Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
13.08.2018 - Pieejami Nacionālā veselības dienesta apmaksāti datortomogrāfijas izmeklējumi
SIA “Veselības centrs 4” Vizuālās diagnostikas nodaļā Krišjāņa Barona ielā 115 pieejami gan Nacionālā veselības dienesta (NVD) apmaksāti, gan maksas datortomogrāfijas (DT) izmeklējumi.
01.08.2018 - Latvijas uzņēmums uzsācis 3D printētu ģipšu un ortožu ražošanu
Fiksācijas līdzekļu drukāšanas uzņēmums «CastPrint» uzsācis sadarbību ar vairākām privātām veselības aprūpes iestādēm Latvijā, tostarp ar daudzprofilu medicīnas centru SIA “Veselības centrs 4”.
03.07.2018 - Foto: Atskats uz “Veselības centrs 4” Medicīnas darbinieku dienu
Katru gadu jūnija trešajā svētdienā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena, un arī šī gada 17. jūnijs nebija izņēmums – visās Latvijas medicīnas iestādēs tika godināti šīs humānās profesijas pārstāvji.
21.06.2018 - Vai arī dietologi dažreiz dzer vīnu un uzkož sieru ar ievārījumu?
Interesanti, ko gan ēd cilvēki, kas mums iesaka pareiza uztura principus? Lūk, četri jautājumi “Veselības centrs 4” uztura speciālistei, medicīnas zinātņu doktorei, dietoloģei, internistei, RSU sporta un uztura katedras docentei Lailai Meijai.
15.06.2018 - VC4 eiromelanomas akcijas rezultāti: ādas vēzis turpina savu postošo darbību
“Veselības centrs 4” ar “Bioderma Latvija” atbalstu maijā rīkoja akciju, kuras laikā bija iespēja veikt ādas veidojumu diagnostiku maznodrošinātajiem bez maksas vai jebkuram citam interesentam par samazinātu cenu. Tās mērķis bija pievērst uzmanību ādas vēža agrīnai diagnostikai, lai samazinātu saslimstību un mirstību no melanomas un citām ādas vēža formām.
13.06.2018 - BELKYRA® injekcijas dubultzoda mazināšanai
Apmēram 73% cilvēku ASV diskomfortu sagādā dubultzods, un šī vizuāli estētiskā problēma ir bieži sastopama gan sieviešu, gan vīriešu vidū arī Latvijā. Dubultzods gadu gaitā noslīd, izraisot sejas profila deformāciju. Turklāt tas var saglabāties arī, ja cilvēks ievēro diētu un nodarbojas ar sportu.
11.06.2018 - Māris Rēvalds: Katra eksportētāja veiksme palielina izredzes pārējiem
Latvijas medicīna jau ilgstoši bijusi eksportspējīga nozare, un eksportspējas potenciāls ne tuvu nav izsmelts. Bet kā to veicināt?
06.06.2018 - Noskaidroti labākie Latvijas ģimenes ārsti
31. maijā Latvijas Universitātes Mazajā aulā notika akcijas “Meklējam labu ģimenes ārstu” noslēguma ceremonija, kurā tika godināti labākie Latvijas ģimenes ārsti un sirsnīgākā ģimenes ārsta māsiņa.
28.05.2018 - FotoFinder – precīzai ādas jaunveidojumu diagnostikai un automātiskai salīdzināšanai
Katru gadu ādas diagnostika tiek uzlabota, izmantojot īpašas fotokameras, programmatūras un precīzas zinātniskās analīzes sistēmas. Veselības centrs 4 dermatoloģijas tehnoloģiju klāsts ir papildināts ar FotoFinder, kas ir pasaules mēroga Vācijā ražota ādas diagnostikas iekārta - attēlveidošanas sistēma melanomas un ne-melanomas ādas vēža agrīnai noteikšanai, kā arī matu bojājumu diagnostikai (TrichoLAB) un psoriāzes novērtēšanai.
25.05.2018 - Svarīga informācija: kādi dokumenti jāņem līdzi, dodoties pie ārsta
No 2018. gada 25. maija ir piemērojama Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regula attiecībā uz personas datu drošību, un šie noteikumi ietekmē arī kārtību, kādi dokumenti jāņem līdzi pacientam, dodoties pie ārsta. Ar nepieciešamo dokumentu sarakstu var iepazīties šeit!
18.05.2018 - “Veselības centrs 4” piešķir stipendijas Starptautiskās CIDESCO Rīgas kosmētikas skolas studentēm
Šā gada 15. maijā Veselības centrs 4 (VC4) valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds svinīgi sveica izcilības stipendijas ieguvējas – sešas Starptautiskās CIDESCO Rīgas kosmētikas skolas (SCRKS) audzēknes. Lai sniegtu atbalstu topošajām kosmētiķēm viņu ceļā uz izvēlēto profesiju, Veselības centrs 4 piešķīra 500 eiro vērtas balvas. Pretendentes stipendijām pieteica SCRKS vadība, ņemot vērā studentu sekmes un sabiedriskās aktivitātes ārpusskolas darbā.
15.05.2018 - “Veselības centrs 4” Procedūru un vakcinācijas kabinets maina darba laikus
No šī gada 1. jūnija “Veselības centrs 4” Procedūru un vakcinācijas kabinets (Kr. Barona ielā 117) maina darba laikus, vasaras periodā (līdz 31. augustam) strādājot pēc sekojoša grafika: