Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
22.01.2019 - Mākslīgais intelekts medicīnā ir jau klāt!
Mākslīgais intelekts ir kļuvis par vienu no apspriestākajiem mūsdienu tehnoloģiju sasniegumiem. Kamēr vieni zīmē apokaliptiskas ainas, kā roboti paverdzinās cilvēci, tikmēr otri ir vērsti uz izaugsmi un mākslīgā intelekta sniegtās iespējas izmanto, lai uzlabotu ikviena dzīves kvalitāti, medicīnā – arī dzīvildzi.
18.01.2019 - 4. Dimensijā​​ "Zvaigžņu procedūra"
“Veselības centrs 4” estētiskās medicīnas klīnikas “4. Dimensija” speciālistu rīcībā ir nonācis jauns Alma daudzfukcionāls lāzers, kura platformā apvienots Nd: YAG, LP, QLP un arī Q- switched režīms. Šī tehnoloģija lieliski papildina jau plašo, klīnikā esošo procedūru klāstu.
08.01.2019 - Dr. med Patrīcija Ivanova - vienīgā Latvijā vēnas operē ar modernām ārstēšanas metodēm
Baltijas Vēnu klīnikā operēt vēnas sākusi dr. med. Patrīcija Ivanova. Viņa ir vienīgā asinsvadu ķirurģe Latvijā, kas operē, pielietojot mazinvazīvas un modernas vēnu ārstēšanas metodes.
07.01.2019 - Unikālā GE ViewPoint 6 darba stacija USG izmeklējumu kvalitātes uzlabošanai
SIA “Veselības centrs 4” grupas uzņēmuma “Capital Clinic Riga” speciālisti sākuši lietot unikālo GE ViewPoint™ 6 darba staciju, kas piedāvā unikālu ultrasonogrāfijas (USG) attēlu pārvaldības un pārskatu risinājumu.
03.01.2019 - Pirmais solis uz jaunu "ES"!
Ja esi nogurusi un vēlies sākt ko jaunu – sāc ar sevi! Atjauno organismu, vairo veselību un iegūsti enerģiju!
03.01.2019 - Jaunums - "Derma OXY" skābekļa terapija!
"DermaOxy" neinvazīvā mezoterapija – ātrs un efektīvs risinājums sejas ādas mitrināšanai, tonizēšanai un liftingam.
02.01.2019 - Jautājumi un atbildes par acu plakstiņu plastisko operāciju
Acu plakstiņu plastiskā operācija risina gan medicīniskas problēmas, gadījumos, kad noslīdējuši acu plakstiņi apgrūtina redzi, gan estētiskas dabas jautājumus - ļauj saglabāt jauneklīgāku un mundrāku izskatu. Acu plakstiņu plastikas rezultāts- možāks, jaunāks un dzirkstošāks acu izskats!
21.12.2018 - “Veselības centrs 4” filiāļu un grupas uzņēmumu darba laiks Ziemassvētkos
Veselības centrs 4 filiāļu un grupas uzņēmumu darba laiki svētkos ir mainīti. Atceries - svētku dienās un brīvdienās, izņemot 1.janvāri, vienmēr laipni gaidīti mūsu filiālē “Medicīnas centrs TK “Spice”!
18.12.2018 - Dr. Rudītes Dumberes darba mūžs medicīnā - 56 gadi
Darbs ir mīlestība, kas padarīta redzama - tā pēc 56 darba gadiem, no kuriem teju 20 pavadīti SIA ''Veselības centrs 4'', saka ārste neiroloģe, neiroķirurģe, medicīnas doktore, četru monogrāfiju līdzautore Rudīte Dumbere.
04.12.2018 - LDDK gada balvu saņem Māris Rēvalds
30. novembrī Rīgas pilī norisinājās Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un sociālā dialoga 25. gadadienai veltīta LDDK Gada balvas 2018 pasniegšanas ceremonija.
29.11.2018 - PRP CELLULAR MATRIX™ plazmoterapija– dubultam efektam
RegenLab® laboratorija Šveicē ir izstrādājusi inovatīvu patentētu metodi, kad vienā mēģenē ir iegūta sabalansēta hialuronskābes kombinācija, ko panāk autoloģiskas trombocītiem bagātinātas plazmas mikrobioloģiskās fermentācijas ceļā). Cellular Matrix™ mēģene asins parauga savākšanai satur hialuronskābi, kas palielina imūnsistēmas šūnu (trombocītu) darbības laiku ievadīšanas vietā.
29.11.2018 - "Veselības centrs 4" - 13. lielākais uzņēmums pēc darbinieku skaita 2017.gadā!
Žurnālā “Kapitāls” publiskota informācija par TOP 25 lielākajiem darba devējiem 2017. gadā ar privāto kapitālu.