Aizvērt
Veselības Centra 4 Himna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pieteikties jaunumiem

 

Jaunumi

Sākumlapa > Jaunumi > Jaunumi
19.04.2018 - Mainīts “Veselības centrs 4” darba laiks 21. un 30. aprīlī
Mainīts “Veselības centrs 4” darba laiks 21. un 30. aprīlī
18.04.2018 - Tuvojas konkursa “Latvijas skaistākās kājas” fināls
Lai veicinātu sabiedrības interesi par kāju veselību, Baltijas Vēnu klīnika sadarbībā ar t/c “Spice” pirmo reizi Latvijā rīkoja konkursu “Latvijas skaistākās kājas”.
10.04.2018 - Ķer ērces un balvas!
No 2018. gada 9. aprīļa līdz 20. maijam aizaugušajā un ērču apdzīvotajā mežā atrodi un noķer trīs ērces ar vienādiem balvu simboliem un laimē!
16.03.2018 - Meklējam labu ģimenes ārstu!
Jau sesto gadu žurnāls “Veselība” sadarbībā ar “Veselības centrs 4”, Latvijas Ģimenes ārstu un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijām rīko projektu “Meklējam labu ģimenes ārstu!”
05.03.2018 - Hemoroīdus sāk ārstēt ar radiofrekvenci
Latvijā hemoroidālo slimību ārstēšanas iespējas paplašinās, jo Veselības centrs 4 ir kļuvis par pirmo medicīnas iestādi Eiropā, kur 2.- 4. pakāpes hemoroīdus veiksmīgi ārstē, pielietojot radiofrekvenču aparātu EVRF® (EndoVenous Radio Frequency). Iepriekš radiofrekvences metodi, kas ir pasaulē visvecākā un pētītākā ārstēšanas metode, izmantoja varikozo vēnu likvidēšanai. Šo hemoroīdu ārstēšanas procedūru ar nosaukumu RAFAELO®(RAdio Frequency treatment of hAEmoroids under LOcal anesthesia) veic 15-20 minūšu laikā, lokālā anestēzijā un procedūru telpā.
02.03.2018 - Darbu uzsāk neiroķirurģe Ozola Agnese
Dr. A. Ozola ir sertificēta neiroķiruģe, Latvijas Neiroķirurgu Biedrības un Eiropas Neiroķirurgu Asociācijas biedre. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti.
28.02.2018 - Nelaid vēzi sev klāt!
Mūsu sabiedrībā sievietes kopumā pret savu veselību izturas atbildīgāk nekā vīrieši, tomēr vēl arvien onkoloģiskās slimības arī sievietēm bieži tiek konstatētas pārāk novēloti. To skaitā dzemdes kakla vēzis. Tādēļ Veselības centra 4, visu tā filiāļu un grupas uzņēmumu Ginekoloģijas dienestu komanda, visas sievietes aicina - NELAID VĒZI SEV KLĀT! Tu esi vajadzīga – bērniem, tuviniekiem, draugiem, sabiedrībai!
21.02.2018 - Pasniegta Gada balva medicīnā 2017. VC4 speciāliste arī iegūst titulu.
9. februārī kultūras pilī „Ziemeļblāzma” norisinājās nozīmīgākais gada notikums medicīnas nozarē – „Gada balvas medicīnā 2017” pasniegšanas ceremonija. Šogad balva tika pasniegta jau astoto reizi, un katras nominācijas uzvarētājs saņēma mākslinieka Armanda Jēkabsona veidotu statueti Dzīvības asnu, kas ir kā atgādinājums par dzīvības un veselības vienotību. Šī balva ir paldies medicīnas speciālistiem par ieguldīto darbu, un to ik gadu februārī pasniedz Latvijas Ārstu biedrība.
20.02.2018 - Atvērto durvju dienas
Starptautiskā CIDESCO Rīgas kosmētikas skola aicina apmeklēt skolas atvērto durvju dienas.
19.02.2018 - Jaunums! Ūdens padeves jeb irigācijas iekārta kvalitatīvu endoskopisko izmeklējumu veikšanai
Rūpējoties par klientiem un nodrošinot arvien kvalitatīvākus izmeklējumus, "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" endoskopijas kabinetam iegādāta jauna iekārta ūdens padevei jeb irigācijai. Šī iekārta nodrošina vēl precīzāku diagnostiku un līdz ar to - atbilstošāku ārstēšanu.
19.02.2018 - Rehabilitācijas nodaļai - Atvērto durvju diena!
Atklājot Capital Clinic Riga Rehabilitācijas nodaļu, aicinām svinēt kopā ar mums! Tikai 22.februārī atvērsim durvis īpaši saviem klientiem, sniedzot bezmaksas konsultācijas un fizioterapeitu pakalpojumus!
08.02.2018 - Jaunums! Capital Clinic Riga izveidota jauna, mūsdienīga koncepta Rehabilitācijas nodaļa
Paplašinot darbību un aprīkojot jaunas telpas, Capital Clinic Riga izveidojusi mūsdienīga koncepta Rehabilitācijas nodaļu, kas klientiem piedāvā plašu rehabilitācijas, fizioterapijas un fitnesa pakalpojumu klāstu - gan individuālu terapiju un nodarbības, gan vingrošanu un fitnesa nodarbības grupās.