Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
Paciente Evita Trepša: “Pirmo reizi pēc operācijas uzkrāsot acis bija īsta bauda!”
(01.11.2017)

 

Paciente Evita Trepša stāsta, ka noslīdējuši acu plakstiņi, ir pārmantota problēma, ar kuru sieviete sadzīvojusi jau kopš pusaudzes gadiem. Pirms operācijas Evita ikdienā bieži staigājusi saulesbrillēs vai ar noliektu galvu, bet ikreiz, kad sieviete gājusi pie grimētājas pirms tam brīdinājusi, lai speciāliste nepārdzīvo, ka acis nav iespējams uzkrāsot - lielos “maisiņus” patiesi nav varējusi noslēpt neviena tonālā krēma kārta.

 

 

 

Pacientei Evitai Trepšai augšējo un apakšējo plakstiņu operāciju veica plastikas ķirurģe dr. Laura Liepiņa, kura norāda, ka šoreiz, ar operācijas palīdzību, bija būtiski uzlabot arī pacientes psihoemocionālo stāvokli un celt pašapziņu.

 

Evita atzīst, ka tas noteikti ir izdevies, jo sieviete beidzot var piepildīt savu sapni - uzkrāsot skaistu vakara grimu, nekautrēties par savu izskatu un neizvairīties no nejauša garāmgājēja acu skatiena. Operācijas rezultātu ļoti pozitīvi novēro arī draugi un ģimene, bet īpaši liels gandarījums ir situācijās, kad Evita, esot kopā ar savu pieaugušo meitu, tiek noturētas par draudzenēm. Lai pēc operācijas veiksmīgi norisinātos dzīšanas process, Evita ļoti rūpīgi, ievērojusi visus ārsta norādījumus, nelietojusi kosmētiku, visu vasaru nēsājusi saulesbrilles, lai neiesauļotos rētaudi, kā arī apmeklējusi limfodrenāžu, kas palīdz no ķermeņa izvadīt lieko ūdeni, tādējādi mazinot tūsku.

 

Evita visām sievietēm, kuras nomoka noslīdējušu plakstiņu problēma, iesaka mazāk lasīt anonīmus stāstus internetā, tā vietā labāk uzticoties profesionālam ārstam veikt operāciju, iegūt pārliecību par sevi un saņemt daudz komplimentus no apkārtējiem cilvēkiem!

 

Noskaties interviju: