzsāk ārste rezidente dermatoveneroloģijā Viktorija Rogova

news-img
20.12.2022.

Pieejami valsts apmaksāti datortomogrāfijas izmeklējumi

news-img
27.12.2023.

Filiālē ''Diagnostikas centrs'' darbu uzsāk kardiologs Kārlis Griķis

news-img
13.12.2022.

Ukrainā nogādās ''Veselības centrs 4'' sarūpēto ātrās palīdzības mašīnu un humāno palīdzību

news-img
21.11.2022.

Jaunums! Fotodinamiskā terapija ar ''Celluma elite''

news-img
16.11.2022.

Pateicība par darbu bērnu neiroloģei dr. Sarmai Lindenbergai

news-img
19.10.2022.

Lāzers un injekcijas sievietes intīmajam komfortam

Visas ziņas