news-img

Publicēšanas datums: 16.01.2024.

''Lutronic'' LaseMD Ultra™ - šobrīd vismodernākais tūlija lāzers pasaulē jau pieejams ''Veselības centrs 4'' klientiem

Tas nav tikai skaļš virsraksts, tas ir kārtējais solis uz priekšu ''Veselības centrs 4'' medicīnas tehnoloģiju nodrošinājuma konceptā – ja jomās, kuras ir svarīgas ''Veselības centrs 4'' darbībā, pasaulē ir radīta ne tikai jauna un inovatīva, bet arī efektīva un droša tehnoloģija visaugstākajā līmenī,  visticamāk, to iegādāsies arī ''Veselības centrs 4'', lai saviem klientiem piedāvātu pašu labāko.

Tagad estētiskajā lāzermedicīnā pārliecinoši sevi piesaka medicīnas tehnoloģiju ražotāja ''Lutronic Medical Systems'' jaunākā iekārta – jaudīgs 1927 nm tūlija lāzers ''LaseMD Ultra™'', un ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Estētiskās medicīnas klīnika ''4. Dimensija'''' klientiem pirmajiem visā Baltijā ir iespēja novērtēt procedūru iedarbīgumu un komfortu, ar kādu tās veicamas.


''Lutronic'' kaislība – inovācijas

Arvien paturot prātā lāzertehnoloģiju lietotāju un klientu vajadzības, kā arī augstās prasības estētiskās medicīnas jomā, ''Lutronic'' iegulda daudz laika un līdzekļu premium klases iekārtu izstrādē un nepārtrauktā pilnveidošanā, lai ne tikai atbilstu augstajām cerībām, bet pat pārspētu tās. ''LaseMD ULTRA™'' ir radīts, ievērojot inovāciju izstrādes un ieviešanas, lietošanas drošības un efektivitātes principus.

LaseMD Ultra procedūras

''LaseMD ULTRA™'' ir uzlabota un optimizēta sistēma, kā, izmantojot lāzeru, pēc iespējas labāk, precīzāk un mērķētāk ādā ievadīt kosmētiskos līdzekļus, kas veicina un paātrina ādas pašatveseļošanos no iekšpuses – no ādas dziļākajiem slāņiem, ļaujot panākt vēlamo estētisko efektu un risināt ādas veselības un estētiskā izskata problēmas, ar kurām saskaras pacienti visā pasaulē un kā palīdzēt pacientiem, kurus satrauc matu izkrišana un galvas ādas veselība.

''LaseMD ULTRA™'' koncepts apvieno saudzīgu ādas apstrādi ar lāzeru, izmantojot  īpaši kombinētas aktīvās vielas un efektīvas nano izmēra liposomu aizsargātas sastāvdaļas: VA (vitamīns A), VC (vitamīns C), TA (traneksāmskābe) un RS (resveratrols), kas, savstarpēji ''sadarbojoties'', stimulē un atjauno sejas un ķermeņa ādu, kā arī veicina galvas matu augšanu un novērš to izkrišanu.

Kam piemērotas ''LaseMD ULTRA™'' procedūras?

''LaseMD ULTRA™'' procedūras ir piemērotas visiem pacientiem  - ar jebkuru ādas tipu neatkarīgi no gadalaika, tās ir ātri veicamas un efektīvas, turklāt daudz komfortablākas nekā iepriekš, jo, pateicoties uzlabojumiem, ir nesāpīgākas.

Visbiežākās indikācijas:

 • labdabīgi pigmentēti veidojumi - vecuma plankumi (lentigo senilis) un saules plankumi (lentigo solaris), arī vasaras raibumi, ja pacients vēlas iegūt viendabīgu ādas toni;
 • aktīniskās jeb solārās keratozes;
 • ādas novecošanās, tvirtuma zudums, citas ar pieaugošu vecumu saistītas ādas problēmas u.c.


Procedūras kontrindikācijas:

 • akūtas ādas slimības;
 • seboreja;
 • dermatīts;
 • vīrusu slimības;
 • grūtniecība.


Neablatīva, saudzējoša frakcionēta procedūra mirdzošai, veselīgai ādai

Īpaši jāuzsver jaunās iekārtas kosmētisko līdzekļu ievades sistēmas jeb CDS (Cosmeceutical Delivery Systems) risinājumi ar precīziem, optimizētiem mikrokanāliem, kas palīdz ādā ievadīt kosmētiskos līdzekļus, un unikāli konstruētām ampulām, kas ļauj absolūti precīzi dozēt un kontrolēt kosmētisko līdzekļu ievadi katram klientam individuāli – tas vairs nav vidējais optimālais risinājums, tas ir tiešs un precīzs ''trāpījums desmitniekā''. Tā kā estētiskās medicīnas jomā arvien aktuāls ir bijis jautājums, kā kosmētiskajiem līdzekļiem, kas ir pietiekami iedarbīgi, likt nokļūt arī ādas dziļākajos slāņos, ne tikai virspusējos, tad šo risinājumu var saukt par zināmu lēcienu šīs jomas attīstībā - LaseMD ULTRA™ procedūras laikā vispirms tiek izveidoti sīki, mikroskopiski kanāliņi, iedarbīgajiem kosmētiskajiem līdzekļiem ļaujot iekļūt ādas dziļākajos slāņos.

Rezultāti pēc pirmās ''LaseMD ULTRA™'' procedūrasFoto: Rezultāti pēc pirmās ''LaseMD ULTRA™'' procedūras

''LaseMD ULTRA™'' procedūras priekšrocības

Procedūra, pateicoties jaunās iekārtas lāzerstara samazinātajam diametram (200 μm), ir mazāk sāpīga, nekā to bija iespējams veikt iepriekš, nav nepieciešama anestezējošu līdzekļu izmantošana pirms procedūras, līdz ar to tā ir kļuvusi daudz komfortablāka klientiem. Tā ir neablatīva procedūra, kas saudzē ādas virskārtu, bet līdzekļa ievadīšanai radītajiem mikrokanāliem ļauj viegli aizvērties, kamēr aktīvās vielas uzsūcas dermā.

Lāzerstara diametrs (200 μm) un magnētisko rullīšu sistēmas fleksibilitāte un uzgaļu dažādība nodrošina iespēju procedūru veikt īsā laikā  -  visas sejas kopšanas procedūra ilgst aptuveni 6-8 minūtes, kakla un dekoltē zonas – aptuveni 15 minūtes (ar lāzerstara diametru 350 μm). Mūsdienu steidzīgajā ritmā tas nav maznozīmīgs faktors.

''LaseMD ULTRA™''  - 1927 nm subablatīvs ādas virsmas atjaunošanas tūlija lāzers:

 • augstas jaudas ierīce, kas saīsina procedūras laiku, bet palielina apstrādāto zonu laukumu;
 • piemērots visiem pacientiem ar jebkuru ādas tipu;
 • procedūra ir ērta un efektīva, to var veikt jebkurā gadalaikā;
 • pielāgojams zems līdz augsts ārstēšanas intensitātes līmenis;
 • ar SPA procedūrām salīdzināma pieredze pacientiem;
 • ļoti augsts pacientu apmierinātības koeficients.


Esi starp pirmajiem, kuri izmēģina jauno ''Lutronic'' procedūru, un tu būsi sajūsmā par pārsteidzošo efektu – tava āda būs starojoša, tvirta, svaiga un jauneklīga!


Uzzini vairāk un piesakies!

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Estētiskās medicīnas klīnika ''4. Dimensija''''
Adrese: Tallinas iela 18, Rīga
Tālr.: 26623624,  67016716
E-pasts: [email protected]

Saistītas ziņas

news-img
10.07.2024.

Jaunākās paaudzes lāzeriekārtas un pieredzējis lāzeroftalmologs

news-img
07.06.2024.

JAUNUMS! Otolaringologa (LOR) pakalpojumi tagad pieejami arī filiālē ''Valdlauči''

news-img
31.05.2024.

Konference ''Bērnu un jauniešu psihoemocionālā veselība''

news-img
29.05.2024.

Vasarā izmaiņas grupu nodarbību grafikā

news-img
28.05.2024.

SIA ''Vizuālā diagnostika'' Jūrmalā atklāj ''Magnētiskās rezonanses centru''

news-img
24.05.2024.

''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds pasniedz Rūdolfa Skaidrā balvu

news-img
23.05.2024.

Kolposkopija ar ''DEKA'' ColpoScan: augsta precizitāte, ātrums, drošs pielietojums

news-img
23.05.2024.

Melanomas piesardzība – profilaktiskajām pārbaudēm ir liela nozīme!

news-img
21.05.2024.

Kā bērniem ar autiskā spektra traucējumiem var palīdzēt mākslas terapija?

news-img
20.05.2024.

Sāpes nav jācieš! Uzziniet, kā jums var palīdzēt algologs un citi speciālisti

Visas ziņas