news-img

Publicēšanas datums: 13.06.2022.

''Veselības centrs 4'' Mārupē: ārsts māju tuvumā

Mārupes un apkārtnes iedzīvotājiem pieejamas kvalificētu ārstu konsultācijas, nedodoties uz Rīgas centru. Izmantojiet iespēju un apmeklējiet ģimenes ārstu, flebologu, proktologu, ginekologu un citus speciālistus māju vai darbavietas tuvumā ''Veselības centra 4'' filiālē ''Mārupe''!

Lai arī vasarā jūtam enerģijas pieplūdumu, veselības problēmas gadalaikus nešķiro. Turklāt gada aktīvākajos mēnešos tās mēdz izpausties akūtāk un straujāk. Šādos gadījumos ir labi, ja nepieciešamais speciālists atrodas tuvumā, ļaujot nekavējoties saņemt nepaciešamo palīdzību un ietaupot vasarā tik vērtīgo laiku.

Mārupē - pilsētas un dabas krustcelēs – ''Veselības centra 4'' filiālē ''Mārupe'' (''Mārupes doktorāta'' telpās) par Jums parūpēsies vairāku nozaru speciālisti

  • Veselības aprūpes pamatā ir ģimenes ārsts. Mārupē pacientus pieņem ģimenes ārste Jūlija Balandina. Daktere uzklausīs pacientu sūdzības, noteiks un uzraudzīs nepieciešamo ārstēšanas procesu, nepieciešamības gadījumā izrakstīs slimības lapu, receptes, nosūtījumus pie citiem speciālistiem un papildizmeklējumiem.

Ārstes profesionalitāte, sapratne un iejūtība ir palīdzējusi laikus atpazīt pacientu slimības un veiksmīgi tās izārstēt, apvienojot konvenciālās un ajūrvēdas medicīnas metodes. Praksē ārste pielieto arī zināšanas psihoterapijas un psihosomatiskās medicīnas jomā.

Ievērībai!

Ja veselības problēmas ir saasinājušās brīvdienās, ārste pieņem pirmdienas rītos no 09:00-12:00!

  • Atvaļinājumu sezonā atcerieties par ikgadējām ginekoloģiskajām pārbaudēm un nekautrējieties no ārsta apmeklējuma akūtu problēmu gadījumā. Ginekoloģe, dzemdību speciāliste Gunta Dāle pacientes pieņem no 12 gadu vecuma, sniedz konsultācijas, veic ginekoloģisko slimību profilaksi, diagnostiku un ārstēšanu. Patīkama ziņa tiem, kas plāno ģimenes pieaugumu – dr. G.Dāle nodrošina arī grūtnieču aprūpi.


Vasaras karstums mēdz saasināt vēnu problēmas, tāpēc Mārupes iedzīvotajiem un viesiem pieejamas izcilu flebologu un proktologu konsultācijas:

  • Ar delikātajām proktoloģiska rakstura problēmām aicinām vērsties piemed., asoc. prof., Baltijas Vēnu klīnikas Proktoloģijas dienesta vadītāja Andra Gardovska, Dr.habil.med. RSU profesora Jāņa Gardovska un dr. Ineses Fišeres.
  • Ķirurģe, fleboloģe Anastasija Vaļuka palīdzēs atrisināt kāju vēnu problēmas, sākot no diskomforta simptomiem līdz nopietnai vēnu varikozei. Ja kājas pastāvīgi šķiet smagas, pietūkst, nogurst, redzams vēnu zīmējums, jums nepieciešama vēnu stāvokļa pārbaude pie flebologa.


''Veselības centra 4'' filiālē ''Mārupe''
pacientus pieņem arī dermatologs, endokrinologs, pneimonologs, tiek veikti dažādi izmeklējumi un procedūras.

Jūsu veselībai un komfortam jākļūst par jūsu prioritāti!

Uzziniet vairāk un piesakieties:
''Veselības centra 4'' filiāle ''Mārupe''
Tālr.: 20004039
Adrese: Pededzes iela 10, Mārupe

Saistītas ziņas

news-img
20.06.2022.

Oligo Check tests - rekordātra mikroelementu diagnostika

news-img
20.06.2022.

Anti-eidžings nav tikai skaistumkopšana

news-img
01.06.2022.

Jaunums! Mezoterapija ar Nithya S-line

news-img
25.05.2022.

Filiālē ''Anti-Aging Institute'' darbu uzsāk speciāliste no Ukrainas - klientu menedžere Daria Morozova

news-img
19.05.2022.

''Juglas klīnikā'' darbu uzsāk urologs Georgijs Kirakozovs

news-img
19.05.2022.

Vēl saudzīgākas pēdu kauliņu operācijas ''Baltijas Vēnu klīnikā''

news-img
10.05.2022.

Pirmais Baltijā - SmartPico lāzers tikai pie mums - ''Dermatoloģijas klīnikā''

news-img
23.05.2022.

Sniedzam palīdzību Ukrainai kopā ar labdarības fondu SirdsFonds.lv

news-img
19.05.2022.

Dūņu aplikācijas palīdz mazināt garā Covid-19 sekas

news-img
10.05.2022.

Virtuālais asistents ''Veselības centram 4''

Visas ziņas