Aizvērt Akcija
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
12.04.2017 - Lattelecom Rīgas maratons jau 14. maijā! Vai tava veselība ir gatava šim izaicinājumam?
Piedalīties maratonā - tā ir liela apņemšanās un liels izaicinājums, kas prasa ne tikai psihoemocionālu un gribas noturību, bet arī lielisku veselību. Tādēļ visiem, kuri ir nolēmuši atkārtoti vai arī pirmo reizi mūžā pierādīt sev un citiem - es varu noskriet maratonu, piedāvājam fiziskās sagatavotības un veselības pārbaudi, lai intensīvie treniņi pirms skrējiena un skrējiens neradītu nepatīkamus pārsteigumus un problēmas.
10.04.2017 - Darba laika izmaiņas svētkos
No 13. līdz 17. aprīlim veselības centrs 4 filiālēs ir mainīti darba laiki. Pilns izmaiņu saraksts pieejams šeit.
29.03.2017 - Jauna ierīce slaida auguma iegūšanai - Ultra Shape Power
Jau aprīļa sākumā “Veselības centrs 4” skaistuma klīnikā “4.Dimensija” būs pieejama jauna ierīce slaida auguma iegūšanai. Ultra Shape Power ir jaunās paaudzes ultraskaņas ierīce, ar kuras palīdzību iespējams samazināt zemādas taukaudu apjomu selektīvi iznīcinot tauku šūnas dažādās ķermeņa zonās, arī grūti pieejamās, piemēram, kāju iekšpuses, augšdelmus u.c.
29.03.2017 - “Veselības centrs 4” atgādina- olas ir svarīgas ne tikai svētkos!
Aprīlis šogad ir arī Lieldienu mēnesis, tādēļ šajos svētkos vēlamies pievērst uzmanību un atgādināt vīriešiem rūpēties par savu reproduktīvo veselību!
29.03.2017 - Plāno 1. aprīlī apmeklēt T/C Spice? Izmanto iespēju laimēt dāvanu no Veselības Centrs 4!
Dodies uz mūsu foto stendu VC4 Medicīnas centrā T/C Spice, kopā ar draugu nofotografējies, ievieto to Facebook, pievienojot tēmturi #VC4joko, un varbūt tieši jūs ar draugu laimēsiet dāvanu no Veselības Centrs 4.
20.03.2017 - Pacienta stāsts: venozu un trofisku čūlu ārstēšana
Pacients Jānis Strauts vairākas reizes mēnesī mēro 180 km lielu attālumu, lai apmeklētu konsultāciju pie Baltijas Vēnu klīnikas ķirurģes, kas specializējusies kāju venozo čūlu ārstēšanā - Dr. Aleksandras Kušpelo. Video stāstā pacients dalās savā pieredzē ar čūlu ārstēšanu un atzīst, ka Dr. Kušpelo ir pelnījusi tikai vislabākos vārdus un visaugstāko atzinību.
02.03.2017 - "Veselības centrs 4" medicīnas centrā T/C "Spice" jauni pakalpojumi
"Veselības centra 4" medicīnas centra T/C "Spice" tehnoloģiju parkā jaunums - Itālijas ražotāja "DEKA" 755mm Aleksandrīta lāzers "Motus AX", kurš šobrīd ir ne tikai jaunākā Latvijā un Baltijā pieejamā lāzersistēma, bet, balstoties uz klīniskajiem pētījumiem, pasaulē atzīta arī par visefektīvāko un drošāko lāzerepilācijas tehnoloģiju.
28.02.2017 - Izglītojoša konference Lauku ģimenes ārstiem
Aizvadītajā piektdienā, 24. februārī, VC4 Diagnostikas centrā notika, jau par tradīciju kļuvusī, “Veselības centra 4” un Latvijas lauku ģimenes ārstu asociācijas rīkotā konference, kurā lekcijas lasīja un ar savām zināšanām dalījās VC4 ārsti. Šo semināru klātienē noklausījās 180 ģimenes ārsti.
23.02.2017 - VC4 lāzertehnoloģiju klāstam pievienojusies šobrīd jaunākā un drošākā tehnoloģija
DEKA (Itālija) Motus AX Alekandrīta (755nm) lāzers šobrīd ir ne tikai jaunākā (2016. g.) Latvijā un Baltijā pieejamā lāzersistēma, bet, balstoties uz klīniskajiem pētījumiem,* pasaulē atzīta arī par visefektīvāko un drošāko lāzerepilācijas tehnoloģiju.
23.02.2017 - Intermitējošā pneimokompresija arteriālās plūsmas uzlabošanai
Veselība centrā 4 ir pieejama Bio Arteriālā Plus iekārta, kas ir intermitenta, secīga, pneimatiskas darbības spiediena sistēma. Tā ar pārtraukumiem, strauji saspiežot gaisu piepūšamos „zābakos”, mehāniski masē pēdas un ikrus. Šo intermitējošo pneimokompresiju pielieto pacientiem, kuri galvenokārt cieš no perifēro artēriju slimībām (PAS).
22.02.2017 - Anestēzijas vietā, transs – Veselības centrs 4 veikta Latvijā pirmā operācija hipnozē
Hipnozi varot izmantot daudzās operācijās. Svarīgi, lai pacients operācijas laikā gūtu pozitīvu pieredzi, un hipnoze to spēj nodrošināt, uzskata Žoržs Žabūrs. Hipnoze notiek vairākos posmos, jo hipnozes praktiķis ar pacientu tiekas arī pirms operācijas.
22.02.2017 - Veselības centrs 4 veic operācijas hipnozē
Sākot ar 21. gs. hipnoze ir atzīta un tiek izmantota rietumu valstīs kā spēcīgs terapeitisks līdzeklis. Hipnozi pielieto tik dažādās sfērās, kā sāpes, onkoloģija, psihiatrija, pediatrija, ginekoloģija, ķirurģija utt. Turklāt hipnoze sasaistās ar tradicionāliem ārstniecības paņēmieniem. Tagad Veselības centrā 4 arī iespējams veikt vēnu operācijas hipnozē. Šāda iespēja patlaban nekur citur Latvijā un Baltijā nav.