Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Raksti par medicīnu

Sākumlapa > Jaunumi > Raksti par medicīnu
Kāju vēnu veselība - kvalitatīvas ikdienas pamatā
(08.01.2019)

Kāju veselība un skaistums ir problēma par kuru sievietes mēdz aizdomāties tikai tad, kad ir sajūtam diskomforts vai kāda redzama estētiska nepilnība. Iespējams tam par iemeslu ir arī nevēlēšanās doties pie daktera, lai atklātu savas problēmas un meklētu tām risinājumu. Vienīgā asinsvadu ķirurģe-sieviete Latvijā, Dr. med. Patrīcija Ivanova, kas pacientus pieņem Veselības centrs 4 filiālē Dermatoloģijas klīnika un Baltijas Vēnu klīnika, atklāj, ka mūsdienās mazinvazīvās un modernās vēnu ārstēšanas metodes dod iespēju risināt problēmas nesāpīgi, krietni ātrāk un bez ilga atveseļošanās posma pēc veiktās ārstēšanas.

Diskomforts, estētikas problēmas, varikozitāte, vēnu mazspēja ir tikai daži no saslimšanas veidiem, ko daktere min kā iespējamos, ar ko var saskarties sievietes grūtniecības laikā un arī pēc vai pirms grūtniecības.  

  • Vēnu saslimšanas ļoti biezi piemeklē grūtnieces, nospiež iegurņa vēnas, līdz ar to kājās rodas venozā stāze.
  • Hormonālās izmaiņas – grūtniecības laikā tiek izmainītas vēnu sieniņas, nav vairs tik stingras, tā rezultātā veidojas vēnu venozās asinis, kas tik labi neatplūst uz sirdi.
  • Ļoti būtisks faktors ir iedzimtība – ja vēnu problēmas ir novērotas arī ģimenes sievietēm – mammai, vecmammai, tad grūtniecības laiks vēnu saslimšanas var pastiprināt.

 

Pilnu rakstu “Kāju vēnu veselība - kvalitatīvas ikdienas pamatā”  lasi >>>