Skatīt galeriju

Publicēšanas datums: 13.12.2022.

Foto: seržants Ēriks Kukutis

Ukrainā nogādās ''Veselības centrs 4'' sarūpēto ātrās palīdzības mašīnu un humāno palīdzību

2022. gada 13. decembrī uz karadarbības skarto Ukrainas Bahmutas apgabalu tika sūtīšanai nodota ''Veselības centrs 4'' sarūpētā neatliekamās medicīniskās palīdzības mašīna un humānā palīdzība.

''''Veselības centrs 4'' sadarbībā ar Aizsardzības ministriju un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem sniedz palīdzību Ukrainas aizstāvjiem, nosūtot jau otro neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu ar attiecīgu aprīkojumu, dažādām medicīnas precēm, pārsienamajiem materiāliem, silto apģērbu, pārtiku ar ilgu derīguma termiņu. Tas ir humāns atbalsts medicīnas vienībām, kas sniedz palīdzību karadarbības zonā cietušajiem, kā arī ievainotajiem civiliedzīvotājiem. Jāatzīmē, ka dažādas Ukrainas karavīriem un civiliedzīvotājiem nepieciešamas preces – termoveļu, cimdus, ārējos akumulatorus (power bank), lukturus, sveces, pārtikas produktus ir personīgi ziedojuši arī ''Veselības centrs 4'' darbinieki'',  uzsvēra ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.  

Palīdzības nodošanu sūtīšanai no ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Diagnostikas centrs'' apmeklēja Aizsardzības ministrijas parlamentārā sekretāre Baiba Bļodniece un Aizsardzības ministrijas vecākais eksperts starptautiskās militāri reliģiskās sadarbības jautājumos Elmārs Pļaviņš.

''Šobrīd palīdzība visvairāk nepieciešama Bahmutas apgabalā karojošajiem – tieši šeit nonāks ātrās palīdzības auto, kas ļaus daudz ātrāk sniegt palīdzību un glābt daudzu Ukrainas neatkarības cīnītāju dzīvības!'' uzsvēra Baiba Bļodniece. 

''Jau tuvākajā laikā šo ātrās palīdzības mašīnu un tajā esošo humānās palīdzības sūtījumu saņems Ukrainas bruņoto spēku brigāde, kurai līdz šim nācās ievainotos nest uz rokām, lai nogādātu slimnīcā. Vēlos pateikties ārstniecības iestādei ''Veselības centrs 4'' un tā darbiniekiem par sirds siltumu un rūpēm par Ukrainas karavīriem, kuri pašlaik cīnās arī par mūsu brīvību,'' pauda  Aizsardzības ministrijas vecākais eksperts starptautiskās militāri reliģiskās sadarbības jautājumos Elmārs Pļaviņš.

''Veselības centrs 4'' Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas un Vakcinācijas dienesta vadītāja Džeina Mežale piedalījās gan palīdzības sūtīšanas organizēšanā, gan sūtāmo materiālu komplektēšanā.

Saistītas ziņas

news-img
20.02.2024.

Vērtīgs ieguvums ''Jelgavas pilsētas slimnīcai'' - jauna magnētiskās rezonanses iekārta ar unikāliem mākslīgā intelekta risinājumiem!

news-img
09.02.2024.

Ārstē sāpes ar aukstumu: krioablācija

news-img
07.02.2024.

Biorevitalizācija: jauns pakalpojums filiālē ''Mārupe''

news-img
06.02.2024.

Mākslas terapija palīdz labāk justies šajā pasaulē

news-img
02.02.2024.

Triecienviļņu terapija sāpju ārstēšanai

news-img
23.01.2024.

Pacientu ievērībai! Pieejamas valsts apmaksātas neirologa konsultācijas

news-img
17.01.2024.

Fiziskās aktivitātes ir veselīga dzīvesveida svarīgākais posms! Nāc un sāc vingrot!

news-img
16.01.2024.

''Lutronic'' LaseMD Ultra™ - šobrīd vismodernākais tūlija lāzers pasaulē jau pieejams ''Veselības centrs 4'' klientiem

news-img
10.01.2024.

Dr. Matīss Mežals gūst pieredzi prestižā klīnikā Taivānā

news-img
05.01.2024.

Pieejami valsts apmaksāti ultrasonogrāfijas izmeklējumi bērniem

Visas ziņas