Skatīt galeriju

Publicēšanas datums: 13.12.2022.

Foto: seržants Ēriks Kukutis

Ukrainā nogādās ''Veselības centrs 4'' sarūpēto ātrās palīdzības mašīnu un humāno palīdzību

2022. gada 13. decembrī uz karadarbības skarto Ukrainas Bahmutas apgabalu tika sūtīšanai nodota ''Veselības centrs 4'' sarūpētā neatliekamās medicīniskās palīdzības mašīna un humānā palīdzība.

''''Veselības centrs 4'' sadarbībā ar Aizsardzības ministriju un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem sniedz palīdzību Ukrainas aizstāvjiem, nosūtot jau otro neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu ar attiecīgu aprīkojumu, dažādām medicīnas precēm, pārsienamajiem materiāliem, silto apģērbu, pārtiku ar ilgu derīguma termiņu. Tas ir humāns atbalsts medicīnas vienībām, kas sniedz palīdzību karadarbības zonā cietušajiem, kā arī ievainotajiem civiliedzīvotājiem. Jāatzīmē, ka dažādas Ukrainas karavīriem un civiliedzīvotājiem nepieciešamas preces – termoveļu, cimdus, ārējos akumulatorus (power bank), lukturus, sveces, pārtikas produktus ir personīgi ziedojuši arī ''Veselības centrs 4'' darbinieki'',  uzsvēra ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.  

Palīdzības nodošanu sūtīšanai no ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Diagnostikas centrs'' apmeklēja Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāre Baiba Bļodniece un Aizsardzības ministrijas vecākais eksperts starptautiskās militāri reliģiskās sadarbības jautājumos Elmārs Pļaviņš.

''Šobrīd palīdzība visvairāk nepieciešama Bahmutas apgabalā karojošajiem – tieši šeit nonāks ātrās palīdzības auto, kas ļaus daudz ātrāk sniegt palīdzību un glābt daudzu Ukrainas neatkarības cīnītāju dzīvības!'' uzsvēra Baiba Bļodniece. 

''Jau tuvākajā laikā šo ātrās palīdzības mašīnu un tajā esošo humānās palīdzības sūtījumu saņems Ukrainas bruņoto spēku brigāde, kurai līdz šim nācās ievainotos nest uz rokām, lai nogādātu slimnīcā. Vēlos pateikties ārstniecības iestādei ''Veselības centrs 4'' un tā darbiniekiem par sirds siltumu un rūpēm par Ukrainas karavīriem, kuri pašlaik cīnās arī par mūsu brīvību,'' pauda  Aizsardzības ministrijas vecākais eksperts starptautiskās militāri reliģiskās sadarbības jautājumos Elmārs Pļaviņš.

''Veselības centrs 4'' Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas un Vakcinācijas dienesta vadītāja Džeina Mežale piedalījās gan palīdzības sūtīšanas organizēšanā, gan sūtāmo materiālu komplektēšanā.

Saistītas ziņas

news-img
31.05.2023.

Laikam ir nozīme: pārbaudi krūšu veselību!

news-img
22.05.2023.

Pieejami valsts apmaksāti rentgena izmeklējumi

news-img
22.05.2023.

Maijs – melanomas piesardzības mēnesis: pārbaudi dzimumzīmes!

news-img
17.05.2023.

Mamogrāfija: neaizstājams krūšu izmeklējums

news-img
15.05.2023.

Pasargā sevi no ādas vēža!

news-img
28.04.2023.

Masāžas dziedinošais spēks!

news-img
24.04.2023.

Skolēna atbrīvojums no eksāmena – nepieciešamība un izvairīšanās

news-img
21.04.2023.

Magnētiskā rezonanse Saldū – vērtīgais izmeklējums vēl pieejamāks

news-img
11.04.2023.

T/C ''Origo'' atklāta ''Veselības centrs 4'' filiāle

news-img
13.04.2023.

Unikālas iespējas grūtnieču ultrasonogrāfijā

Visas ziņas