news-img

Publicēšanas datums: 28.04.2023.

Masāžas dziedinošais spēks!

Masāža ir viens no senākajiem ārstniecības veidiem, kas ar pieskāriena palīdzību vairo veselību un dzīvesprieku.

Masāža iedarbojas gan uz atsevišķām ķermeņa sistēmām, gan visu ķermeni kopumā, tāpēc tā ir noderīga gan veselības profilaksei, gan kā daļa no ārstniecības procesa. Masāžas laikā tiek uzlabota nervu sistēmas darbība, ādas apasiņošana un elpošana. Masāža ir lielisks risinājums nogurušu un pārslogotu muskuļu atslābināšanai, sāpju mazināšanai, limfatteces uzlabošanai un šūnu vielmaiņas veicināšanai.  Masāžas procedūras labvēlīgi ietekmē arī mugurkaula, locītavu un saišu sistēmu.

''''Veselības centrs 4'' filiālē ''Medicīnas centrs t/c ''Origo'''' piedāvājam visu veidu ārstnieciskās masāžas.

Klasiskā ārstnieciskā masāža

Klasiskā ārstnieciskā masāža ir ļoti sena metode. Veicot ārstniecisko masāžu, masieris ar dažādu paņēmienu (glāstīšanu, berzēšanu, mīcīšanu, vibrāciju ) palīdzību iedarbojas uz cilvēka organismu. Klasiskā masāža tiek nozīmēta dažādu slimību profilaksē un ārstēšanā. Masāžai atkarībā no paņēmienu veida piemīt: pretsāpju, spazmolītisks, pretiekaisuma, sedatīvs (nomierinošs), uzbudinošs u.c. efekts.

Klasiskā masāža mazina psihoemocionālo spriedzi, kas var būt par sāpju cēloni dažādās organisma sistēmās. Masāža labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, sirds asinsvadu sistēmu, saišu sistēmu, locītavām, limfātisko sistēmu un limfas plūsmu un muskuļiem.

Klientu ievērībai! Lai apmeklētu klasisko ārstniecisko masāžu, izmantojot apdrošināšanas polisi, pacientam nepieciešams ārsta nosūtījums (ja procedūra tiek veikta, neizmantojot apdrošināšanu, nosūtījums nav nepieciešams).

Masāža grūtniecēm

Visas grūtniecības laikā ir vēlams apmeklēt dažādas vieglas relaksējošas masāžas, it īpaši, ja sievietei ir mazkustīgs dzīvesveids, viņa lielāko dienas daļu pavada stāvus vai sēdus stāvoklī, kā arī vērojams pastiprināts nogurums un psiholoģisks sasprindzinājums.
Visvairāk grūtnieču masāža topošajai māmiņai noderēs pēdējā trimestrī, lai atslābinātu muskuļus un mazinātu spriedzi, taču to var sākt arī no grūtniecības 16. nedēļas.
Jebkura masāža uzlabos asinsriti un organisma stāvokli kopumā. Topošās māmiņas labsajūta kā pozitīvs lādiņš iedarbosies arī uz gaidāmo bērniņu.

Klientu ievērībai! Pirms masāžu kursa uzsākšanas, konsultējieties ar grūtniecību uzraugošo ginekologu.

''Medicīnas centrs t/c ''Origo'''' komandā strādā īpašs masieris – Mārtiņš Vizulis kopā ar suni pavadoni Romeo.

Masieris Mārtiņš Vizulis ir lielisks speciālists un pastāvīgas izaugsmes piemērs - neskatoties uz to, ka Mārtiņš ir neredzīgs, viņš nepārtraukti attīsta savas profesionālās spējas, apgūstot aizvien jaunus masāžu veidus. Pacienti atzīst, ka M. Vizuļa rokām piemīt teju brīnumains spēks – speciālista veiktās masāžas uzlabo veselību, darbaspējas un sniedz pozitīvas emocijas. Īpaši labi Mārtiņam padodas ārstnieciskā masāža.
Masiera profesija nav nejauša izvēle - M. Vizuļa mērķis ir palīdzēt cilvēkiem, un masāža ir viens no veidiem, kā to izdarīt. M. Vizulis atzīmē, ka redzes trūkums netraucē profesijai. Masiera pirksti ir īpaši jutīgi, un speciālists atzīst, ka intuitīvi jūt, kas jādara ar konkrēto muskuli un masāžas zonu.

Turklāt prasmīga speciālista reputācija nav vienīgais masiera sasniegums - Mārtiņš ir para karatē pasaules čempions un Latvijas Lepnums 2018.

Uzziniet vairāk un piesakieties:
''Veselības centrs 4'' Medicīnas centrs t/c ''Origo''
Satekles iela 2B, Rīga, 3. stāvs
Strādājam katru dienu: 10:00 – 20:00
Tālr.: 67847720
www.vc4.lv

Saistītas ziņas

news-img
22.05.2023.

Pieejami valsts apmaksāti rentgena izmeklējumi

news-img
22.05.2023.

Maijs – melanomas piesardzības mēnesis: pārbaudi dzimumzīmes!

news-img
17.05.2023.

Mamogrāfija: neaizstājams krūšu izmeklējums

news-img
15.05.2023.

Pasargā sevi no ādas vēža!

news-img
24.04.2023.

Skolēna atbrīvojums no eksāmena – nepieciešamība un izvairīšanās

news-img
21.04.2023.

Magnētiskā rezonanse Saldū – vērtīgais izmeklējums vēl pieejamāks

news-img
11.04.2023.

T/C ''Origo'' atklāta ''Veselības centrs 4'' filiāle

news-img
13.04.2023.

Unikālas iespējas grūtnieču ultrasonogrāfijā

news-img
03.04.2023.

Kompleksa svara samazināšanas programma ''Anti-Aging Institute''

news-img
20.03.2023.

Valsts apmaksāti rentgena izmeklējumi filiālē ''Valdlauči''

Visas ziņas