news-img

Publicēšanas datums: 14.11.2023.

''Veselības centrs 4'' iegulda 1, 7 miljonus eiro jaunas klīnikas izveidē

''Veselības centrs 4'', paplašinot filiāli ''Dermatoloģijas klīnika'', atklāj jaunu, ultra moderni aprīkotu klīniku Skanstes ielā 50, Rīgā. Klīnikas izveidei - telpu izbūvei, izsmalcinātam lietišķajam dizainam un mūsdienīgai funkcionalitātei, kā arī operāciju zāļu un medicīnas kabinetu aprīkošanai ar pasaulē vadošo ražotāju jaunākajām, premium klases medicīnas tehnoloģijām, iekārtām un materiāliem ''Veselības centrs 4'' ir investējis līdzekļus 1, 7 miljonu eiro apmērā.

Jaunā klīnika ir kā dāvana speciālistiem un klientiem ''Veselības centrs 4'' 30 gadu jubilejā, kas atzīmējama 2024. gada pavasarī.

Tā būs vieta, kur klīnikas medicīnas profesionāļiem realizēt un attīstīt savas profesionālās prasmes.

Jaunajā klīnikā, kas atrodas ēkas 2. stāvā, izbūvētas divas operāciju zāles apjomīgām un sarežģītām plastiskās ķirurģijas operācijām, atsevišķa zāle nelielām ķirurģiskajām manipulācijām, kā arī kabinetu un procedūru telpu grupa konsultācijām un endoskopisko izmeklējumu veikšanai.

Šeit ir īpaši padomāts par speciālistu un pacientu ērtībām, klīnikas aprīkojumā iekļaujot, piemēram, modernu personāla izsaukšanas un iekšējās komunikācijas sistēmu pacientiem, vislabākās funkcionālās gultas palātās, inovatīvus apgaismojuma un logu žalūziju risinājumus, mūzikas apskaņošanu, ērtas bezvadu viedierīču uzlādes vietas, kā arī citus labākajiem mūsdienu standartiem atbilstošus jauninājumus.

Pacientu palāta Dermatoloģijas klīnikāFoto: Matīss Markovskis

''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds stāsta: ''Ar esošajām operāciju un endoskopisko izmeklējumu iespējām, kādas līdz šim piedāvājām, nepietiek. Pieprasījums ir tik liels, ka mēs dubultojam jaudu. Šajā reizē īpaši jāatzīmē medicīniskie risinājumi, piemēram, operāciju zālēs izmantots ļoti specifisks, īpaši izturīgs un dārgs sienu materiāls, kas ir atbilstoši augstajām operācijas zāļu prasībām kopjams un dezinficējams, kā arī Francijā ražota klimata kontroles sistēma, kas nodrošina visoptimālāko gaisa apmaiņu operāciju zālē. Klīnika ir aprīkota ar rezerves strāvas avotu, lai elektrības atslēgumu gadījumos netiktu pārtraukts klīnikas darbs un operācijas. Domājot par drošību, gan jaunajā klīnikā, gan ''Dermatoloģijas klīnikā'' ēkas 3. stāvā, kur tā darbojas jau 15 gadus, ir no jauna izveidota visiem standartiem atbilstoša medicīnisko gāzu sistēma. Ir pat rasts risinājums, kā operāciju zālē iebūvēt hermētisku logu, tā speciālistu darbu padarot komfortablāku – viņiem tagad nav katra darba diena jāpavada slēgtā telpā bez dabīgās dienas gaismas, bet pacientiem – radot patīkamāku atmosfēru. Esam iegādājušies izcilu medicīnas tehnoloģiju ražotāja ''Dräger'' (Vācija)  operāciju zāļu aprīkojumu, bet endoskopijas izmeklējumiem - ''OLYMPUS'' (Japāna)  aprīkojumu.''

Jaunās ''Veselības centrs 4'' klīnikas projekta autors ir Andrejs Staris – arhitekts ar specializāciju un lielu pieredzi medicīnas iestāžu projektēšanā.  ''Tā kā klīnika tika veidota esošā biroju ēkā, kur ir ļoti blīvs iekšējo komunikāciju tīkls, un bija jāveic liela pārbūve, projekts nebija vienkārši īstenojams – tas bija izaicinājums gan celtniekiem, jo bieži darbi bija jāveic ārpus darba laika, gan apkārtējo biroju darbiniekiem, kuriem bija jārēķinās ar trokšņiem un neērtībām. Par to tagad atvainojamies'', saka Māris Rēvalds.

Interjera dizainu radījusi viena no Latvijā pieprasītākajām interjera arhitektēm, Latvijas Dizaineru biedrības prezidente, Latvijas Dizaineru savienības valdes priekšsēdētāja Kristiana Kazarjana. Ne tikai estētika, bet arī augsta funkcionalitāte un personalizēta pieeja padara viņas īstenotos projektus īpašus.

 Veselības centrs 4 atklāj jaunu klīniku Skanstes ielā 50Foto: Matīss Markovskis

Klīnikas interjera veidošanā dizainere maksimāli izmantojusi vietējos materiālus, Latvijā izgatavotas mēbeles, iekštelpu dizaina elementus, radot īpašu, medicīnas iestādei neraksturīgu, patīkamu atmosfēru, kur pacientiem justies gaidītiem un aprūpētiem. Klīnikā ir domāts arī par diskrētumu un konfidencialitāti - klienti var izmantot otru, nemanāmu ieejas mezglu.


Video: ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds iepazīstina ar filiāles ''Dermatoloģijas klīnika'' jaunās klīnikas sniegtajām iespējām


''Veselības centrs 4'' filiāle ''Dermatoloģijas klīnika'' šobrīd ir lielākais un modernākais šāda veida centrs Latvijā. Klīnikā pieejama mūsdienīga visu veidu akūtu un hronisku ādas slimību ārstēšana, estētiskās medicīnas un plastiskās ķirurģijas iespējas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augsti kvalificētu speciālistu darbu. ''Dermatoloģijas klīnika'' paplašināšana, apgūstot ēkas 2. stāvu, sniegs pacientiem jaunas iespējas komfortablā vidē saņemt visaugstākā līmeņa pakalpojumus.

Uzziniet vairāk un piesakieties!

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Dermatoloģijas klīnika''
Adrese: Skanstes iela 50, 2. stāvs, Rīga
Tālr.: 67847710
E-pasts: [email protected] 

Saistītas ziņas

news-img
07.06.2024.

JAUNUMS! Otolaringologa (LOR) pakalpojumi tagad pieejami arī filiālē ''Valdlauči''

news-img
31.05.2024.

Konference ''Bērnu un jauniešu psihoemocionālā veselība''

news-img
28.05.2024.

SIA ''Vizuālā diagnostika'' Jūrmalā atklāj ''Magnētiskās rezonanses centru''

news-img
24.05.2024.

''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds pasniedz Rūdolfa Skaidrā balvu

news-img
23.05.2024.

Kolposkopija ar ''DEKA'' ColpoScan: augsta precizitāte, ātrums, drošs pielietojums

news-img
23.05.2024.

Melanomas piesardzība – profilaktiskajām pārbaudēm ir liela nozīme!

news-img
21.05.2024.

Kā bērniem ar autiskā spektra traucējumiem var palīdzēt mākslas terapija?

news-img
20.05.2024.

Sāpes nav jācieš! Uzziniet, kā jums var palīdzēt algologs un citi speciālisti

news-img
15.05.2024.

Rūpes par bērnu attīstību, fizisko un psihoemocionālo veselību

news-img
14.05.2024.

Konference ''Sāpju multiprofesionāla ārstēšana'' - vērtīga informācija ārstiem

Visas ziņas