Skatīt galeriju

Publicēšanas datums: 30.04.2021.

''Vizuālā diagnostika'' atver četrpadsmito filiāli Latvijā!

Šī gada. 5. maijā darbu uzsāk SIA ''Veselības centrs 4'' grupas uzņēmuma SIA ''Vizuālā diagnostika'' četrpadsmitā filiāle – ''Magnētiskās rezonanses kabinets'' Cēsīs. Tajā ir uzstādīta jaunākā un modernākā Canon Medical Systems 1.5T (teslas) magnētiskās rezonanses iekārta Vantage Orian.

SIA ''Vizuālā diagnostika'' ir pirmais uzņēmums Latvijā, ar kuru ražotājs Canon Medical Systems ir uzsācis sadarbību magnētiskās rezonanses iekārtu nodrošināšanā, un Vantage Orian ir pirmā Canon Medical Systems magnētiskās rezonanses iekārta Baltijā ar lielāko gentrija atvērumu – 71 cm. ''Magnētiskās rezonanses kabinets'' atrodas SIA ''Cēsu klīnika'' telpās, un turpmāk Cēsu un apkārtnes iedzīvotājiem būs iespēja saņemt augstvērtīgus magnētiskās rezonanses izmeklējumus, kurus attālināti aprakstīs vadošie Latvijas radiologi.

''Šāda mēroga investīcijas sniegto pakalpojumu modernizācijā ir ļoti nozīmīgs solis mūsdienīgas diagnostikas nodrošināšanā, Cēsu, apkārtnes un visas Vidzemes iedzīvotājiem. Šis kabinets iet roku rokā ar kopējo klīnikas attīstības ceļu, nodrošinot pirmklasīgu servisu un infrastruktūru patīkamās telpās. Liels paldies partneriem, SIA ''Vizuālā diagnostika'', par iespēju šādu kabinetu izveidot tieši Cēsīs – tā ir savstarpēja uzticība, ko ļoti novērtējam,'' akcentē Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

SIA ''Vizuālā diagnostika'' valdes loceklis, SIA ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, izsakot gandarījumu par sasniegto rezultātu, atzīmē: ''Šis cēsiniekiem ir ļoti priecīgs notikums, jo Cēsu klīnikas telpās ''Vizuālā diagnostika'' ir uzstādījusi japāņu tehnoloģiju giganta Canon, magnētiskās rezonanses premium klases iekārtu Vantage Orian, kas ir pirmā šāda veida iekārta Baltijas valstīs, un mēs ļoti lepojamies ar to. Tas ir milzīgs ieguvums Cēsu iedzīvotājiem un arī Cēsu klīnikai. Visaugstākās kvalitātes diagnostika būs pieejama Cēsu iedzīvotājiem, klīnikas pacientiem un arī visam reģionam. Investīcijas šajā projektā ir pietuvojušās vienam miljonam eiro, un gribu atzīmēt, ka Ziemassvētkos esam darījuši arī citus labus darbus – palīdzējuši klīnikai izremontēt konferenču zāli, kurā, pandēmijai beidzoties, mediķi varēs pulcēties uz zinātniskajām konferencēm. Šajā gadījumā runa ir par brīnišķīgu privātā un publiskā sektora partnerību un sinerģiju. Ļoti ceru, ka tas nesīs svētību visam Cēsu apriņķim''.

Arī SIA ''Cēsu klīnika'' valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa, pauž gandarījumu par klīnikas nozīmīgo ieguvumu: ''Pēdējo gadu laikā diagnostisko izmeklējumu jomā Cēsu klīnika piedzīvojusi būtisku attīstību, pateicoties nemitīgam darbam un investīcijām cilvēkresursos, infrastruktūras uzlabošanā un medicīnisko tehnoloģiju modernizācijā. Arī sadarbība ar tādu uzticamu, profesionālu pakalpojumu sniedzēju kā SIA ''Vizuālā diagnostika'', kas nodrošinās magnētiskās rezonanses izmeklējumu Cēsu un apkārtējo novadu iedzīvotājiem, vēl vairāk nostiprinās un paplašinās radioloģiskās diagnostiskas izmeklējumu piedāvājumu šajā reģionā''.

''Man ir neizsakāms prieks, ka ''Vizuālā diagnostika'' savas piecpadsmitās jubilejas gadu ir iesākusi ar divu jaunu filiāļu atvēršanu – Daugavpilī un tagad arī Cēsīs un dubults prieks, ka mūsu astotajam magnētiskās rezonanses kabinetam Latvijā ir pievienojies jau devītais – Cēsīs, kas ir kā skaista dāvana visiem Cēsu apkārtnes iedzīvotājiem Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā! Īpašs gandarījums ir arī par to, ka esam vienas no vadošākās tehnoloģiju kompānijas pasaulē Canon sadarbības partneris Baltijas valstīs un pirmie piedāvāsim magnētiskās rezonanses izmeklējumus ar jauno Canon Medical Systems magnētiskās rezonanses iekārtu Vantage Orian'', priecājas SIA ''Vizuālā diagnostika'' vadītāja Evija Mirzojana.

Pateicību par uzsākto sadarbību pauž arī Canon Medical Systems Europe Ziemeļu reģiona direktors Henrik Pelsenius: ''Canon Medical Systems ir ļoti lepni par pirmās Canon MR iekārtas instalāciju Latvijā. Vantage Orian ir Canon Medical Systems jaunākā un modernākā 1.5 teslu MR iekārta, kas spējīga nodrošināt labāko attēlu kvalitāti un ir sagatavota tādu nākotnes tehnoloģiju kā Canon unikālā mākslīgā intelekta AiCE izmantošanai. Mēs esam pateicīgi par uzticību, ko mums sniedzis ''Veselības centrs 4'', un mēs ceram uz ilgstošu un auglīgu sadarbību turpmāk''.

Vantage Orian ir Canon Medical Systems jaunākā un modernākā 1.5T, 128 digitālo kanālu magnētiskās rezonanses iekārta, kura sniedz izcilu magnētiskās rezonanses izmeklējumu kvalitāti. Tā ir aprīkota ar īpašām modernām tehnoloģijām, kuras nodrošina augstvērtīgāku attēlu kvalitāti, paātrina izmeklējuma laiku, kas īpaši svarīgi pacientiem, kuriem ir grūtības aizturēt elpu ilgāku laika periodu, ievērojami samazina trokšņu līmeni izmeklējuma laikā un sniedz pacientiem komfortablus un drošus izmeklējumus.

Īpaša inovācija ir iekārtas paplašinātais  gentrija atvērums -  71 cm, kas ir plašāks nekā standarta magnētisko iekārtu atvērumi un gentrija garums - 140 cm, kas ir īsāks, salīdzinot ar citām iekārtām. Pateicoties šiem parametriem, pacients jūtas komfortablāk un ir iespējams veikt izmeklējumus arī tehniski sarežģītu pacientu gadījumos. Izmeklējumu galda celtspēja ir 250 kg.

Magnētiskās rezonanses kabinetā var veikt izmeklējumus galvai, kaklam, krūšu kurvim, vēdera dobuma un mazā iegurņa orgāniem, asinsvadiem, galvas un muguras smadzenēm, mugurkaulājam un muskuloskeletālajai sistēmai.

Izmeklējumu slēdzienus sniedz Latvijas vadošie radiologi:

  • Dr. Edīte Kreitāle (galvas un mugurkaula MR izmeklējumi),
  • Dr. Evija Olmane (vēdera un mazā iegurņa MR izmeklējumi),
  • Dr. Ilze Čerņavska (muskuloskeletālās sistēmas MR izmeklējumi)
  • Dr. Madara Rauda (galvas un mugurkaula MR izmeklējumi),
  • Dr. Līga Jaunozoliņa (galvas un mugurkaula MR izmeklējumi).

Izmeklējumi būs pieejami ar speciālista nosūtījumu par maksu vai uzrādot apdrošināšanas polisi.

Svarīgi! Līdz š.g. 31. augustam spēkā būs iepazīšanās cenas: https://www.vizualadiagnostika.lv/lv/cenradis/magnetiska-rezonanse

Magnētiskās rezonanses kabinets atrodas Cēsīs, Slimnīcas ielā 9 (SIA ''Cēsu klīnika'' telpās).  Plašāka informācija un pierakts uz izmeklējumiem: [email protected] vai zvanot 64124100, 26663443.

 

Saistītas ziņas

news-img
25.04.2024.

Darba laiks svētkos

news-img
07.06.2024.

JAUNUMS! Otolaringologa (LOR) pakalpojumi tagad pieejami arī filiālē ''Valdlauči''

news-img
31.05.2024.

Konference ''Bērnu un jauniešu psihoemocionālā veselība''

news-img
29.05.2024.

Vasarā izmaiņas grupu nodarbību grafikā

news-img
28.05.2024.

SIA ''Vizuālā diagnostika'' Jūrmalā atklāj ''Magnētiskās rezonanses centru''

news-img
24.05.2024.

''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds pasniedz Rūdolfa Skaidrā balvu

news-img
23.05.2024.

Kolposkopija ar ''DEKA'' ColpoScan: augsta precizitāte, ātrums, drošs pielietojums

news-img
23.05.2024.

Melanomas piesardzība – profilaktiskajām pārbaudēm ir liela nozīme!

news-img
21.05.2024.

Kā bērniem ar autiskā spektra traucējumiem var palīdzēt mākslas terapija?

news-img
20.05.2024.

Sāpes nav jācieš! Uzziniet, kā jums var palīdzēt algologs un citi speciālisti

Visas ziņas