Aizvērt
 

VC4 reģistratūru dienests

Klientu ērtībām > VC4 reģistratūru dienests

Reģistratūru dienests organizē Veselības centrs 4 (VC4)

pacientu pierakstīšanās procesu pie speciālistiem un uz izmeklējumiem kā VC4, tā arī visās tā filiālēs.

 

VC4 ēkā Kr. Barona ielā 117 pacientu ērtībai ir 7 reģistratūras, kas atrodas dažādos VC4 blokos un savstarpēji sadala VC4 pakalpojumu klāstu. Dalīto reģistratūru princips efektīvi regulē iestādes pacientu plūsmu. Atsevišķās reģistratūras sniedz pacientam iespēju operatīvi uzzināt interesējošo informāciju par nepieciešamo pakalpojumu un pieraksta iespējām, negaidot rindā pie Centrālās reģistratūras.

Tāpat reģistratūru dienests veic pierakstus pie speciālistiem un uz izmeklējumiem citās VC4 filiālēs vai palīdz, sniedzot kontaktinformāciju par speciālistu pieejamību un to pieņemšanas laikiem.

 

 

Veselības centrs 4 (VC4) centrālās reģistratūras tālrunis 67847100

Sīkāka informācija par VC4 filiālēm lasīt šeit> 

Kontaktinformācija filiālēs lasīt šeit>

Lai pierakstītos pie VC4 speciālista vai uz izmeklējumu telefoniski vai klātienē, pacientam reģistratūrai ir jāsniedz sekojoša informācija:
 1. vārds uzvārds,
 2. personas kods,
 3. tālrunis,
 4. jāinformē par sev vēlamo VC4 apmeklējuma veidu:
  • vēlmi saņemt Nacionālā veselības dienesta apmaksātos pakalpojumus ar ģimenes ārsta/speciālista nosūtījumu;
  • vēlmi izmantot VC4 maksas pakalpojumus, ko nesedz Nacionālais veselības dienests,
 5. informācija par apdrošināšanas polisi un tās veidu, ja tāda ir,
VC4 reģistratūru dienests aicina izmantot iespēju elektroniski atteikties no iepriekšēja pieraksta pie VC4 speciālista, ja subjektīvu vai objektīvu iemeslu dēļ nevarēsiet ierasties. Atteikuma e-pasts jāsūta uz reģistratūras adresi registratura@vc4.lv Rakstot atteikumu, jānorāda:
 • vēlme anulēt pierakstu;
 • jānosauc pie kura ārsta, kad un cikos bijāt pierakstījies;
 • jāmin Jūsu vārds, uzvārds un kontakttālrunis.
Uzmanību! VC4 reģistratūras elektroniskais pasts tiek izskatīts katru darba dienu no plkst. 9:00 - 15:00. Minētā darba laikā saņemtā informācija tiek nekavējoties ievadīta reģistrācijas sistēmā. Ja Jūsu e-pasts tiks saņemts pēc plkst. 15:00, atteikums tiks ievadīts reģistrācijas sistēmā nākošās dienas rītā. Lūdzam Jūs cienīt VC4 speciālistu laiku un paziņot par savas vizītes anulēšanu savlaicīgi, lai sniegtu iespēju citiem pacientiem pierakstīties.
 
 • VC4 reģistratūru dienests nodrošina sekojošus pakalpojumus Lasīt vairāk >

 • Mīļie pacienti! Vēršam Jūsu uzmanību uz populārākajām pacientu kļūdām reģistrējoties pie VC4 speciālistiem vai uz izmeklējumu Lasīt vairāk >