Angioķirurgs jeb asinsvadu ķirurgs

Pieteikties

Apraksts

Angioķirurgs jeb asinsvadu ķirurgs ir ārsts, kas pārzina artēriju un vēnu slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi, spēj ārstēt pacientus gan ar konservatīvām (medikamenti, dzīvesveids u. c.), gan ķirurģiskām metodēm.

Asinsvadu ķirurgs ievāc anamnēzi un parasti izmeklē pacientu, veicot duplekssonogrāfiju. Vizītes laikā informējiet ārstu par visām savām veselības problēmām un detalizēti aprakstiet simptomus, ieskaitot arī tos, kas, jūsuprāt, nav saistīti ar asinsvadu ķirurga apmeklējumu.

Lai ārsta konsultācija būtu lietderīgāka, apdomājiet jautājumus, kurus vēlaties uzdot savam ārstam. Piemēram: kas izraisīja manus simptomus? Kādi izmeklējumi un ārstēšana man nepieciešama? Kas dzīves ritmā un sadzīvē man jāmaina? Uz papīra lapiņas uzrakstiet visus medikamentus, kurus pašlaik lietojat. Ja esat agrāk ārstējies, paņemiet līdzi iepriekš veikto izmeklējumu rezultātus vai izrakstus no ārstniecības iestādēm.

Ja tas būs vajadzīgs, angioķirurgs nosūtīs uz papildizmeklējumiem vai pie citiem speciālistiem. Kad noskaidrota diagnoze, ķirurgs iesaka iespējamās ārstēšanas metodes un kopā ar pacientu izvēlas tālāko terapijas taktiku, nepieciešamības gadījumā plānojot operāciju vai mazinvazīvu manipulāciju. Ja tiek rekomendēta konservatīvā terapija, ārsts nosaka turpmāko apmeklējumu biežumu.

Pieejami gan apdrošināšanas kompāniju apmaksāti, gan maksas pakalpojumi.

Pieteikties