Skatīt galeriju

Publicēšanas datums: 23.05.2022.

Sniedzam palīdzību Ukrainai kopā ar labdarības fondu SirdsFonds.lv

Miljoniem ukraiņu ģimeņu ir nepieciešams tīrs ūdens, pārtika, medicīniskā un neatliekamā palīdzība. Ukrainas armija ir saskārusies ar munīcijas, degvielas, medicīnas preču un dažāda medicīnas aprīkojuma nepietiekamību.  Ingunas Rožkalnes-Žubures Sirds Fonds (Reģ. Nr.: 40008221407) uzskata, ka ir ārkārtīgi svarīgi darīt visu iespējamo, lai palīdzētu Ukrainas tautai. Kopā mēs spēsim sakaut režīmu, kas apdraud Ukrainu, mūs un visu pasauli.

Ingunas Rožkalnes-Žubures Sirds Fonds, Reģ. Nr.: 40008221407 uzskata, ka Krievijas militārā agresija pret Ukrainas suverenitāti, tās tautu un demokrātiju ir pilnīgi nepieņemama. Eiropeiskās vērtības un mūsdienīga pieeja problēmu risināšanā tika ignorētas par labu personiskajām interesēm, tādēļ  sadarbojas ar lielākajiem Ukrainas labdarības fondiem, kas dod aktuālus dažāda sarežģītības līmeņa projektus. Fondu atbalsta gan Latvijas valsts organizācijas, gan lieli privāti uzņēmumi, to vidū arī ''Veselības centrs 4'', gan arī cilvēki Latvijā, kuriem nav vienaldzīga esošā situācija.

Fonds patiesi tic, ka kopīgas, koordinētas darbības ļaus mums saglabāt  Eiropas vērtības un virzīties uz priekšu gaišai nākotnei.

Pašlaik  ir trīs aktuāli projekti:
 - Medikamentu nosūtīšana uz Ukrainu (10 000 €);
 - Palīdzība pamestajiem dzīvniekiem (3 000 €);
 - Mikroautobuss kravu un cilvēku pārvadāšanai (7 000 €).

Vairāk informācijas mājaslapā – www.SirdsFonds.lv

Būsim pateicīgi par Jūsu atbalstu!

Informācijai
Dr. Ingunas Rozkalnes-Žubures labdarības fonds tika izveidots 2014. gadā. Viens no galvenajiem fonda mērķiem bija dalīties ar vietējiem iedzīvotājiem vairāk nekā 30 gadu pieredzē kardioloģijā un fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā, jo ar pareizu pieeju var izvairīties no daudziem veselības sarežģījumiem vēl pirms to rašanās. Sadarbībā ar Latvijas Ārstu biedrību ir izdots informatīvs ceļvedis ''Ieklausies savā sirdspukstā''. Tajā apkopoti kardioloģiskās rehabilitācijas ārstu ieteikumi sirds slimniekiem, kas jāievēro pēc sirdslēkmes, lai dzīvotu ilgi un pilnvērtīgi. Rokasgrāmata ir izdota 7000 eksemplāru tirāžā un ir bez maksas pieejama tiešsaistē. Kopš 2014. gada fonds aktīvi darbojas arī visā Latvijā, sniedzot finansiālu atbalstu pensionāriem, maznodrošinātām, trūcīgām ģimenēm un mazaizsargātām iedzīvotāju grupām medikamentu, higiēnas preču un uztura iegādei. Fonds rīko kampaņu par bezmaksas kardiologa konsultācijām pensionāriem Latvijas pilsētās un rajonos. Tiek organizēti semināri, kursi, lekcijas un citi pasākumi, kuru mērķis ir veselības veicināšana un slimību profilakse. Tiek izstrādāti un popularizēti sabiedrības veselības veicināšanas un veselīga dzīvesveida politikas principi. Sadarbībā ar Latvijas Veselības tūrisma klasteri fonds piedalās medicīnas tūrisma attīstībā Latvijā.

Saistītas ziņas

news-img
05.08.2022.

''Vizuālā diagnostika'' atver filiāli Gulbenē - ''Medicīnas centrs''

news-img
01.08.2022.

Ieplānojiet ginekologa apmeklējumu vismaz reizi gadā!

news-img
21.07.2022.

Filiālē ''Juglas klīnika'' pacientus pieņem urologs Georgijs Kirakozovs

news-img
19.07.2022.

Skābekļa koncentratoru noma filiālē ''Diagnostikas centrs''

news-img
18.07.2022.

ReOxy elpošanas terapija – plaušām, sirdij, spēkam un veselīgam svaram

news-img
13.07.2022.

Procedūras ar KOKO Dermaviduals® dermatoloģisko kosmētiku

news-img
12.07.2022.

Estētiskās medicīnas klīnikas ''4. Dimensija'' svinīgā atklāšana pulcē viesus

news-img
07.07.2022.

Ehoterapija ar Sonovein tehnoloģiju - unikāla vēnu operācija

news-img
01.07.2022.

Estētiskās injekcijas: kas par tām jāzina?

news-img
13.07.2022.

Izmantojiet iespēju! Urologa konsultācijas filiālē ''Juglas klīnika''

Visas ziņas