news-img

Publicēšanas datums: 17.01.2024.

Fiziskās aktivitātes ir veselīga dzīvesveida svarīgākais posms! Nāc un sāc vingrot!

''Pēdējos gados piedzīvotais, vispārējā dzīves spriedze ar dažādiem ierobežojumiem, mājsēdes režīmiem, birokrātiskajām nejēdzībām nav nākusi par labu sabiedrības veselībai – kopumā tā ir ļoti pasliktinājusies. Tādēļ tagad primārais un svarīgākais uzdevums ir ar visiem iespējamajiem veidiem atjaunoties, katram uzlabot savu garīgo un fizisko veselību, un tam noteikti nepieciešamas regulāras kustības un fiziskās aktivitātes'', saka ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeite Iveta Jumīte-Martinsone.

''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļas speciālisti jau daudzus gadus nodrošina augsta līmeņa rehabilitāciju, fizioterapiju, ārstniecisko masāžu, kā arī ārstnieciskās vingrošanas un kustību terapijas nodarbības.

Fiziskās aktivitātes ir veselīga dzīvesveida svarīgākais posms!

Tāpēc fizioterapeite Iveta Jumīte-Martinsone laipni aicina izmantot iespēju un pieteikties vingrošanas un kustību terapijas nodarbībām darba dienu vakaros. Nodarbībās var piedalīties visu vecumu interesenti. Īpaši aicinām tos, kuri nelabprāt apmeklē sporta centrus, bet vēlas vingrot un izkustēties.

Fizioterapeite Iveta Jumīte-Martinsone

  • Pilates +

Otrdienās plkst. 18.00

  Sabalansētas un simetriskas ķermeņa muskulatūras veidošanai, staltas stājas un iznesības stiprināšanai, lokanības un līdzsvara izjūtas attīstīšanai, pozitīvu emociju gūšanai, izmantojot spēka un lokanības vingrinājumu kombinācijas.    
     
  • Kustību terapija

Otrdienās plkst. 19.00

  Enerģisks, aktīvs treniņš sirds asinsvadu, elpošanas sistēmas darbības uzlabošanai, spēkam un izturībai, ķermeņa svara samazināšanai, kustību koordinācijas uzlabošanai un labam garastāvoklim.
      
  • Kustību nodarabības Vesela mugura       

Ceturtdienās plkst.18.30

  Rekomendētas pēc individuālas konsultācijas pie fizioterapeita. Ārstnieciskā vingrošana zemā intensitātē, stājas traucējumu novēršanai, mugurkaula un rumpja muskuļu korsetes nostiprināšanai, muguras sāpju mazināšanai, locītavu, saišu, cīpslu elasticitātes uzlabošanai, vispārējās emocionālās pašsajūtas uzlabošanai.


Fizioterapeite Iveta Jumīte-Martinsone uzsver: ''Regulāri un ar prieku fiziski kustoties, vingrojot jaukā sabiedrībā kopā ar citiem grupu nodarbībās, uzlabojam ne tikai sava ķermeņa formas, bet arī samazinām vispārējo stresa līmeni, trauksmi, cīnāmies pret depresiju, uzlabojam atmiņu, smadzeņu darbību, ražojam laimes hormonus un – bieži vien varam iztikt bez zālēm.''

Vingošanas nodarbības grupāAr visu grupu nodarbību grafiku ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā varat iepazīties šeit >>

Uzziniet vairāk un piesakieties!
''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļa
Adrese: K. Barona iela 117, Rīga
Tālr.: 67847108
E-pasts: [email protected]  

Saistītas ziņas

news-img
20.02.2024.

Vērtīgs ieguvums ''Jelgavas pilsētas slimnīcai'' - jauna magnētiskās rezonanses iekārta ar unikāliem mākslīgā intelekta risinājumiem!

news-img
09.02.2024.

Ārstē sāpes ar aukstumu: krioablācija

news-img
07.02.2024.

Biorevitalizācija: jauns pakalpojums filiālē ''Mārupe''

news-img
06.02.2024.

Mākslas terapija palīdz labāk justies šajā pasaulē

news-img
02.02.2024.

Triecienviļņu terapija sāpju ārstēšanai

news-img
23.01.2024.

Pacientu ievērībai! Pieejamas valsts apmaksātas neirologa konsultācijas

news-img
16.01.2024.

''Lutronic'' LaseMD Ultra™ - šobrīd vismodernākais tūlija lāzers pasaulē jau pieejams ''Veselības centrs 4'' klientiem

news-img
10.01.2024.

Dr. Matīss Mežals gūst pieredzi prestižā klīnikā Taivānā

news-img
05.01.2024.

Pieejami valsts apmaksāti ultrasonogrāfijas izmeklējumi bērniem

news-img
04.01.2024.

Jauns pakalpojums! Mākslas terapija bērniem un pusaudžiem

Visas ziņas