Skatīt galeriju

Publicēšanas datums: 19.07.2019.

''Veselības centrs 4'' Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam – jauna, ultramoderni aprīkota automašīna

''Veselības centrs 4'' Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta vajadzībām iegādāta un aprīkota jauna, jaudīga ātrās palīdzības automašīna, kas dod iespēju neatliekamo palīdzību dažādos publiskos pasākumos un sporta sacensībās sniegt vēl ātrāk, drošāk, kvalitatīvāk un ērtāk.

Jaunā automašīna ir pārbūvēta, pielāgojot neatliekamās palīdzības sniegšanas vajadzībām, un šo pārbūvi veicis  Eiropas auto pārbūves līdera ''Gruau'' oficiālais pārstāvis Latvijā ''Karlo Conversion'' uz ''Citroën Jumper'' bāzes.

Jaunā automašīna ir ar pilnu daudzfunkcionālu mūsdienīgu aprīkojumu, kas paredzēts cilvēku dzīvību glābšanai. Jaunais aprīkojums īpašs arī ar to, ka tas ir daudz ērtāk pielietojams personālam – ir elektroniski un automātiski regulējamas speciālas transportēšanas nestuves, kas automašīnā izvietotas tā, lai personāls pacientam varētu piekļūt no visām pusēm, kas iespējams arī tādēļ, ka visa aparatūra izvietota lai būtu maksimāli daudz brīvas vietas jaunā auto salonā. Tas ir ieguvums gan pacientiem, gan arī personālam.

Informācijai:

SIA ''Veselības centrs 4'' kopš 2015. gada, kad tika izveidots  ''VC4'' Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienests, nodrošina medicīnisko palīdzību visu veidu publiskajos pasākumos - sporta sacensībās, festivālos, pilsētas svētkos, koncertos u.c. ''Veselības centrs 4'' NMP dienests veidots Veselības inspekcijas un citu valsts resoru paaugstinātas stingrības režīmā, tādēļ dienesta darbība un tehniskais aprīkojums ir nevainojams.

Lai uzzinātu vairāk: e-pasts: nmp@vc4.lv; tālr.: +371 29461389.

Saistītas ziņas

news-img
30.10.2019.

JAUNUMS LATVIJĀ! Mērķtiecīga terapija multidisciplinārā komandā bērnu attīstībai: audiologopēds un fizioterapeits

news-img
05.09.2019.

Jaunums! Sejas ādas diagnostika ar VISIA®

news-img
26.08.2019.

Endovenozās ķirurģijas līderi tiekas starptautiskā forumā Rīgā

news-img
14.08.2019.

JAUNUMS! Ķermeņa masas un struktūras analīze

news-img
08.05.2019.

''Veselības centrs 4'' dalās ar pieredzi pasaulē: sadarbības memorands ar Uzbekistānu!

news-img
07.08.2018.

Latvijas uzņēmums ''CastPrint'' uzsācis 3D printētu ģipšu un ortožu ražošanu

Visas ziņas