news-img

Publicēšanas datums: 07.02.2024.

Biorevitalizācija: jauns pakalpojums filiālē ''Mārupe''

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Mārupe'' pieejams jauns estētiskās medicīnas pakalpojums - biorevitalizācija. Tā ir viena no metodēm, kas palīdz novērst ādas novecošanās pazīmes, atjaunot to un atgriezt tai jauneklīgu mirdzumu. Izmantojiet iespēju!

Biorevitalizācija dod ādai ''otro elpu'' un atjauno no iekšpuses

Dažkārt ar koķetēriju, dažkārt bez, bet – cik gan reižu neesam paskatījušās spogulī un nospriedušas, ka pret tām krunciņām vajadzētu kaut ko pasākt. Tas nu ir fakts – āda pamazām sāk novecoties jau no 25 gadu vecuma, un mūsdienās dažādu faktoru dēļ tas var notikt vēl straujāk, nekā pirms gadu desmitiem. Tomēr vienā ziņā mūsu paaudzēm ir savas priekšrocības, jo estētiskā medicīna iet straujiem soļiem uz priekšu un var mums piedāvāt dažādas iedarbīgas metodes, kas jauneklīgu un starojošu sejas ādu palīdz uzturēt ilgāk, turklāt ļaujot tai izskatīties dabīgai.  

Viena no metodēm, kas palīdz novērst ādas novecošanās pazīmes, atjaunot to un atgriezt tai jauneklīgu mirdzumu, ir biorevitalizācija.

Lai āda izskatītos veselīga un starojoša, ir svarīgi uzturēt optimālu ādas mitruma līmeni, un te liela loma ir hialuronskābei, kas saista ūdens molekulas un liek ādai izskatīties nevainojami, taču hialuronskābes daudzums ādā ar laiku sarūk, un tā kļūst sausa, parādās smalkās krunciņas. Lai atjaunotu hialuronskābes daudzumu un ''atbalstītu'' ādu no iekšpses, tiek izmantotas hialuronskābes injekcijas. Tās gan mitrina ādu, gan dod tai impulsu atjaunot savas iekšējās rezerves jeb iegūt ''otro elpu'', kā arī ļauj atgūt elastīgumu.

Biorevitalizācija ar hialuronskābi: kā tas darbojas?

Procedūras laikā hialuronskābe tiek injicēta ādā, kur tā piepilda un mitrina ādu no iekšpuses, palīdzot samazināt smalkās līnijas, grumbas un uzlabojot ādas elastību. Tas stimulē arī kolagēna ražošanu, kas ir būtisks elements ādas jauneklīgumam un elastīgumam.
Biorevitalizācija ir ļoti droša un efektīva procedūra, kas var dot lieliskus rezultātus jau pēc pirmās reizes. Bet, protams, optimālu rezultātu sasniegšanai injekcijas ieteicams veikt atkārtoti - atbilstoši ārstēšanas plānam, ko izstrādās jūsu specālists.

Svarīgi! Ar injekciju palīdzību ādā tiek ievadīta dabīga, attīrīta hialuronskābe, atjaunojot mitruma līdzsvaru ādā, stimulējot kolagēna un elastāna sintēzi, uzlabojas ādas vielmaiņu, atjaunojot ādas imūno aizsardzību.

Tas ir dabīgs atjaunošanās process, kas izlīdzina krunciņas un sniedz liftinga efektu. Biorevitalizācija ir piemērota, ja āda ir sausa, blāva, ļengana, ja parādījušās pirmās novecošanās pazīmes (sausums, krunciņas, pigmentācija), zudis ādas tvirtums, ja vēlaties uzlabot ādas stāvokli pirms vasaras sezonas (sagatavojoties intensīvākam UV starojumam vidē), kā arī pēc ādas lāzerslīpēšanas, plastikas operācijām, ķīmiskā pīlinga.

Ieguvumi pēc biorevitalizācijas procedūrām:

 • veselīga, dziļi mitrināta āda;
 • uzlabots ādas tonuss, elastība;
 • veselīga, izlīdzināta sejas ādas krāsa;
 • uzlabots sejas ovāls;
 • atjaunojošs efekts.


Kursa ilgums:
vidēji 3-4 procedūras – viena procedūra trīs nedēļās (individuāli atkarīgs no ādas kvalitātes un klienta vecuma). Pēc procedūras pāris dienas nav vēlams apmeklēt pirti un sauļoties. 
Iedarbības zonas: seja, āda ap acīm, dekoltē, kakls, delnu virspuses, elkoņi, ceļi.

Kontrindikācijas:

 • iekaisuma process paredzētajā injekciju zonā;
 • autoimūnas slimības;
 • grūtniecība, barošana ar krūti;
 • asinis šķidrinošu preparātu lietošana;
 • predispozīcija uz keloīdu sarētojumu rašanos;
 • alerģija pret hialurīnskābi
 • herpes infekcijas saasinājums.


Biorevitalizācijas procedūras ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Mārupe'' veic ārste Anastasija Oša


Uzziniet vairāk un piesakieties!

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Mārupe'' (''Mārupes doktorāta'' telpās)
Adrese: Pededzes iela 10, Mārupe
Tālr.: 20004039

Saistītas ziņas

news-img
20.02.2024.

Vērtīgs ieguvums ''Jelgavas pilsētas slimnīcai'' - jauna magnētiskās rezonanses iekārta ar unikāliem mākslīgā intelekta risinājumiem!

news-img
09.02.2024.

Ārstē sāpes ar aukstumu: krioablācija

news-img
06.02.2024.

Mākslas terapija palīdz labāk justies šajā pasaulē

news-img
02.02.2024.

Triecienviļņu terapija sāpju ārstēšanai

news-img
23.01.2024.

Pacientu ievērībai! Pieejamas valsts apmaksātas neirologa konsultācijas

news-img
17.01.2024.

Fiziskās aktivitātes ir veselīga dzīvesveida svarīgākais posms! Nāc un sāc vingrot!

news-img
16.01.2024.

''Lutronic'' LaseMD Ultra™ - šobrīd vismodernākais tūlija lāzers pasaulē jau pieejams ''Veselības centrs 4'' klientiem

news-img
10.01.2024.

Dr. Matīss Mežals gūst pieredzi prestižā klīnikā Taivānā

news-img
05.01.2024.

Pieejami valsts apmaksāti ultrasonogrāfijas izmeklējumi bērniem

news-img
04.01.2024.

Jauns pakalpojums! Mākslas terapija bērniem un pusaudžiem

Visas ziņas